HSS vrtáky do kovu, válcované pro upnutí do stolní, ruční elektrické či akumulátorové vrtačky. Spirálovité vrtáky určené pro vrtání kovových materiálů o pevnosti do 900 N/mm2 - legované či nelegované oceli, litiny, spékané oceli, hliníku, bronzu, mosazi či tvrdých plastů. Využití naleznou v každé kutilské i profesionální dílně. Vybírat můžete z různých průměrů. Pro vrtání do pevnějších materiálů (nad 900 N/mm2) jsou určeny kobaltové vrtáky. Prodej vrtáků do kovu je realizován po jednotlivých kusech.... Celý popis

Koupit za 163 Kč

Popis

HSS vrtáky do kovu, válcované pro upnutí do stolní, ruční elektrické či akumulátorové vrtačky. Spirálovité vrtáky určené pro vrtání kovových materiálů o pevnosti do 900 N/mm2 - legované či nelegované oceli, litiny, spékané oceli, hliníku, bronzu, mosazi či tvrdých plastů. Využití naleznou v každé kutilské i profesionální dílně. Vybírat můžete z různých průměrů.
Pro vrtání do pevnějších materiálů (nad 900 N/mm2) jsou určeny kobaltové vrtáky.
Prodej vrtáků do kovu je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Norma: DIN 338
materiál: ocel
materiál upřesnění: rychlořezná HSS-R
typ / druh zboží: vrtáky
provedení, specifické vlastnosti: válcované vrtáky do kovu
charakteristika produktu: vysoká životnost, dobrý vrtací výkon
určeno zejména pro: hobby dílna, běžné použití
vhodné pro materiály: ocel, hliník, bronz, mosaz, ocelolitina
poznámka: válcová stopka - do klasického sklíčidla
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ObchodProDílnu.cz
Použití kov