Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Pleťová kosmetika  >  Vrásky a stárnoucí pleť  >  Finclub Fintabs Pro

Finclub Fintabs Pro

Načítám galerii...
Předchozí
Další
(původně - Piimax Pro-Vita) Pro krásné vlasy, nehty a pleť Přípravek obsahuje kombinaci přírodních látek, která příznivě ovlivňuje dobrý stav kostí, kloubů, vlasů, nehtů a pleti. Obsažené složky (především křemík) pomáhají zpomalit šedivění vlasů, přispívají ke zpevnění nehtů, k udržení pružné a mladistvé pleti. Antioxidační složky - vitamin A, E, minerály selen a zinek - pomáhají v boji s volným...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Finclub Fintabs Pro

Popis Finclub Fintabs Pro

Zdravi-global.cz píše:

Doplněk stravy. Fintabs CD představuje zdroj vápníku doplněný o hořčík, křemík a vitamíny. Tyto látky jsou prospěšné pro mládež v období růstu, nastávající maminky nebo sportovce.

Pro zdraví, krásu i domácnost píše:

Vápník a křemík pro pohybový aparát, pečuje o dobrý stav kloubů, vlasů , nehtů a pokožky. Zvýšený přívod vápníku je také vhodný při hojení zlomenin, při sportu, v graviditě a při kojení.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Fintabs Pro obsahuje složky, které kromě péče o pohybový aparát prospívají vlasům, nehtům či pleti.

Produkt Fintabs Pro obsahuje:
Křemík - je prvek, jehož obsah v pojivových tkáních s věkem klesá, přitom jeho příjem prostřednictvím potravy bývá mnohdy nedostatečný.
Vápník - je potřebný pro udržení dobrého stavu kostí a zubů, přispívá k normální činnosti svalů, k funkci nervových přenosů, podporuje energetický metabolismus.
Vitamin C - podporuje tvorbu kolagenu důležitého pro chrupavky, kosti a pokožku, je prospěšný v péči o imunitní i nervovou soustavu, pomáhá bojovat s únavou, podporuje vstřebávání železa, chrání buňky před oxidativním stresem.
Zinek - je prospěšný pro udržení zdravých kostí, vlasů, nehtů i pokožky, pomáhá udržet hladinu testosteronu v krvi, pečuje o zrak a imunitu, přispívá k udržení plodnosti.
Vitamín E - přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, což je proces, kdy vznikají volné radikály, které podporují např. proces stárnutí.
Vitamín B5 (kyselina pantothenová) - přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy, podporuje mentální činnost.
Hořčík - je nápomocný pro udržení zdravých kostí a zubů, přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k činnosti svalů i nervové soustavy.
Vitamín B6 - je součástí péče o imunitní systém, je důležitý pro psychiku, přispívá k tvorbě červených krvinek a k normálnímu metabolismu homocysteinu.
Vitamín B2 (riboflavin) - přispívá k normální činnosti nervové soustavy, pomáhá udržet zdravý stav sliznic a pokožky, je součástí péče o zrak, pomáhá bojovat s únavou.
Kyselina listová - podporuje krvetvorbu, přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, pečuje o psychiku a imunitní systém, podporuje metabolismus homocysteinu, bojuje s únavou.
Vitamín A - je součástí péče o pokožku, o sliznice, zrak i obranyschopnost organismu, přispívá k metabolismu železa.
Chróm - je n...

Parametry Finclub Fintabs Pro

Výrobce Finclub

Podobné produkty

Podobné fráze: