Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Vodítka a kšíry pro psy  >  ROGZ Alpinist L

ROGZ Alpinist L

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Vodítko - popruh s efektním barevným potiskem. Délka: 1,8 m, šířka 2 cm.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro ROGZ Alpinist L

Popis ROGZ Alpinist L

SUPERZOO.cz píše:

Nastavitelný obojek - popruh s efektním barevným potiskem. Obojky jsou velmi jemné na dotek Vyrobené z vysoce kvalitního a pevného nylonového popruhu Lité chromové kroužky bez svařování se nikdy nerozpojí - kroužek je z jednoho kusu Velikost: 34-56cm.

KASA.cz píše:

Obojek Rogz polostahovací ALPINIST L fialový
Polostahovací obojky ROGZ ALPINIST jsou predevším vhodné pro psy, kteří táhnou na vodítku svůj doprovod nebo pro neposlušné psy, ale jsou vhodné pro všechny psy, kterým chcete například dopřát dostatek pocitu volnosti. Obojky ROGZ dají prát v pračce a dlouho vypadají jako nové. Polostahovací obojky ROGZ nejsou pro psa nebezpečné nebo škodlivé, při táhnutí se pouze více stáhnou a upozorní psa na nežádoucí chování.
Velikost: L, obvod krku : 34 - 56 cm, šířka pásku: 2 cm
Obojek na psa vybírejte především podle obvodu krku svého psa. Po zapnutí obojku by měl být pod páskem prostor na prostrčení dvou prstů. Tím zabezpečíte, že obojek ROGZ nebude psa škrtit nebo mu bude příjemný na nošení.

HappyZoo.cz píše:

Popis: Obojek ROGZ HB 25 G-Lime (L) 34-56cmObojek ROGZ HB 25 G-Lime (L) 34-56cm je nylonový obojek pro střední plemena psů.Podrobnosti: Obojek ROGZ HB 25 G-Lime (L) 34-56cmObojek ROGZ HB 25 G-Lime (L) 34-56cm je krásný obojek s regulovatelnou velikostí.Obvod: Obojek ROGZ HB 25 G-Lime (L) 34-56cm34 – 56 cmŠířka: Obojek ROGZ HB 25 G-Lime (L) 34-56cm2 cm

ONLINESHOP.cz píše:

ROGZ vodítka se velmi snadno udržují, dají se prát v pračce při 30°C a tím si zachovávají dlouho svou původní barvu. Obojek, vodítko a další chovatelské potřeby lze sladit do jednoho designu. - Lité chromové „O“ kroužky (bez svařování) se nikdy nerozpojí, kroužek je z jednoho kusu - Lze jej prát v pračce, vodítko dlouho vypadá jako nové - Vyrobeno z vysoce kvalitního a pevného nylonového popruhu

Parametry ROGZ Alpinist L

Výrobce Rogz

Podobné produkty

Podobné fráze: