Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Vitamíny  >  Vitamin D3 400 I.U.

Vitamin D3 400 I.U.

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Složení v jedné tabletě: vitamín D3 10 µg Doporučené dávkování: 1 tableta denně.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Vitamin D3 400 I.U.

Popis Vitamin D3 400 I.U.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Přítomnost vitamínu D3 je nezbytnou podmínkou pro příjem vápníku a fosforu z potravy, jeho transport do krve a další využití v těle. Vitamín D3 podporuje obnovu a normální dělení buněk, má pozitivní vliv na správnou funkci svalů, je důležitý pro udržení normální funkce imunitního systému.
Schopnost vlastní syntézy vitamínu D3 působením UV záření na kůži se s věkem snižuje. Proto je v některých státech doporučováno po 50.roku dvojnásobný a po 70. roku dokonce trojnásobný příjem vitamínu D3 než v mladším dospělém věku. Část potřeby vitamínu D3 pochází ze slunečního záření, při konzumaci ryb a mléčných výrobků se získá přibližně 20 % doporučené denní dávky vitamínu D3.
Nízký příjem vitamínu D3 je spojen zejména se zhoršováním kvality kostí s věkem, což může mít za následek zlomeniny kostí při pádu (zápěstních, kyčelních kloubů).
Složení 1 tablety:
10 µg Vitamín D3
Dávkování:
Užívejte 1 tabletu denně.
Balení:
90 tablet - dávka na 3 měsíce
Upozornění:
Výrobek neobsahuje lepek, laktózu, konzervační látky a syntetická barviva.

Eshop Dr.Max píše:

Doplněk stravy s obsahem vitamínu D3. Obsahová látka v 1 kapsli: Cholekalciferol (vitamin D3) 400 I.U. (10 µg) v olivovém oleji. Složení: nosič: olivový olej, čištěná voda, želírující látka: želatina, zvlhčovadlo: glycerol, barvivo: oxid železa žlutý, cholekalciferol. 1 balení: 30 měkkých želatinových kapslí. Dávkování: 1 kapsle denně, zapít pitnou vodou. Upozornění: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nevhodné pro lidi alergické na jakoukoliv obsaženou složku. Nevhodné pro děti do 3 let. Zdroj: www.generica.sk

Pilulka.cz píše:

Vitamín D3 podporuje obnovu a normální dělení buněk, má pozitivní vliv na správnou funkci svalů, je důležitý pro udržení normální funkce imunitního systému. Přítomnost vitamínu D3 je nezbytnou podmínkou pro příjem vápníku a fosforu z potravy, jejich transport do krve a další využití v těle

Parametry Vitamin D3 400 I.U.

Výrobce Naturvita A.s.

Podobné produkty

Podobné fráze: