Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Hlodavci  >  Vitamíny pro hlodavce

Vitamíny pro hlodavce

Výrobci:

Beaphar  •  Trixie  •  Vitakraft  •  Biofaktory  •  Dafiko
Nalezeno:    18 produktů

Beaphar Odstraňovač zápachu Odour Killer 600g

Technologie ukrytá v těchto granulích je nejnovějším prostředkem zapouzdření pachu a zachycení mikrobů. Jakmile granule nasají tekutinu (například po vymočení zvířete), zaktivizují se a ihned moč neutralizují. Poté se moč rozloží do několika vedlejších produků, které nezapáchají. Použití: nasypte granule na spodní část (nejlépe vyčištěné) klece nebo kotce, ještě před tím, než použijete hobliny.

Více informací
od 164 Kč
Koupit nejlevněji

Biofaktory Nutri Mix pro drobné hlodavce

Popis: NUTRI MIX DH pro hlodavce 70gNUTRI MIX DH pro hlodavce 70g je vitaminominerální doplněk pro drobné hlodavce.Krmný návod: NUTRI MIX DH pro hlodavce 70gNUTRI MIX DH pro hlodavce 70g je určen k dennímu doplnění nutričně významných látek (vitaminů, mikro a makroprvků, aminokyselin a dalších biologicky aktivních látek) do krmiva hlodavců. Přípravek obsahuje probiotikum pro podporu trávicího aparátu. NutriMix DH se podává denně, řádně zamíchaný do navlhčeného krmiva (směsi zrnin, míchanice) ne...

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Dafiko Bluenies s borůvkami 50g

Doplňkové krmivo pro hlodavce.Krmný návod: podávejte jako pochoutku.Složení: obiloviny, cukry, tuky a oleje, syrovátka, lecitin, minerální látky.Jakostní znaky: proteiny 5,3%, vlhkost 7,8%, tuky 19%, popeloviny 4,7%, vláknina 1,1%.

Více informací
od 24 Kč
Koupit nejlevněji

Dafiko Drops banánový 75g

Doplňkové krmivo pro hlodavce. Krmný návod: podávejte 2-5 ks denně. Složení: obiloviny, cukry, tuky a oleje, sušená syrovátka, sušené mléko, sušené banány, minerální látky, lecitin. Jakostní znaky: hrubé proteiny 5,7%, vlhkost 4,8%, hrubé oleje a tuky 19%, hrubé popeloviny 3,4%, hrubá vláknina 1,1%.

Více informací
od 26 Kč
Koupit nejlevněji

Dafiko Drops jablečný 75g

Doplňkové krmivo pro hlodavce. Krmný návod: podávejte 2-5 ks denně. Složení: obiloviny, cukry, tuky a oleje, sušená syrovátka, sušené mléko, sušená jablka, minerální látky, lecitin. Jakostní znaky: hrubé proteiny 5,7%, vlhkost 4,8%, hrubé oleje a tuky 24%, hrubé popeloviny 3,4%, hrubá vláknina 1,1%.

Více informací
od 27 Kč
Koupit nejlevněji

Dafiko Drops jahodový 75g

Doplňkové krmivo pro hlodavce. Krmný návod: podávejte 1-3 ks denně. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukry, sušená syrovátka, sušené mléko, jahodové aroma, lecitin. Jakostní znaky: hrubé proteiny 5,7%, vlhkost 4,8%, hrubé oleje a tuky 24%, hrubé popeloviny 3,4%, hrubá vláknina 1,1%.

Více informací
od 26 Kč
Koupit nejlevněji

Dafiko Drops jogurtový 75g

Popis: MLSOUN jogurtový drops s lecitinem 75gMLSOUN jogurtový drops s lecitinem 75g je doplňkové krmivo pro hlodavce.Podrobnosti: MLSOUN jogurtový drops s lecitinem 75gMLSOUN jogurtový drops s lecitinem 75g je doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce (morče, potkan, osmák, činčila, křeček, myš, pískomil). Slouží jako pochoutka, doporučené dávkování je 1-3 dropsy denně. Sáček má zip na opětovné uzavření.Složení: MLSOUN jogurtový drops s lecitinem 75gMLSOUN jogurtový drops s lecitinem 75g, obilovi...

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

Dafiko Drops pomerančový 75g

Doplňkové krmivo pro hlodavce. Krmný návod: podávejte 2 - 5 ks denně. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukr, sušená syrovátka, sušené mléko, pomerančové aroma, minerály, lecitin.Jakostní znaky: proteiny 5,7%, vlhkost 4,8%, tuky 24%, popeloviny 3,4%, vláknina 1,1%, vitamín C 2000 mg / kg.

Více informací
od 27 Kč
Koupit nejlevněji

Dafiko Drops sýrový 75g

Popis: MLSOUN sýrový drops s lecitinem 75gMLSOUN sýrový drops s lecitinem 75g je doplňkové krmivo pro domácí mazlíčky.Podrobnosti: MLSOUN sýrový drops s lecitinem 75gMLSOUN sýrový drops s lecitinem 75g je pamlsek pro psy všech věkových skupin i velikostí. Pamlsek je v podobě sýrových koleček, obsahující lecitin pro zdravý vývoj mozkových buněk.

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

Dafiko Jablíčka 50g

Doplňkové krmivo pro hlodavce.Krmný návod: podávejte 2 - 5 ks denně. Složení: obiloviny, oleje a tuky, cukr, sušená syrovátka, sušená jablka, minerály, lecitin.

Více informací
od 17 Kč
Koupit nejlevněji

Trixie minerální sůl s bylinkami pro králíka 95g

Minerální kámen pro morčata a králíky. Doplňkové krmivo, které obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky. Slouží k obrušování zubů. Příznivě působí na trávicí ústrojí a udržuje leklou srst. Hmotnost 95g Doplňkové krmivo Zdroj vitamínů, minerálů a stopových prvků Se zeleninou

Více informací
od 39 Kč
Koupit nejlevněji

Vitakraft Aqua Drink 500ml

Doplňkové krmivo pro hlodavce. Aqua drink je pitná voda pro hlodavce obohacená o minerální látky. Neředí se. Krmný návod: podávejte 2-3 x týdně. Složení: voda, mořské řasy. Jakostní znaky: sodík 40 mg / kg, draslík 3,6 mg / kg, magnesium 8 mg / kg, vápník 73 mg / kg.

Více informací
od 43 Kč
Koupit nejlevněji

Vitakraft Chinchilla Calci Fit 31tablet

Doplňkové krmivo pro činčily. Dávkování: přidávejte podle velikosti zvířete 1/2 -1 rozdrolenou tabletu denně do hlavního krmiva.Složení: mléko a mléčné výrobky, obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky.Jakostní znaky: proteiny 2,9%, vlhkost 3,5%, popeloviny 68%, vláknina 1,1%, tuky 0,1%, vápník 27%, sodík 0,2%, fosfor 1,9%, vitamín A 15000 m.j./ kg, vitamín D3 2000 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 12,5 mg / kg, vitamín C 5 mg / kg, biotin 25 mcg / kg, zinek 75 mg / kg,...

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Vitakraft Vita C Forte 100g

Doplňkové krmivo pro hlodavce. Pelety vyrobené z petržele s vysokým obsahem přírodního vitamínu C. Krmný návod: podávejte 1-2 kusy denně. Složení: zelenina, vedlejší výrobky rostlinného původu. Jakostní znaky: hrubé proteiny 16%, vlhkost 9,7%, hrubé oleje a tuky 2,8%, hrubé popeloviny 0,9%, hrubá vláknina 18,5%, vitamín C 500 mg / kg.

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

Vitakraft Vitamin C 10ml

Doplňkové krmivo pro hlodavce. Kapky s vitamínem C podporují imunitní systém a pokrývají nedostatek vitamínu ve stravě. Jsou důležité hlavně pro morčata, které nejsou schopné vitamín C produkovat samy ve svém organismu. Dávkování: podávejte 20 kapek na 250 ml pitné vody. Jakostní znaky: vlhkost 95%.

Více informací
od 54 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: