Vrták do kovu spirálový dvoustranný broušený HSS-D od Německého výrobce MUNGO je vyroben z oceli. Upínaní do sklíčidla. Vrták broušený se využívá do kovovových profilů s menší tloušťkou stěny. Prodej dvoustranného broušeného vrtáku do kovu MUNGO je realizován v několika rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává... Celý popis

Koupit za 281 Kč

Popis

Vrták do kovu spirálový dvoustranný broušený HSS-D od Německého výrobce MUNGO je vyroben z oceli. Upínaní do sklíčidla. Vrták broušený se využívá do kovovových profilů s menší tloušťkou stěny.
Prodej dvoustranného broušeného vrtáku do kovu MUNGO je realizován v několika rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

materiál: ocel
typ / druh zboží: vrtáky
značka / značení výrobce: HSS-D
provedení, specifické vlastnosti: HSS vrták do sklíčidla
charakteristika produktu: broušený vrták
určeno zejména pro: vrtání otvorů do kovu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ObchodProDílnu.cz
Použití kov