Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Vitamíny

Vitamíny

Nalezeno:    423 produktů

NATURVITA Kyselina lipoová Plus tbl. 60

Kyselina lipoová Plus má v lidském organismu několik nezastupitelných funkcí. Tělo ji získává především z potravin, částečně si ji samo syntetizuje. To však vyžaduje pestrou a vyváženou stravu. Kyselina lipoová je obohacená o vitamín B1 (thiamin), který ovlivňuje energetický metabolismus a kyselinu pantothenovou (vitamín B5), která posiluje duševní výkonnost, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Přípravek neobsahuje lepek, konzervační látky, syntetická barviva ani aromata. Balení obsahuje 60 ...

Více informací
od 105 Kč
Koupit nejlevněji

ARTERIN 120 tablet

Jedna tableta denně přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi. Určeno pro osoby s vysokou hodnotou cholesterolu.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Favea Vitamín B12 30 tablet

Tablety s kyselinou listovou pro spokojené maminky a zdravá miminka.

Více informací
od 144 Kč
Koupit nejlevněji

GymBeam Vitamin D3 60 kaps.

Veľmi dôležitý vitamín tvorený pôsobením slnečného žiarenia.

Více informací
od 3 Kč
Koupit nejlevněji

Kaloba perorální kapky, roztok 50ml

Kaloba por.gtt.sol.1x50ml Rostlinný výtažek ve formě kapek, je zařazen mezi léky proti kašli a nachlazení. Přípravek se užívá na zmírnění příznaků při akutních onemocněních dýchacích cest.

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Robitussin Expectorans 100mg/5ml na odkašlávání sirup 100ml

Robitussin Expectorans Odkašláv. por.sir.100ml/2ml Sirup - Tmavě červenohnědě zbarvená sirupovitá tekutina s charakteristickou vůní a chuti višní. Pomáhá uvolnit hlen a zředit bronchiální sekreci, takže kašel je produktivnější a dojde k uvolnění nahromaděného hlenu na hrudi.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

CZECH VIRUS SuperVita 500 ml

Multivitamín s minerály v chelátových vazbách s výtažky z rostlin, ovoce a s aminokyselinami. <p>SuperVita PRO je vysoce kvalitní tekutý multivitamín s minerály v chelátových vazbách, <b><a title="Jsou základní stavební kameny bílkovin. Tělo si není schopno vytvořit všechny aminokyseliny, a člověk je musí proto získat ze stravy, nebo výživových doplňků. Obecně je dělíme na neesenciální (při jejich nedostatku si je umí tělo vyrobit z jiných aminokyselin) a esenciální (nezbytné pro tělo). Aminoky...

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

CZECH VIRUS ZMA Max 100 kapslí

Přírodní anabolická formule pro regeneraci svalů a hluboký spánek. Zvyšuje tvorbu testosteronu a růstového faktoru IGF. <h2>Co je to <b><a title="Je kombinace zinku, hořčíku a vitamínu B6. Podle mnoha klinických studií funguje jako efektivní doplněk stravy pro zlepšení regenerace, zvětšení svalů a síly. Dokonce pomáhá s redukcí tuků.">ZMA</a></b> MAX?</h2> <ul> <li> Přírodní <b><a title="Jsou stimulanty, které umožňují intenzivnější výkon při tréninku a lepší nabuzení před tréninkem. V součas...

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

GENERICA B-komplex forte tbl.100

B-komplex forte Generica tbl.100 Polyvitaminový přípravek B-komplex forte od společnosti GENERICA obsahuje všech 8 esenciálních vitamínů skupiny B včetně kyseliny listové a vitamínu B12.

Více informací
od 144 Kč
Koupit nejlevněji

GymBeam Vitamin C práškový 500 g

Vitamín C na posilnenie imunitného systému v práškovej forme.

Více informací
od 11 Kč
Koupit nejlevněji

Marnys Tekutý vitamín B12 30 ml

Čistý tekutý vitamín B12 bez přídatných látek nezatěžuje žaludek, vstřebává se sliznicí dutiny ústní.

Více informací
od 165 Kč
Koupit nejlevněji

Mucosolvan® Junior 3mg/ml sirup 100ml

Mucosolvan Junior 3mg/ml sir. 100ml Při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních i dolních dýchacích cest.

Více informací
od 105 Kč
Koupit nejlevněji

NUTRIWORKS Strong Omega 3 120 kapslí

Omega 3 Strong 120 kapslí Severské omega-3 tuky s obsahem čistého rybího tuku ve své přirozené podobě, to vše s minimem nežádoucích zásahů a úprav.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

PROM-IN Vita Solution 60 tablet

VITA SOLUTION Profesionální produkt, který obsahuje komplex vitamínů a minerálů v optimálním poměru a formě tak, aby pokryl zvýšenou potřebu mikroživin zatěžovaného organismu.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Additiva Vitamin C 1000mg Blutorange 20 šumivých tablet

K l&amp;eacute;&amp;#269;b&amp;#283; a pro p&amp;#345;edch&amp;aacute;zen&amp;iacute; nedostatku vitaminu C v organismu. Na doporu&amp;#269;en&amp;iacute; l&amp;eacute;ka&amp;#345;e se u&amp;#382;&amp;iacute;v&amp;aacute; p&amp;#345;i infekc&amp;iacute;ch horn&amp;iacute;ch cest d&amp;yacute;chac&amp;iacute;ch, p&amp;#345;i ch&amp;#345;ipkov&amp;yacute;ch a jin&amp;yacute;ch infekc&amp;iacute;ch.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Aminostar Nitric Oxide 120 tablet

Aminostar Nitric Oxide, 120cps Nitric Oxide doplněk stravy, napomáhá většímu přívodu kyslíku a potřebných živin pro kosterní svalstvo.

Více informací
od 443 Kč
Koupit nejlevněji

Amix Nutrition NA-R-ALA 60 kapslí

Amix NA-R-ALA je čistě přírodní R-alfa lipoová kyselina, aktivní isomer lipoové kyseliny, který je snadno syntetizovatelný a metabolizovaný v lidském těle. <br /> Amix NA-R-ALA je čistě přírodní R-alfa lipoová kyselina, aktivní isomer lipoové kyseliny, který je snadno syntetizovatelný a metabolizovaný v lidském těle. Alfa lipoová kyselina je všeobecně známá jako univerzální antioxidant díky své rozpustnosti jak ve vodě, tak také v tucích. Alfa lipoová kyselina má schopnost bojovat proti volným...

Více informací
od 350 Kč
Koupit nejlevněji

Amix Nutrition TestoXT Booster 120 kapslí

Revoluční doplněk stravy s obsahem zinku pro zvýšení přirozené hladiny testosteronu <p>Performance TestoXT je revoluční doplněk stravy s obsahem zinku pro zvýšení přirozené hladiny testosteronu.</p> <br/> <br/> <h2>Doporučené dávkování</h2> <ul><li> Vezměte 6 kapslí denně mezi jídly. </li> <li> Zapijte dostatečným množstvím vody. </li> <li> Tento produkt užívejte po dobu 8 týdnů a poté 4 týdny vynechte. </li> </ul> <br/> <h2>Nutriční informace</h2> <table><tbody><tr><td><b><strong>Velikost...

Více informací
od 315 Kč
Koupit nejlevněji

BIOAKTIVNÍ VITAMIN D3 D Pearls

Vitamín D3 v olivovém oleji s vysokou biologickou dostupností. Přispívá ke správné funkci imunitního systému. Je důležitý pro zdravé kosti, zuby a svaly. Vyrobno v Dánsku ve farmacuetické kvalitě.

Více informací
od 152 Kč
Koupit nejlevněji

Biomedica Biotussil perorální kapky roztok 100ml

Biotussil por.gtt.sol.1x100ml Tradiční rostlinný léčivý přípravek se používá jako pomocný lék na rýmu a kašel ve formě lihových kapek k vnitřnímu užití.

Více informací
od 135 Kč
Koupit nejlevněji

Biomedica Magnesium lactate 500mg 50 tablet

Magnesium lactate Biom.500mg por.tbl.nob.50x500mg Určen k prevenci a odstranění nedostatku hořčíku v organismu u dospělých, dospívajících a dětí od 6 let. Hořčík je důležitý pro stavbu kostí, chrupavek a zubů a pro normální funkci nervového, svalového, srdečně-cévního a imunitního systému.

Více informací
od 65 Kč
Koupit nejlevněji

BIOMIN VITAMIN D3 400 IU 60 tob.

VITAMIN D3 napomáhá lepšímu vstřebávání a využití vápníku.Ideálním doplňkem výživy je kombinace vitaminu D3 s vápníkem.

Více informací
od 186 Kč
Koupit nejlevněji

BIOTECH USA Multivitamin for women 60 tablet

Speciální doplněk výživy a vitamínový komplex pro ženy. <p>Speciální doplněk výživy a vitamínový komplex pro ženy. Dostaňte ze sebe maximum každý den s Women´s Performance! - 80 mg komplexu vitamínu B -Vyrobený s luteinem, likopinem a kyselinou alfa-lipoovou – Obsahuje také <b><a title="Jsou látky, které jsou schopné kompenzovat škodlivé účinky v organismu. Organismus je schopný si antioxidanty vytvářet sám, ovšem s postupujícím věkem tato schopnost klesá. Je tedy nutné zabezpečit tělu přísun a...

Více informací
od 215 Kč
Koupit nejlevněji

Bromhexin 8 KM kapky kapky 100ml 8 mg/ml

Bromhexin 8 KM kapky gtt.1x100ml 8mg/ml Léčivý přípravek ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocněních dýchacích cest s hustým hlenem.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Ekolife Natura Liposomal Vitamin B12 60 ml

<h2><strong>Ekolife Natura - Liposomal Vitamin B12 (Lipozomální vitamín B12)</strong></h2> <p><meta charset="utf-8" /></p> <div> <div><meta charset="utf-8" /> <div>Lipozomální transportní systém v&nbsp;kombinaci s&nbsp;bioaktivní formou vitamínu B12 nabízí ideální vstřebatelnost a účinek. Vitamín B12 je bezpečně zapouzdřen a chráněn ve formě nanočástic lipozomů, které aktivně prostupují stěnou tenkého střeva a vstřebávají se prostřednictvím mízního systému přímo do krevního oběhu.</div> <div>&n...

Více informací
od 479 Kč
Koupit nejlevněji

EXTRIFIT V52 Vita complex forte 60 tablet

V 52 je multivitamínový a multiminerálový doplněk stravy obsahující 52 aktivních látek. Byl vytvořen speciálně pro osoby s vysokou fyzickou a psychickou zátěží a pro výkonnostní a kondiční sportovce. Dále obsahuje další účinné látky jako adaptogeny, enzymy a probiotika, a to vše v dávkách, které uspokojí potřeby velmi náročných sportovců. Balení obsahuje 60 tablet.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

GENERICA B-komplex kapky 30ml

B-komplex kapky Generica 30ml První a jediný B-komplex ve formě kapek, určený pro děti od 3 let. B-komplex kapky obsahují všech 8 esenciálních vitamínů skupiny B včetně kyseliny listové a vitamínu B12.

Více informací
od 105 Kč
Koupit nejlevněji

GREEN SWAN GS Vitamin C 1000 se šípky tbl.50+10

Siln&amp;yacute; vitamin C s p&amp;#345;&amp;iacute;rodn&amp;iacute; silou &amp;scaron;&amp;iacute;pk&amp;#367;. Podporuje obranyschopnost, je antioxidant, kter&amp;yacute; p&amp;#345;isp&amp;iacute;v&amp;aacute; ke sn&amp;iacute;&amp;#382;en&amp;iacute; m&amp;iacute;ry &amp;uacute;navy a vy&amp;#269;erp&amp;aacute;n&amp;iacute;.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

GREEN SWAN GS Vitamin C 500 se šípky tbl.50+10

Doplněk stravy GS Vitamin C 500 se šípky obsahuje vitamin C, který podporuje obranyschopnost organismu a snižuje únavu a vyčerpání. Přípravek je ve speciální tabletě Time-Release, která zajišťuje jeho postupné uvolňování a je obohacen o šípky. Drcené šípky si zachovávají veškerou svoji sílu.Vitamin C&nbsp;přispívá k normální funkci imunitního systému.Vitamín C&nbsp;přispívá&nbsp;k ochraně buněk proti oxidačnímu stresu.Vitamín C&nbsp;přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.&nbsp;Vitamín C&nbs...

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

GymBeam Vitamin C práškový 250 g

Vitamín C na posilnenie imunitného systému v práškovej forme.

Více informací
od 8 Kč
Koupit nejlevněji

GymBeam Vitamin D3 120 kaps.

Veľmi dôležitý vitamín tvorený pôsobením slnečného žiarenia.

Více informací
od 4 Kč
Koupit nejlevněji

JAMIESON Baby-D Vitamín D3 kapky 11,7 ml

JAMIESON Baby-D3 Vitamín D3 400 IU kapky 11.7ml Vitamín D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Jednoduché dávkování – vítaná alternativa k tabletkám. Ideální volba pro celou rodinu, speciálně pro jednotlivce, kteří preferují kapky před tabletami, či už na polykání anebo žvýkání.

Více informací
od 243 Kč
Koupit nejlevněji

Marnys Tekutý vitamín D 30 ml

Čistý tekutý vitamín D bez přídatných látek na bázi olivového oleje nezatěžuje žaludek, vstřebává se sliznicí dutiny ústní.

Více informací
od 175 Kč
Koupit nejlevněji

Mex Nutrition Triple Omega 3 90 kapslí

Tyto mastné kyseliny zlepšují funkce mozku a srdce, odbourávají tuk, zvyšují testosteron, podporují klouby, zlepšují regeneraci a celkově „zdraví svalů“. <ul> <li> Podporuje kardiovaskulární systém, mozek a játra </li> <li> Pro zdravé klouby </li> <li> Působí protizánětlivě </li> <li> Pro lepší koncentraci a pohodu </li> </ul> <p>MEX Nutrition přístupuje ke každému výrobku nejen z vědeckého úhlu pohledu, ale má na paměti také dosažení optimálních výsledků. Spousta <b><a title="Jsou kyseliny nap...

Více informací
od 333 Kč
Koupit nejlevněji

Mucobene 600mg 20 sáčků

Užívá se při léčbě akutních i chronických onemocněních dýchacích cest provázených tvorbou hustého a vazkého hlenu.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Natural Vitamín E 400 IU přírodní 100 kapslí

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Více informací
od 460 Kč
Koupit nejlevněji

ROSENPHARMA Rosen Kolagen Forte tbl.120+2 RosenSpa

Kolagen forte je doplněk stravy ve formě tablet pro pružnou kůži, pevné nehty a zdravé vlasy. Tablety obsahují systémový kolagen se snadnou vstřebatelností, díky které ho tělo bez problémů a zatížení trávícího traktu zpracuje a plně využije tam, kde je třeba. Kolagen je součástí vazivových a pojivových tkání, takže jej z potravy lze získat pouze konzumací prorostlého masa, chrupavek a kůže. Součástí balení jsou jako DÁREK 2 rašelinové koupele RosenSPA - extrakt ze zelené rašeliny s příznivým úč...

Více informací
od 435 Kč
Koupit nejlevněji

Supradyn CO Q10 Energy

<p><strong>Minimální trvanlivost do:&nbsp;</strong>30.04.2021</p> <p>Multivitamin pro energii v náročném období. Aktivuje vaši přirozenou vnitřní energii. Dodává tělu vyvážený komplex vitaminů, minerálů a stopových prvků.</p>

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Survival Omega 3 Fair Power 100 kapslí

Každá tobolka obsahuje 1000 mg rybího oleje, kyselinu eikosapentaenovou a dokosahexaenovou, vitamíny A a D.

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

SUSTENIUM Biorytmus 3 multivitamin Žena 30 tablet

Sustenium Biorytmus 3 multivitamin ŽENA tbl.30 Multivitamin a multiminerál Sustenium Biorytmus ŽENA v trojvrstvé tabletě obsahuje vyvážené množství vitamínů, minerálů a dalších látek přizpůsobené potřebám žen. Ke každodennímu užívání.

Více informací
od 209 Kč
Koupit nejlevněji

TEREZIA sirup Hlíváček s hlívou a rakytníkem Hruška 100 ml

Hl&amp;iacute;v&amp;aacute;&amp;#269;ek je sirup 100% p&amp;#345;&amp;iacute;rodn&amp;iacute; slo&amp;#382;en&amp;iacute;, kter&amp;eacute; d&amp;#283;tsk&amp;aacute; imunita ocen&amp;iacute;. Sirup je vhodn&amp;yacute; pro d&amp;#283;ti ji&amp;#382; od 1 roku.

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

VENIRA péče o vlasy nehty a pleť 40 denní kůra 80 tbl.

Prvot&amp;#345;&amp;iacute;dn&amp;iacute;&amp;nbsp;dopln&amp;#283;k&amp;nbsp;stravy s 19 &amp;uacute;&amp;#269;inn&amp;yacute;mi l&amp;aacute;tkami v ka&amp;#382;d&amp;eacute; sv&amp;eacute; kapsli pro&amp;nbsp;r&amp;#367;st, objem a kvalitu vlas&amp;#367;, siln&amp;eacute; a nel&amp;aacute;maj&amp;iacute;c&amp;iacute; se nehty a n&amp;aacute;dhernou ple&amp;#357;.

Více informací
od 639 Kč
Koupit nejlevněji

VIRDE Kolostrum Forte 500 mg 60 tablet

Imunita inspirovan&amp;aacute; mate&amp;#345;sk&amp;yacute;m ml&amp;eacute;kem - kolostrum je biologicky vysoce hodnotn&amp;yacute; prepar&amp;aacute;t obsahuj&amp;iacute;c&amp;iacute; imunoglobuliny, vitam&amp;iacute;ny a miner&amp;aacute;ly.

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

VIRIDIAN nutrition 65+ Multi 60 kapslí

Multivitam&amp;iacute;ny speci&amp;aacute;ln&amp;#283; vyvinut&amp;eacute; pro nutri&amp;#269;n&amp;iacute; pot&amp;#345;eby osob star&amp;scaron;&amp;iacute;ch 65 let.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

VIRIDIAN nutrition Cardio Multi 60 kapslí

Speci&amp;aacute;ln&amp;iacute; formule obsahuj&amp;iacute;c&amp;iacute; sm&amp;#283;s vitam&amp;iacute;n&amp;#367;, miner&amp;aacute;l&amp;#367; a p&amp;#345;&amp;iacute;rodn&amp;iacute;ch antioxidant&amp;#367;.

Více informací
od 479 Kč
Koupit nejlevněji

VIRIDIAN nutrition Potassium Magnesium Citrate 150g

Pro spr&amp;aacute;vnou funkci kardiovaskul&amp;aacute;rn&amp;iacute;ho syst&amp;eacute;mu a stav srdce.

Více informací
od 385 Kč
Koupit nejlevněji

VITAHARMONY VitaHarmarmony Beta karoten 10000 Promo 100+100

P&amp;#345;&amp;iacute;rodn&amp;iacute; barvivo se siln&amp;yacute;mi antioxida&amp;#269;n&amp;iacute;mi vlastnostmi. &amp;Uacute;&amp;#269;astn&amp;iacute; se ochrany organismu proti p&amp;#367;soben&amp;iacute; voln&amp;yacute;ch radik&amp;aacute;l&amp;#367;. Zpomaluje proces st&amp;aacute;rnut&amp;iacute; bun&amp;#283;k.

Více informací
od 142 Kč
Koupit nejlevněji

Worwag perorální 50 tablet

Milgamma por.tbl.obd.50 Přípravek se používá jako podpůrná léčba při onemocněních postihujících periferní nervový systém (např. zánětlivá onemocnění periferních nervů a kořenů, onemocnění v rámci diabetes mellitus, následky chronického alkoholismu, obrna lícního nervu, postižení trojklanného nervu, kořenové syndromy, pásový opar apod.). Dále se používá u stavů se zvýšenou potřebou vitamínů skupiny B.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

ACC 20 mg/ml sirup, 100 ml

Sirup l&amp;eacute;&amp;#269;&amp;iacute; vlhk&amp;yacute; ka&amp;scaron;el, usnad&amp;#328;uje odka&amp;scaron;l&amp;aacute;v&amp;aacute;n&amp;iacute; a uvol&amp;#328;uje zahlen&amp;#283;n&amp;iacute;, vhodn&amp;yacute; pro d&amp;#283;ti od 2 let.

Více informací
od 94 Kč
Koupit nejlevněji

ACC LONG 600 mg šumivé tablety, 10 tablet

P&amp;#345;i onemocn&amp;#283;n&amp;iacute;ch d&amp;yacute;chac&amp;iacute;ch cest jako jsou akutn&amp;iacute; z&amp;aacute;n&amp;#283;t pr&amp;#367;du&amp;scaron;ek, hrtanu, pr&amp;#367;du&amp;scaron;nice a ch&amp;#345;ipka a dr&amp;aacute;&amp;#382;div&amp;yacute; ka&amp;scaron;el p&amp;#345;i nachlazen&amp;iacute;.

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

ADDITIVA Magnesium 375 mg Direct pomeranč 20 sáčků

Hořčík – sáček s obsahem 375 mg hořčíku, 100 % denní dávka, k přímé aplikaci do úst, Magnesium přispívá k: snížení míry únavy a vyčerpání, elektrolytické rovnováze, normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy a svalů, normální syntéze bílkovin, normální psychické činnosti, udržení normálního stavu zubů a kostí, příchuť pomeranč Granulát s obsahem hořčíku k přímému užití s pomerančovou příchutí. Ideální při sportu nebo na cestách. Magnesium patří k nejdůleži...

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

ADDITIVA Magnesium 375 mg nápoj pomeranč 20 sáčků

Hořčík – nápoj s obsahem 375 mg hořčíku, 100 % denní dávka, Magnesium přispívá k: snížení míry únavy a vyčerpání, elektrolytické rovnováze, normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy a svalů, normální syntéze bílkovin, normální psychické činnosti, udržení normálního stavu zubů a kostí, příchuť pomeranč Pomerančový nápoj s obsahem hořčíku. Magnesium patří k nejdůležitějším prvkům v našem těle a podílí se na mnoha biologických procesech.Složení a účinekMagne...

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

ADDITIVA Magnesium 400 mg 30 tablet

Tablety s obsahem hořč&amp;iacute;ku.

Více informací
od 134 Kč
Koupit nejlevněji

ADDITIVA multivit. + minerál tbl. eff. 20 mango

Multivitam&amp;iacute;nov&amp;aacute; směs 10-ti navz&amp;aacute;jem se doplňuj&amp;iacute;c&amp;iacute;ch vitam&amp;iacute;nů s 3&amp;nbsp;z&amp;aacute;kladn&amp;iacute;mi potřebn&amp;yacute;mi miner&amp;aacute;ly, s př&amp;iacute;chut&amp;iacute; manga.

Více informací
od 136 Kč
Koupit nejlevněji

ADDITIVA multivit. + minerál tbl. eff. 20 pomeranč

Multivitam&amp;iacute;nov&amp;aacute; směs s př&amp;iacute;chut&amp;iacute; pomeranče

Více informací
od 132 Kč
Koupit nejlevněji

Additiva multivit.+miner.+kofein tbl.eff.20 ananas

Multivitamín – multivitaminové šumivé tablety, obsahují 10 základních vitaminů a 3 minerály, užívají se při zvýšených požadavcích na potřebu vitaminů a minerálů, obohaceno o kofein, příchuť ananas Multivitaminová směs z 10 navzájem se doplňujících vitaminů obohacená o 3 základní potřebné minerály a kofein s příchutí ananasu. Nevyvážená a málo pestrá strava může způsobit, že lidské tělo není dostatečně zásobeno vitaminy a minerály.UpozorněníPřípravek ADDITIVA je možné používat při zvýše...

Více informací
od 115 Kč
Koupit nejlevněji

Additiva Multivitamin + Mineral broskev 20 šumivých tablet

Multivitamín – multivitaminové šumivé tablety, obsahují 10 základních vitaminů a 3 minerály, užívají se při zvýšených požadavcích na potřebu vitaminů a minerálů, příchuť broskev Multivitaminová směs z 10 navzájem se doplňujících vitaminů obohacená o 3 základní potřebné minerály s příchutí pomeranče. Nevyvážená a málo pestrá strava může způsobit, že lidské tělo není dostatečně zásobeno vitaminy a minerály.UpozorněníPřípravek ADDITIVA je možné používat při zvýšených požadavcích na potřeb...

Více informací
od 115 Kč
Koupit nejlevněji

Additiva multivitamin tbl.eff. 20 tropic

Multivitamín – multivitaminové šumivé tablety, obsahují 10 základních vitaminů, užívají se při zvýšených požadavcích na potřebu vitaminů, příchuť tropického ovoce Multivitaminová směs 10 navzájem se doplňujících vitaminů s příchutí tropického ovoce. Nevyvážená a málo pestrá strava může způsobit, že lidské tělo není dostatečně zásobeno vitaminy.UpozorněníPřípravek ADDITIVA je možné používat při zvýšených požadavcích na potřebu vitaminů....

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

ADDITIVA Vápník + D3 + K2 nápoj 20 sáčků

Vápník – nápoj s vitaminem D3, K2 a vápníkem, vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů, vápník a vitamin K2 přispívají k normální srážlivosti krvev, vitamin D3 a vitamin K2 přispívají k udržení normálního stavu kostí, vitamin D3 přispívá k normálnímu příjmu vápníku a fosforu a k normální hladině vápníku v krvi. Trio vitálních látek přispívá ke zdraví kostí. Vitamin D3 zvyšuje rychlost vstřebávání vápníku ze střeva a spolu s vitaminem K2 jsou nepostradatelné pro tr...

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Ambrosan 60mg 20 tablet

Ambrosan 60mg por.tbl.nob.20x60mg Obsahuje léčivou látku Ambroxol, který zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, tvorbu plicního surfaktanu a stimuluje činnost řasinek, zajišťujících posun hlenu a tím usnadňuje vykašlávání a zmírnění kašle. Čtěte podrobně příbalový leták.

Více informací
od 108 Kč
Koupit nejlevněji

Ambroxol AL 75 Ret. tvrdá tobolka s prodlouženým uvolňováním 20x75mg

Pom&amp;aacute;h&amp;aacute; ke zkapalněn&amp;iacute; hlenu nahromaděn&amp;eacute;ho v d&amp;yacute;chac&amp;iacute;ch cest&amp;aacute;ch a t&amp;iacute;m usnadňuje jeho vyka&amp;scaron;l&amp;aacute;v&amp;aacute;n&amp;iacute;.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Ambroxol AL kapky 100ml/ 750mg (APA)

Zvy&amp;scaron;uje tvorbu &amp;#345;&amp;iacute;dk&amp;eacute;ho hlenu v d&amp;yacute;chac&amp;iacute;ch cest&amp;aacute;ch, vede i ke zkapaln&amp;#283;n&amp;iacute; hust&amp;eacute;ho vazk&amp;eacute;ho hlenu, usnadn&amp;iacute; odka&amp;scaron;l&amp;aacute;v&amp;aacute;n&amp;iacute;.

Více informací
od 84 Kč
Koupit nejlevněji

Amix Liver Cleanse 100 tbl

Liver Cleanse od firmy Amix je jedinečný komplex bylinných extraktov, vitamínov a zinku.

Více informací
od 17 Kč
Koupit nejlevněji

Amix Nutrition ALA - Alpha Lipoic Acid 60 kapslí

Alfa lipoová kyselina v kapslové formě. <p>Alfa lipoová kyselina v kapslové formě.</p> <br/> <br/> <h2>Složení</h2> <ul><li> dextrosa </li> <li> kyselina alfa lipoová (ALA) </li> <li> želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý) </li> <li> stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®) </li> <li> látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý </li> </ul> <br/> <h2>Doporučené dávkování</h2> <ul><li> 1 kapsle denně s jídlem </li> </ul> <br/> <h2>Nutriční in...

Více informací
od 386 Kč
Koupit nejlevněji

Amix Nutrition B-Complex Life 60 kapslí

B-Complex LIFE+ obsahuje unikátní surovinu Lalmin® B-komplex, která se získává z buněk sušených kvasnic (Saccharomyces cerevisiae), které obsahují zvýšené množství vítamínů B. <p>GreenDay® B-Complex LIFE+ obsahuje unikátní surovinu Lalmin® B-komplex, která se získává z buněk sušených kvasnic (Saccharomyces cerevisiae), které obsahují zvýšené množství vítamínů B jako je Thiamin, Riboflavin, Niacin, Pyridoxin, Kyselina pantothenová, <b><a title="Někdy je nazývaná také jako vitamín B9. Přispívá ke...

Více informací
od 311 Kč
Koupit nejlevněji

Amix Nutrition Cod Liver Oil 90 kapslí

Cod Liver Oil je olej z tresčích jater ve formě měkkých želatinových kapslí jako doplněk stravy. Je zdrojem omega 3 mastných kyselin obohacených přirozeně o vitamín A a D. <p>GreenDay® Cod Liver Oil je olej z tresčích jater ve formě měkkých želatinových kapslí jako doplněk stravy. Je zdrojem <b><a title="Jsou kyseliny naprosto nezbytné k tvorbě zdravých buněk a pro udržení správné mozkové a nervové funkce. Tělo si je nedokáže vytvořit samo. Vyskytují se například v lososovém masu, sledích, makr...

Více informací
od 331 Kč
Koupit nejlevněji

Amix Nutrition E-lite Salts 120 kapslí

E-lite Salts je unikátní kombinace minerálů ve vegetariánských kapslích. <p>E-lite Salts je unikátní kombinace minerálů ve vegetariánských kapslích Vcaps® Plus. Tento suplement poskytuje dostatek významných elektrolytů, které atlet ztratí během nadměrného pocení při náročném sportovním výkonu.</p> <br/> <br/> <h2>Doporučené dávkování</h2> <ul> <li> Vezměte 1 kapsli s vodou každých 30-60 minut během dlouhotrvající fyzické aktivity. </li> <li> Maximální denní dávka jsou 4 kapsle. </li> </ul>...

Více informací
od 293 Kč
Koupit nejlevněji

Amix Nutrition Homocys Block 90 kapslí

HomoCys Block je vitamínový komplex, který se skládá z několika typů B vitamínů, hořčíku, zinku, extraktu z česneku a šípku. <p>GreenDay® HomoCys Block je vitamínový komplex, který se skládá z několika typů B vitamínů, hořčíku, zinku, extraktu z česneku a šípku. Tato kombinace podporuje redukci úrovně metabolismu homocysteinu a pomáhá k normální tvorbě červených krvinek, normálnímu stavu imunitního systému a snižuje úroveň únavy a vyčerpání.</p> <br/> <br/> <h2>Doporučené dávkování</h2> <ul><l...

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Amix Nutrition Lute-IN 90 kapslí

Lute-IN je doplněk stravy obsahující lutein, což je přírodní karotenoid rozpustný v tuku, který se přirozeně vyskytuje v zelenině a ovoci. <p>GreenDay® Lute-IN® je doplněk stravy obsahující lutein, což je přírodní karotenoid rozpustný v tuku, který se přirozeně vyskytuje v zelenině a ovoci, zvláště koncentrovaný v zelené listové zelenině, jako je kapusta či špenát. Tato látka se vyskytuje ve zdravém lidském oku. Jedná se o žlutý pigment klasifikovaný jako běžné xantofyly. Ty hrají rozhodující r...

Více informací
od 254 Kč
Koupit nejlevněji

Amix Nutrition Multi Mega Stack 120 tablet

Speciální multivitamínový a multiminerálový komplex, který je svým složením určen především pro aktivní sportovce a fyzicky extrémně zatížené jedince. <p>Speciální multivitamínový a multiminerálový komplex. AMIX™ Multi Mega Stack je směs vybraných vitamínů a minerálních látek. Speciální Vit-Amix™ komplex obsahuje více než 40 důležitých vitaminů a minerálních látek s přídavkem Echinacea Anugustifolia.</p> <br/> <br/> <h2>Doporučené dávkování</h2> <ul> <li> Denní dávka je 1 tableta. </li> </...

Více informací
od 361 Kč
Koupit nejlevněji

Amix Nutrition Pupalkový olej 90 kapslí

Pupalkový olej s vitamínem E je doplněk stravy ve formě měkkých želatinových kapslí pro snadnější polknutí a vstřebávání. <p>GreenDay® Pupalkový olej s <b><a title="Patří k nejdůležitějším antioxidantům. Pomáhá zpomalovat stárnutí buněk a zlepšuje hojení ran.">vitamínem E</a></b> je doplněk stravy ve formě měkkých želatinových kapslí pro snadnější polknutí a vstřebávání. Obsahuje olej ze semen pupalky dvouleté (oenothera biennis), která je bohatým přírodním zdrojem polynenasycené mastné kyselin...

Více informací
od 238 Kč
Koupit nejlevněji

Amix Nutrition Super Omega 3 Fish oil 90 kapslí

Poskytuje výborný zdroj nenasycené mastné kyseliny Omega 3. <p>Poskytuje výborný zdroj nenasycené mastné kyseliny <b><a title="Jsou kyseliny naprosto nezbytné k tvorbě zdravých buněk a pro udržení správné mozkové a nervové funkce. Tělo si je nedokáže vytvořit samo. Vyskytují se například v lososovém masu, sledích, makrelách nebo sardinkách.">Omega 3</a></b> (EPA - kyselina eikosapentaenová a DHA - kyselina dokosahexaenová).</p> <br/> <p>Super <b><a title="Jsou kyseliny naprosto nezbytné k tvorb...

Více informací
od 420 Kč
Koupit nejlevněji

Amix Nutrition Super Omega 3-6-9 90 kapslí

Super Omega 3-6-9 , 90softgels GreenDay® Super Omega 3-6-9 doplněk stravy, který obsahuje extrakt z rybího, borákového a lněného oleje v měkké želatinové kapsli, které jsou zdrojem nenasycených mastných kyselin.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Amix Nutrition Super Vit&Mineral Pack 30 sáčků

Super Vit&Mineral Pack je moderní komplex složený z nejdůležitějších vitamínů a minerálů. Bezproblémovou suplementaci zajišťují individuálně balené “denní paky”. <p>Super Vit&amp;Mineral Pack je moderní komplex složený z nejdůležitějších vitamínů a minerálů. Bezproblémovou suplementaci zajišťují individuálně balené "denní paky”.</p> <br/> <br/> <h2>Doporučené dávkování</h2> <ul> <li> Vezměte obsah jednoho sáčku denně cca 30 minut před posledním jídlem předcházejícím tréninku. </li> </ul> ...

Více informací
od 703 Kč
Koupit nejlevněji

Amix Nutrition Vitamin E 400 I.U. Life+ 200 kapslí

Doplněk stravy s vysokým obsahem vitamínu E a vitamínu C, včetně minerálů selenu a zinku. <p>GreenDay® <b><a title="Patří k nejdůležitějším antioxidantům. Pomáhá zpomalovat stárnutí buněk a zlepšuje hojení ran.">Vitamin E</a></b> 400 I.U. LIFE+ je doplněk stravy s vysokým obsahem <b><a title="Patří k nejdůležitějším antioxidantům. Pomáhá zpomalovat stárnutí buněk a zlepšuje hojení ran.">vitamínu E</a></b> a vitamínu C, včetně minerálů selenu a zinku. Tato kombinace je vhodná jako ochrana buněk ...

Více informací
od 374 Kč
Koupit nejlevněji

Amix Nutrition Vitamin E 400 IU 100 kapslí

Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. <p><b><a title="Patří k nejdůležitějším antioxidantům. Pomáhá zpomalovat stárnutí buněk a zlepšuje hojení ran.">Vitamin E</a></b> přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.</p> <br/> <ul><li> silný antioxidant </li> </ul> <br/> <h2>Doporučené dávkování</h2> <ul><li> Berte 1 kapsli denně s jídlem. </li> <li> Zapijte dostatečným množstvím vody. </li> </ul> <br/> <h2>Nutriční informace</h2> <table><tbody><tr> <td><strong>1...

Více informací
od 357 Kč
Koupit nejlevněji

BARNYS NOVOFERRIN 30 kapslí

unikátní forma liposomálního železa vysoká biologická dostupnost až 5x účinnější železo bez železité pachuti

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

BEAR FOOT Magnesium + Zinek, chelátová forma 90 kapslí

Kapsle s minerálními látkami Hořčíkem a Zinkem. <p>Kapsle s minerálními látkami Hořčíkem a Zinkem.</p> <br/> <ul><li> chelátová forma minerálních látek – Mg + Zn – vysoké biologické využití </li> <li> veganské HPMC kapsle – doplněk vhodný i pro vegetariány a vegany </li> <li> vysoké množství účinných látek již v jedné dávce (3 kapsle) </li> <li> hořčík přispívá k normální činnosti svalů </li> <li> hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy </li> <li> hořčík přispívá k normální s...

Více informací
od 390 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

medpharma vitaminy  •  milgamma vitaminy  •  nase vitaminy  •  nejlepsi vitaminy  •  oves vitaminy  •  ovoce vitaminy  •  psychika vitaminy  •  rapeto vitaminy  •  spektrum vitaminy  •  super vitaminy  •  swiss vitaminy  •  univerzalni vitaminy  •  vitaminy 55  •  vitaminy gumove  •  vitaminy jamieson  •  vitaminy multivita  •  vitaminy srst  •  vitaminy 50  •  vitaminy b3  •  vitaminy chemie  •  vitaminy chemoterapie  •  vitaminy energy  •  vitaminy enzymy  •  vitaminy klas  •  vitaminy walmark  •  vitaminy zelezo  •  vitaminy levne  •  vitaminy b6  •  gs vitaminy  •  energy vitaminy  •