Kde jsem:     >  Katalog   >  Počítače a příslušenství   >  Herní zařízení  >  Volanty  >  Logitech G29

Logitech G29

od 6 279 Kč
Porovnat 8 obchodů
Exklusivní volant Logitech, který navozuje reálný pocit z řízení. Možnost použít také s PC, zpětná vazba (dvoumotorová odezva), otáčení volantu o 900 stupňů, realistické pedály plynu a brzdy, LED indikátor otáček, pákové spínače a tlačítka na volantu, potažen ručně šitou kůží. Herní volant Logitech G29 Racing Wheel Mějte všechny ovládací prvky pohodlně na dosah. U přesného a intuitivního ov...

Popis Logitech G29

DATART.cz píše:

sada pedálů a volantu • pro PS4/PS3 a PC • konstrukce z nerezové oceli, hliníku a ručně šité kůže • dvoumotorový systém pro zpětnou vazbu • LED indikátory na volantu (upozornění na řazení) • speciální systém uchycení pedálů na koberec • speciální tlačítka pro PS4 • možnost otáčení volantu až o 900 stupňů • připojení přes USB 2.0 • obsah balení: volant, pedály, napájecí adaptér • kompatibilní s doplňkem: řadicí páka DRIVING FORCE SHIFTER

Super Gamer.cz píše:

Vylepšete svůj konzolový zážitek. Pokud jednou vyzkoušíte Logitech G29, už se k obyčejnému ovladači nikdy nevrátíte.
Novinek u modelu G29 je skutečně mnoho.
Realistická zpětná vazba je zajištěna pomocí dvou motorků, a tak si můžete být jisti, že ucítíte každou změnu terénu, každý náklon a každé zabrzdění přímo ve svých rukou.
Kromě toho však ucítíte také opotřebení pneumatik, přetáčení a nedotáčivost vozu, ztrátu záběru kol a mnohé další aspekty.
Využití šroubovitého mechanismu řazení rychlostí, který je vytvořen podle mechanismů používaných v převodovkách skutečných aut, vám poskytne výjimečně hladké, tiché a precizní řazení.
Hardware je navíc zkonstruován tak, aby eliminoval vůli řízení, takže zásahy volantu a pedálů budete mít pod maximální kontrolou.
Kvalitní konstrukce s materiály připravenými na pořádnou jízdu.
Logitech G29 Driving Force má v hřídeli pevná ocelová ložiska a páčky řazení i pedály jsou vyrobeny z nerezové oceli.
Potah z vysoce kvalitní ručně prošívané kůže dává volantu vzhled a pocit jako byste měli v ruce skutečný volant závodního vozu a také zajišťuje pohodlnější a trvanlivější používání.
V neposlední řadě, vestavěné úchytky a šrouby vám umožní volant bezpečně přichytit ke stolu nebo závodnímu sedadlu, aby byly posunutí a výkyvy volantu minimálně i během agresivních manévrů.
Bezproblémový přístup k herním ovladačem zajišťuje takzvaný D-Pad, tlačítka pro konzoli a páčky poloautomatického řazení, které jsou prakticky umístěny na volantech.
Při G29 vám LED kontrolky řeknou, kdy přesně přeřadit, abyste využili maximální akceleraci a nemuseli přitom spustit oči z trati.
Nastavení svých řidičských preferencí si můžete jemně vyladit pomocí kolečka s 24 polohami a tlačítek plus/mínus.
Závodní volant Logitech G29 je dodáván se samostatnou podlahovou jednotkou s pedály, abyste mohli pohodlně brzdit, akcelerovat a znovu přidávat stejně, jako ve skutečném autě. < b...

CZC.cz píše:

Exklusivní volant Logitech, který navozuje reálný pocit z řízení. Možnost použít také s PC, zpětná vazba (dvoumotorová odezva), otáčení volantu o 900 stupňů, realistické pedály plynu a brzdy, LED indikátor otáček, pákové spínače a tlačítka na volantu, potažen ručně šitou kůží.

Alza.cz píše:

Volant s pedály, zpětná vazba, úhel otáčení 900 °, 14 tlačítek, 3 pedály, D-Pad, kompatibilní s PS5, PS4, PS3 a PC, USB-AHERNÍ volant Logitech G29 Driving Force
závodní volant
logitech g29 pro dokonalé ovládání závodních her
Zažijte ten pocit, který znají jen profesionální závodníci. Mějte svůj závodní speciál naprosto pod kontrolou s exkluzivním volantem Logitech G29. Nechte všechny protivníky daleko za sebou a užijte si maximálně realistický pocit ovládání na PS4, PS3 a PC.kožený volant
Ručně šitý


900°
Otáčení volantu


dva motory
Výrazná zpětná odezva


kalibrace
Automatická


brzdový pedál
Nelineární


278 mm
Hloubka jednotky volantu
 


Logitech G29 s nastavitelnými...

Digiboss.cz IT, Elektronika píše:

Logitech® G29 Driving Force Racing Wheel for PlayStation®4, PlayStation®3 and PC
Dokonalý simulátorový závodní volant pro PlayStation® 4, PlayStation® 3 a PC.
Volant G29 Driving Force je dokonalé simulátorové závodní náčiní pro nejnovější tituly pro PlayStation®4, PlayStation®3 a PC.
Je vybaven dvoumotorovou zpětnou vazbou a šnekovými převody pro tiché a plynulé řízení.
Pákové spínače z nerezavějící oceli a LED indikátory otáček/řazení vám pomáhají provádět rychlé a plynulé změny převodů, aniž byste museli spouštět oči z dráhy.
Samostatná jednotka s pedály vám poskytne přirozené a citlivé ovládání díky nelineárnímu brzdovému pedálu.
Volant Driving Force byl vyvinut s ohledem na pohodlí a odolnost, s ručně šitou kůží a komponenty z nerezavějící oceli.
Integrované úchytky a svorky umožňují řádné připevnění volantu ke stolu nebo závodní soupravě za účelem minimalizace posunu či viklání při agresivních manévrech.
• Závodní volant Logitech® G29 Driving Force
• Dokonalý simulátorový závodní volant pro PlayStation® 4, PlayStation® 3 a PC.
• Dvoumotorová zpětná vazba a šnekové převody pro tiché a plynulé řízení
• Ovládací prvky na volantu a snadno čitelné LED indikátory otáček/řazení
• Nelineární brzdový pedál
• Ručně šitá kůže a komponenty vyrobené z oceli
• Bezpečné upevnění k závodní soupravě
Ukázka reklamního textu
Driving Force je dokonalý simulátorový závodní volant vyvinutý pro nejnovější závodní tituly pro PlayStation®4, PlayStation®3 a PC, který je vybaven mimo jiné dvoumotorovou zpětnou vazbou, šnekovými převody a citlivou jednotkou s pedály pro realistický zážitek při závodění.
Obsah balení
• Závodní volant se zpětnou vazbou
• Pedály
• Zdroj napájení
• Uživatelská dokumentace
• Dvouletá záruka a plná podpora produktu od výrobce
VLASTNOSTI:
ZÍSKEJTE EXKLUZIVNÍ LAKOVÁNÍ PROJECT CARS
Při objednán...

Parametry Logitech G29

Výrobce Logitech

Podobné produkty

Podobné fráze: