Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Virtuální realita  >  Xiaomi Mi VR Play

Xiaomi Mi VR Play

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Xiaomi Mi VR Play Ponořte se do světa virtuální reality s brýlemi určenými pro chytré telefony od 4,7“ až 5,7“ a objevte nový zážitek s filmy, aplikacemi nebo i hrami v nové dimenzi. Od okamžiku kdy si nasadíte Mi VR Play soupravu prožijete vše zcela novým a unikátním způsobem. Design adaptéru Tyto virtuální brýle jsou vyrobeny z vysoce pružného a příjemného materiálu a celá jejich kon...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Xiaomi Mi VR Play

Popis Xiaomi Mi VR Play

MALL.CZ píše:

Tyto pohodlné a stylové brýle Xiaomi Mi VR Play 2 pro zobrazení virtuální reality se skvělým poměrem ceny a výkonu jsou určené pro mobilní telefony o úhlopříčce 4,7“ až 5,7“ s OS Android.

KASA.cz píše:

Nádherné zpracování je viditelné na první pohled
Xiaomi vždy excelovala při inovaci produktů. Nezáleží na tom, jestli se jedná o drobný detail nebo celý koncept nového zařízení, jediným cílem je vždy - dokonalá dokonalost. Péče o nejmenší detail je tím, co dělá Xiaomi kvalitním výrobcem. Každá fáze vývoje produktu, ať už je to proces výběru materiálů, vytváření konstrukčních detailů nebo výroby, by měl přinést kvalitní výsledek.
Kompatibilní s libovolným smartphonem Android nebo iOS
Přední uchycení, které drží váš přístroj, umožňuje uchycení libovolného smartphonu s velikostí obrazovky mezi 4 - 6'' palci. Jednoduše vložte přístroj do headsetu, zvolte požadovanou aplikaci, změňte ovládací prvky zaostření a připravte se na zážitek z vašeho oblíbeného filmu nebo hry. V závislosti na výkonu CPU a GPU vašeho smartphonu může náhlavní souprava poskytovat ostrý obraz živých barev a plynulé přehrávání videa.
Spousta volného obsahu
Virtuální realita je něco, co nelze slovy vysvětlit - musíte ji zažít. Xiaomi VR Play 2 má stovky videí, které ukazují místa, u kterých by jste si nikdy nemysleli, že je budete moci vidět z blízka. Nabízí obsah z IDG Arts VR, Youku VR, Whaley VR a další. Není třeba jít do kina na 3D film. Stačí zapnout Xiaomi VR Play 2, vybrat si libovolný film z aplikace Xiaomi VR a postavit se přímo do centra dění. Budete moci vidět bojové scény, koncert oblíbené kapely nebo druh turistické destinace.
Kdykoliv, kdekoliv a v jakékoliv náladě
Kdo řekl, že brýle virtuální reality mohou být použity pouze doma? Vložte svůj smartphone do Xiaomi VR Play 2 a jste připraveni ponořit se do světa 360 ° videí přímo uprostřed parku nebo v kavárně! Bez ohledu na to, kde jste, VR headset můžete využít opravdu kdekoliv.
Technické parametry
Typ: Brýle pro virtuální realitu
Rozměry: 129x191x120 mm
Hmotnost: 185 g
Materiál: PC / ABS + vysoce elastická bavlna + vysoce elastický nylon
Objektiv: nezakry...

F-mobil.cz píše:

Xiaomi představuje druhou generaci svého cenově dostupného headsetu VR Play, který funguje v kombinaci s většinou smartphonů. Oproti předchůdci došlo hlavně ke zlepšení konstrukce a provedení z příjemného textilu. Design byl ve srovnání s minulou generací zcela přepracován. Místo hranatých tvarů bylo použito elegantnější zaoblení. Tělo je navíc potaženo měkkou textilií, která má spolu se znatelně sníženou hmotností přispět k vyššímu komfortu při nošení.

iMore.cz: Příslušenství a náhradní díly pro Apple píše:

Virtuální realita je v dnešní době veliký pojem. Sedět v pohodlí domova, a přitom se ocitnout na druhém konci země je prostě skvělé. Ponořte se do světa virtuální reality s brýlemi společnosti Xiaomi. Jedná se o již druhou generaci brýlí pro virtuální realitu Xiaomi Mi VR Play 2 s kterými bude virtuální realita zase o krok blíže všem nadšencům a vlastníkům chytrých telefonů. Použití těchto brýlí pro virtuální realitu je velice snadné. Stačí vložit chytrý telefon se systémem OS Android nebo iOS o velikosti displeje 4,7“ až 5,7“ do kapsy na přední straně se zapínáním na zip. Tyto brýle pro VR pak snadno bezdrátově spárujete. 100% Originál v kompletním balení v zapečetěné krabičce

promobily.cz píše:

Brýle pro virtuální realitu Xiaomi Mi VR Play 2.
Značka Xiaomi se díky svým kvalitním smartphonům za výbornou cenu začíná dostávat v žebříčcích oblíbenosti na první příčky, hned vedle klasických značek jako Samsung a Huawei.
Nyní přichází na trh s druhou generací brýlí pro virtuální realitu, díky kterým bude Váš zážitek ze hry zase o něco reálnější.

Brýle jsou vyrobeny z kvalitního, vysoce pružného materiálu pro co nejvyšší komfort při hraní her. Tělo je potaženo měkkou pohodlnou textílií.
Brýle se přizpůsobí každému obličeji, skvěle padnou a jsou pohodlné i při delším nošení. Celá konstrukce těla je odlehčená.
Zařízení je vybaveno širokým zorným úhlem 93° a skrytými otvory, které slouží k odvětrávání a chlazení telefonu.

Návod k použití:
Brýle jsou určeny pro mobilní telefony s velikostí displeje 4,7"až 5,7".
Na svém zařízení si přes službu Google Play či App Store stáhněte libovolou hru pro virtuální realitu (vr hry, vr games, vr apod.) V nastavení hry zvolte možnost spuštění přes VR Mode.
Poté stačí telefon jednoduše zasunout do mezery na brýlích a zařízení se bez další instalace spáruje.

Rozměr: 129 x 191 x 120 mm
Hmotnost: 183 g

iStage.cz píše:

Xiaomi Mi VR Play 2 Black - VR brýle pro telefon 4.7-5.5"
Virtuální realita je v dnešní době veliký pojem. Sedět v pohodlí svého domova, třeba na pohovce, a přitom se ocitnout na druhém konci země je prostě skvělé. A proto společnost Xiaomi s vývojem nových technologií nezahálí. Mi VR Play 2 Black je chytrý VR headset druhé generace, který nese všechny předností generace první a nabízí propracovanější konstrukci a celkové provedení.


Klíčové vlastnosti Mi VR Play 2 Black
Opravdová kvalita za malé peníze
VR headset nabitý nejnovějšími technologiemi
Prémiový design
Velmi pohodlný headset, parádně padne každému uživateli
Mi VR Play 2 Black nabízí Full HD kvalitu obrazu
Nepotřebujete drahý počítač, vystačíte si s telefonem


Opravdové pohodlí
Mi VR Play 2 Black představují opravdové pohodlí. Brýle perfektně padnou každému uživateli. Díky své konstrukci a opravdu nízké hmotnosti brýle skvěle drží na hlavě, nemusíte si tedy dělat starosti s jejich přidržováním.
Pro pohodlí uživatelů je důležitá i kvalita obrazu. Headset Mi VR Play 2 Black skvěle brání jakémukoli pronikání světla dovnitř a tím zaručuje maximální možnou kvalitu obrazu.


Vystačíte si s telefonemMyslíte si, že budete potřebovat počítač za desítky tisíc korun? Pletete se, Mi VR Play 2 Black? si vystačí pouze s telefonem.


Kompatibilní telefony:Mi5, Mi5S, MI5S Plus, Mi Note 2Rozměry: 201 × 91 × 107 mm Hmotnost:183 g

Alza.cz píše:

Brýle pro virtuální realitu kompatibilní s Mi 5/5s/5s Plus/Mi Note 2, akcelerometr, 6-osý pohybový senzor, gyroskop, Full HD, rozměry 201x91x107mm
Virtuální realita je v dnešní době veliký pojem. Sedět v pohodlí svého domova, třeba na pohovce, a přitom se ocitnout na druhém konci země je prostě skvělé. A proto společnost Xiaomi s vývojem nových technologií nezahálí. Mi VR Play 2 Black je chytrý VR headset druhé generace, který nese všechny předností generace první a nabízí propracovanější konstrukci a celkové provedení. Klíčové vlastnosti Mi VR Play 2 Black Opravdová kvalita za malé penízeVR headset nabitý nejnovějšími technologiemiPrémiový designVelmi pohodlný headset, parádně padne každému uživateliMi VR Play 2 Black nabízí Full HD kvalitu obrazuNepotřebujete drahý počítač, vystačíte si s telefonem Opravdové pohodlíMi VR Play 2 Black představují opravdové pohodlí. Brýle...

Parametry Xiaomi Mi VR Play

Výrobce Xiaomi
Typ Pro smartphone

Podobné produkty

Podobné fráze:

Xiaomi Mi VR Play •  xiaomi mi4c   •  xiaomi mi4i   •  xiaomi mi4s   •  xiaomi mi 4   •  xiaomi mi5s   •  xiaomi mi2   •  xiaomi mi6   •  xiaomi mi 6   •  xiaomi mi 5   •  xiaomi mi 4c   •  xiaomi mi 3   •  xiaomi mi2s   •  xiaomi mi 4s   •  xiaomi mi4w   •  xiaomi mi 5s   •  xiaomi mi a 1   •  xiaomi mi 4w   •  mi4 xiaomi   •  xiaomi mi4 i   •  xiaomi mi 2   •  xiaomi mi2a   •  xiaomi mi3s   •  mi 4 xiaomi   •  mi4s xiaomi   •  mi4c xiaomi   •  xiaomi mi3c   •  xiaomi mi4a   •  xiaomi mi 4i   •  xiaomi mix   •  mi4 xiaomi a   •