Kde jsem:     >  Katalog   >  Počítače a příslušenství   >  Chladiče  >  Vodní chlazení  >  Arctic Liquid Freezer II 240

Arctic Liquid Freezer II 240

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 999 Kč
Porovnat 8 obchodů
Arctic Liquid Freezer II 240 Společnost Arctic představuje zcela nový all-in-one kapalinový chladič. Liquid Freezer II je oproti předchozí sérii vybaven novou kompaktní vodní pumpou. Ta zajišťuje ideální poměr mezi chladícím výkonem a úrovní hluku. Přednosti Liquid Freezer II 240 * Kvalita produktů Arctic * 40 mm ventilátor v pumpě pro chlazení VRM * Potažené hadičky délky 450 mm * Ideální p...

Popis Arctic Liquid Freezer II 240

CZC.cz píše:

Kvalitní all-in-one kapalinový chladič CPU, 2x 120 mm ventilátor, potažené hadičky 450 mm, rychlost 200/800-1800/2000 RPM (ventilátor/pumpa), aktivní PWM, průtok vzduchu 56,3 CFM, úroveň hluku 0,3 son, pro sockety Intel 115X/2011-3*/2066* (*čtvercové) a AMD AM4.

Digiboss.cz IT, Elektronika píše:

ARCTIC Liquid Freezer II
Ve společnosti ARCTIC jsme hrdí na naši zcela novou řadu all-in-one vodních chladičů CPU. U řady Liquid Freezer II jsme využili našich zkušeností s chlazením procesoru vodou k vývoji zcela nového kompaktního čerpadla pro vodní chlazení. Nové čerpadlo řady Liquid Freezer II zajišťuje ideální poměr vysokého výkonu chlazení procesoru k nízkým hladinám hluku.
Vodní chladič CPU AiO má integrovanou správu kabelů pro čistý a elegrantní vzhled v počítači. Naše výkonné P-ventilátory zajišťují rychlý přenos tepla díky vysokému statickému tlaku a vynikajícímu výkonu. Doporučujeme Liquid Freezer II Series, all-in-one vodní chladič CPU pro ty, kteří hledají vynikající výkon a nízkou hladinu hluku za přiměřenou cenu.
NOVĚ VYVINUTÉ ČERPADLO S ŘÍZENÍM PWM
Řada Liquid Freezer II je vybavena zcela nově vyvinutým čerpadlem řízeným PWM s měděnou základnou, zlepšenou účinností, nízkou spotřebou energie a tichým provozem.
Na rozdíl od většiny čerpadel od našich konkurentů, která běží při plném zatížení i při volnoběhu, naše čerpadlo zastaví spotřebu energie a produkuje méně hluku, pokud není potřeba chlazení, a to i s přídavným ventilátorem pro chlazení VRM.
CHLADICÍ VENTILÁTOR MOTHERBOARD VRM
Další ventilátor 40 mm vedle čerpadla pomáhá ochladit čipy VRM základní desky. To zabraňuje přehřátí, zejména při přetaktování, a umožňuje nepřetržité těžké zatížení.
ÚDRŽBA VODY BEZ ÚDRŽBY
Vodní smyčka je utěsněna, proto není třeba doplňovat vodu ani přísady.
Liquid Freezer II těží ze všech výhod našeho nového P-ventilátoru.
• Vysoký statický tlak pro zvýšení výkonu chlazení
• Široký rozsah otáček
• Nižší spotřeba energie
• Menší vibrace
• Prodloužená životnost
• Vysoce kvalitní ložisko
• PWM pro synchronní řízení ventilátoru / čerpadla

LIQUID FREEZER II SERIES
At ARCTIC, we are proud of our completely new all-in-one CPU water cooler series. For ...

Alza.cz píše:

Vodní chlazení , pro socket AM4, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2011-3 a 2066, max. hlučnost 22,5dB, max. otáčky 1800ot/min, RGB podsvícení, rozměry (DxŠxV) 277x120x38 mm
ARCTIC Liquid Freezer II 240 RGB lze označit jako téměř nezbytnou součást výkonného PC určeného pro střich videí. Pomůže vám s odstraněním extrémní teploty CPU a také s lepším prouděním vzduchu ve vaší počítačové sestavě. Jelikož se jedná o vodou chlazený systém se speciálním tvarem, přináší také ojedinělý vzhled vašemu PC. V systému cirkuluje speciálně vyvinutá tekutina, která se ochlazuje v obsáhlém radiátoru vybaveným 2 ventilátory. ARCTIC Liquid Freezer II 240 RGB je skvělou náhradou za hlučné a neefektivní chladiče. Nový typ vodních chlazení obohatila možnost regulace otáček a propracované podsvícení. Vodou chlazený set od výrobce ARCTIC podporuje nasazení na sockety AMD: AM4 a Intel: 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2011-3 a 2066. Klíčové vlastnosti vodního chlazení na procesor ARCTIC...

Parametry Arctic Liquid Freezer II 240

Výrobce Arctic Cooling

Podobné produkty

Podobné fráze: