Kde jsem: Katalog > Generica Magnesium 375mg + B6 Generica Forte s Vitaminem C 10 eff.tbl.

Generica Magnesium 375mg + B6 Generica Forte s Vitaminem C 10 eff.tbl.

Obrázek není k dispozici
Koupit za 55 Kč
Dostupnost: Skladem
55 Kč
Přípravek obsahující hořčík, vitamín B6 a vitamín C. Šumivé tablety mají pomerančově-broskvovo-marakujovou příchuť. Vyznačují se výbornou rozpustností bez sedimentu. Přispívá k správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, k snížení vyčerpání a únavy a k správné látkové proměně důležité pro tvorbu energie. Zároveň jako zdroj hořčíku přispívá k správnému fungování svalů a k udrž...

Doporučujeme

Popis Generica Magnesium 375mg + B6 Generica Forte s Vitaminem C 10 eff.tbl.

Přípravek obsahující hořčík, vitamín B6 a vitamín C. Šumivé tablety mají pomerančově-broskvovo-marakujovou příchuť. Vyznačují se výbornou rozpustností bez sedimentu.
Přispívá k správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, k snížení vyčerpání a únavy a k správné látkové proměně důležité pro tvorbu energie. Zároveň jako zdroj hořčíku přispívá k správnému fungování svalů a k udržení zdravých kostí a zubů.
Vitamín B6 a vitamín C jsou prospěšné pro správné fungování imunitního systému.
Dávkování:
1 tableta denně ve formě nápoje. Pro děti od 3 let tablety denně ve formě nápoje. Nápoj se připraví rozpuštěním tablety ve sklenici pitné vody.
Složení:


Účinná látka

Obsah v jedné tabletě


Horčík (Magnesium)

375 mg


Vitamín B6

1,4 mg


Vitamín C

150 mg


Přídatné látky:
regulátory kyselosti: kyselina citrónová, hydrogenuhličitan sodný; nosiče: izomaltóza, polyetylénglykol; pomerančové aroma, aroma maracuja, sladidla: cyklamát sodný, sacharinát sodný; broskvové aroma, pyridoxin hydrochlorid
Balení:10 šumivých tablet
Upozornění:
Doplněk stravy. Není určeno dětem do 3 let. Není vhodný pro těhotné ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Podobné fráze: