Vrták do kovu HSS, válcovaný - 9,3 mm - hobby balení, balení 1 ks

0 %
(0 hodnocení)

HSS vrtáky do kovu, válcované pro upnutí do stolní, ruční elektrické či akumulátorové vrtačky. Spirálovité vrtáky určené pro vrtání kovových materiálů o pevnosti do 900 N/mm2 - legované či nelegované oceli, litiny, spékané oceli, hliníku, bronzu, mosazi či tvrdých plastů. Využití naleznou v každé kutilské i profesionální dílně. Vybírat můžete z různých průměrů. Pro vrtání do pevnějších materiálů (nad 900 N/mm2) jsou určeny kobaltové vrtáky. Prodej vrtáků do kovu je realizován po jednotlivých kusech.... Celý popis

  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší

Popis

HSS vrtáky do kovu, válcované pro upnutí do stolní, ruční elektrické či akumulátorové vrtačky. Spirálovité vrtáky určené pro vrtání kovových materiálů o pevnosti do 900 N/mm2 - legované či nelegované oceli, litiny, spékané oceli, hliníku, bronzu, mosazi či tvrdých plastů. Využití naleznou v každé kutilské i profesionální dílně. Vybírat můžete z různých průměrů.
Pro vrtání do pevnějších materiálů (nad 900 N/mm2) jsou určeny kobaltové vrtáky.
Prodej vrtáků do kovu je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Norma: DIN 338
materiál: ocel
materiál upřesnění: rychlořezná HSS-R
typ / druh zboží: vrtáky
provedení, specifické vlastnosti: válcované vrtáky do kovu
charakteristika produktu: vysoká životnost, dobrý vrtací výkon
určeno zejména pro: hobby dílna, běžné použití
vhodné pro materiály: ocel, hliník, bronz, mosaz, ocelolitina
poznámka: válcová stopka - do klasického sklíčidla
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ObchodProDílnu.cz
Použití kov