Vrták do dřeva hadovitý - 28,0 / 460 mm, balení 1 ks

0 %
(0 hodnocení)

Hadovitý vrták do dřeva je spirálovitý ocelový vrták. Jedná se o speciální vrták na hranoly, který umožňuje vrtání hlubokých děr a otvorů do dřeva. Ideální na předvrtání otvorů pro válcové čepy nebo spojování krokví. Využití nalezne převážně u tesařů, pokrývačů a truhlářů. Vrták má širší drážku pro lepší odvod třísek a vyvrtaného materiálu. Díky středící závitové špičce nedochází k ujíždění vrtáku při započetí vrtání.  Prodej hadovitého vrtáku do dřeva je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé... Celý popis

  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší

Popis

Hadovitý vrták do dřeva je spirálovitý ocelový vrták. Jedná se o speciální vrták na hranoly, který umožňuje vrtání hlubokých děr a otvorů do dřeva. Ideální na předvrtání otvorů pro válcové čepy nebo spojování krokví. Využití nalezne převážně u tesařů, pokrývačů a truhlářů. Vrták má širší drážku pro lepší odvod třísek a vyvrtaného materiálu. Díky středící závitové špičce nedochází k ujíždění vrtáku při započetí vrtání. 
Prodej hadovitého vrtáku do dřeva je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.
 

materiál: ocel
typ / druh zboží: vrtáky
provedení, specifické vlastnosti: vrtáky různých průměrů
určeno zejména pro: vrtání do dřeva
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ObchodProDílnu.cz
Použití dřevo