Kde jsem: Katalog > ALAVIS™ Celadrin pro koně 60 g

ALAVIS™ Celadrin pro koně 60 g

Obrázek není k dispozici
Koupit za 579 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
579 Kč
ALAVIS™ Celadrin pro koně je moderní veterinární přípravek na léčbu pohybového aparátu u koní. ALAVIS™ Celadrin je patentově chráněná látka – směs derivátu cetylu a nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové. ALAVIS™ Celadrin pro koně je veterinární přípravek proti zánětu a bolesti svalů, kostí, šlach a kloubů u koní. Podává se při celé ř...

Doporučujeme

Doprava: 49 Kč
= 628 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis ALAVIS™ Celadrin pro koně 60 g

ALAVIS™ Celadrin pro koně je moderní veterinární přípravek na léčbu pohybového aparátu u koní.

ALAVIS™ Celadrin je patentově chráněná látka – směs derivátu cetylu a nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové.
ALAVIS™ Celadrin pro koně je veterinární přípravek proti zánětu a bolesti svalů, kostí, šlach a kloubů u koní. Podává se při celé řadě muskuloskeletálních onemocnění a odstraňuje zánět a bolestivost zejména při artritidě – zánětlivý proces probíhající v kloubech v důsledku rozpadu chrupavky. Dále systematicky posiluje a zvlhčuje buněčné membrány a zajišťuje buňkám mladistvou vláčnost a pružnost. Tím zároveň dodává tekutiny chránící klouby a udržuje tak jejich pružnost a pohyblivost – působí jako lubrikant kloubů.
ALAVIS™ Celadrin pro koně podporuje efektivnější transport a zabudování chondroprotek­tivních látek do buněk kloubních chrupavek – chondrocytů, díky čemuž je rychleji zahájen proces obnovy a regenerace těchto tkání. ALAVIS™ Celadrin pro koně se metabolizuje v játrech, na jejichž tkáň má protektivní (ochranný) účinek a odtud ve formě lipoproteinů vstupuje do cílových buněk.
Přípravek ALAVIS™ Celadrin pro koně obsahuje pouze přírodní ingredience s klinicky ověřeným účinkem pro snížení bolesti kloubů a zlepšení jejich pohyblivosti. Jedná se bezpečný a snadno vstřebatelný produkt s rychlým nástupem účinku, který je vhodnou alternativou léků proti bolesti a zánětu (nesteroidních antirevmatik).
ALAVIS™ Celadrin pro koně doporučujeme podávat:
u koní s osteoartrózou,
při bolestech zad (vertebrogenní algický syndrom),
při namožení či zánětu vazů, šlach a svalů,
po úrazech a dalších zraněních,
pro potlačení bolesti kloubů, vazů, šlach,
pro potlačení zánětu,
pro zlepšení pohyblivosti kloubů a odstranění jejich ztuhlosti.

Obsah účinných látek:
Účinné látky v 1 kg: Celadrin™ 893 g
Pomocné látky v 1 kg: m...

Podobné fráze: