Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Vitamíny  >  Generica Magnesium 375mg + B6 Forte s Vitaminem C, 10 eff.tbl.

Generica Magnesium 375mg + B6 Forte s Vitaminem C, 10 eff.tbl.

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Šumivé tablety s obsahem hořčíku, vitaminu B6 a vitaminu C bez barviv, s náhradními sladidly. Nápoj připravený rozpuštěním tablety má příjemnou chuť. Hořčík, vitamin B6 a vitamin C přispívají ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, ke snížení vyčerpání a únavy pokud správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie. Hořčík napomáhá i ke správnému fungování svalů a...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Generica Magnesium 375mg + B6 Forte s Vitaminem C, 10 eff.tbl.

Popis Generica Magnesium 375mg + B6 Forte s Vitaminem C, 10 eff.tbl.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Přípravek obsahující hořčík, vitamín B6 a vitamín C. Šumivé tablety mají pomerančově-broskvovo-marakujovou příchuť. Vyznačují se výbornou rozpustností bez sedimentu.
Přispívá k správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, k snížení vyčerpání a únavy a k správné látkové proměně důležité pro tvorbu energie. Zároveň jako zdroj hořčíku přispívá k správnému fungování svalů a k udržení zdravých kostí a zubů.
Vitamín B6 a vitamín C jsou prospěšné pro správné fungování imunitního systému.
Dávkování:
1 tableta denně ve formě nápoje. Pro děti od 3 let tablety denně ve formě nápoje. Nápoj se připraví rozpuštěním tablety ve sklenici pitné vody.
Složení:


Účinná látka

Obsah v jedné tabletě


Horčík (Magnesium)

375 mg


Vitamín B6

1,4 mg


Vitamín C

150 mg


Přídatné látky:
regulátory kyselosti: kyselina citrónová, hydrogenuhličitan sodný; nosiče: izomaltóza, polyetylénglykol; pomerančové aroma, aroma maracuja, sladidla: cyklamát sodný, sacharinát sodný; broskvové aroma, pyridoxin hydrochlorid
Balení:10 šumivých tablet
Upozornění:
Doplněk stravy. Není určeno dětem do 3 let. Není vhodný pro těhotné ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Eshop Dr.Max píše:

Hořčík, vitamín B6 a vitamín C přispívají ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, ke snížení vyčerpání a únavy a ke správné látkové proměně důležité pro tvorbu energie. Zároveň jako zdroj hořčíku přispívá ke správnému fungování svalů a k udržení zdravých kostí a zubů. Vitamín B6 a vitamín C jsou prospěšné pro správné fungování imunitního systému. Produkt s obsahem umělých sladidel, neobsahuje umělé barviva. Nadměrná konzumace může mít laxativní účinky. Není vhodný pro děti do tří let.

Parametry Generica Magnesium 375mg + B6 Forte s Vitaminem C, 10 eff.tbl.

Výrobce Generica S.r.o.

Podobné produkty