Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Vitamíny  >  Biomin Calcium s vitaminem D 60 kapslí

Biomin Calcium s vitaminem D 60 kapslí

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 157 Kč
Potravina pro zvláštní výživu - minerální vitamínový výživový doplněk. 1 tobolka obsahuje 250 mg vápníku, 2,5u vitaminu D3 a mikroelementy. Calcium s vitaminem D se odlišuje od běžných vápníkových přípravků tím, že se nejedná o chemicky připravenou vápenatou sůl, ale je to přírodní produkt připravený ze skořápek konzumních slepičích vajec, bohatého zdroje přírodního vápníku. Calcium s vit...

Všechny nabídky pro Biomin Calcium s vitaminem D 60 kapslí

Popis Biomin Calcium s vitaminem D 60 kapslí

Potravina pro zvláštní výživu - minerální vitamínový výživový doplněk. 1 tobolka obsahuje 250 mg vápníku, 2,5u vitaminu D3 a mikroelementy.
Calcium s vitaminem D se odlišuje od běžných vápníkových přípravků tím, že se nejedná o chemicky připravenou vápenatou sůl, ale je to přírodní produkt připravený ze skořápek konzumních slepičích vajec, bohatého zdroje přírodního vápníku. Calcium s vitaminem D je určeno pro všechny věkové kategorie, zvláště pro mládež v období intenzivního růstu, sportovce, lidi vyšších věkových skupin a ženy po menopauze. Je vhodný i pro nemocné cukrovkou.
Hlavní složkou je kalcium biologického původu. Přítomný vitamin D zvyšuje biologickou dostupnost kalcia a tím umožňuje jeho lepši využitelnost lidským organismem. Zároveň udržuje rovnováhu fosforu a dalších minerálních prvků. Kromě kalcia obsahuje další důležité minerální prvky: fosfor, magnesium, zinek, mangan, lithium, selen, stroncium v přirozených biochemických vazbách a další biologicky aktivní faktory potřebné k optimální tvorbě chrupavky a růstu kostní hmoty.
Užití: Při nedostatku vápníku v organismu, při rekonvalescenci, při úrazech.
Dávkování: 2-3x denně 1 tobolku zapít tekutinou.
Účinné látky
* Calcium carbonicum biologického původu
* Vitamin D3
Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.


Informace o značce Biomin
BIOMIN, vznikla c roce 1990, se zaměřením na výrobu biopreparátu s vysokým obsahem vápníku, vyráběného z vaječných skořápek. V průběhu své existence se BIOMIN, stala moderní a úspěšnou farmaceutickou společností se silnou pozicí i na zahraničním trhu. V porovnání s klasickou výrobou léků a využitím chemických substancí se společnost specializuje na výrobu léků a výživových doplňků, uplatňovaných v prevenci a léčbě vybraných chorob, založených na bázi přírodní suroviny – vaječných skořápek...

Parametry Biomin Calcium s vitaminem D 60 kapslí

Výrobce Biomill

Podobné produkty

Podobné fráze: