Proč koupit vrtáky do kovu s válcovou stopkou - POPIS: Kvalitní, cenově zajímavý vrták do kovu je vyroben podle DIN 340 HSS a nabroušen na úhel 118°. Má vysokou elasticitu, robustní jádro a jsou konvenčním nástrojem pro profesionální vrtání za normálních podmínek. Použití válcovaných vrtáků DIN 340 HSS: Válcovaný vrták DIN 340 je určen do klasických ručních i stojanových vrtaček. Nepřehřívejte břit vrtáku. Toho lze dosáhnout použitím speciálních chladících kapalin nebo chladicí emulze (normální... Celý popis

Koupit za 48 Kč

Popis

Proč koupit vrtáky do kovu s válcovou stopkou - POPIS:
Kvalitní, cenově zajímavý vrták do kovu je vyroben podle DIN 340 HSS a nabroušen na úhel 118°. Má vysokou elasticitu, robustní jádro a jsou konvenčním nástrojem pro profesionální vrtání za normálních podmínek.

Použití válcovaných vrtáků DIN 340 HSS:
Válcovaný vrták DIN 340 je určen do klasických ručních i stojanových vrtaček. Nepřehřívejte břit vrtáku. Toho lze dosáhnout použitím speciálních chladících kapalin nebo chladicí emulze (normální ocel). Litina, měď a většinu plastů lze vrtat bez chladiva. Správné nabroušení vrtáku je základem pro kvalitní otvor. Můžeme jen doporučit přebroušení strojem, protože přebroušení v ruce je příliš nepřesné.

Doporučený pro vrtání nelegované oceli, neželezných kovů, plastů.

Pracovní délka L2 určuje maximální hloubku vrtu. Při zcela zanořené spirále dojde ke špatnému odvodu vrtaného materiálu, což může mít za následek zlomení vrtáku (u malých průměrů). Dodržujte kolmost vrtu! Místo vrtu si vždy označete důlčíkem. Používejte ochranné pomůcky.

Značení vrtáku - příklad:

10 x 184 / 121
průměr vrtáku x celková délka / pracovní délka
Zobrazit více

Parametry

Průměr 7.5 mm