Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Virtuální realita  >  Samsung Gear VR R323

Samsung Gear VR R323

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 990 Kč
Samsung Gear VR (2016) Speciální náhlavní set pro zobrazení virtuální reality s jednoduše nastavitelným popruhem. Zařízení Gear VR (2016) využívá pokročilou technologii Oculus a přináší především možnost použití s telefony využívající konektor USB typu C, ale zachovává si kompatibilitu s dalšími vybranými telefony Samsung Galaxy s konektorem micro USB. Tento headset vás vtáhne do nového nepoznan...

Všechny nabídky pro Samsung Gear VR R323

Popis Samsung Gear VR R323

Samsung Gear VR (2016)
Speciální náhlavní set pro zobrazení virtuální reality s jednoduše nastavitelným popruhem. Zařízení Gear VR (2016) využívá pokročilou technologii Oculus a přináší především možnost použití s telefony využívající konektor USB typu C, ale zachovává si kompatibilitu s dalšími vybranými telefony Samsung Galaxy s konektorem micro USB. Tento headset vás vtáhne do nového nepoznaného světa, který vás pohltí!
Design adaptéru
Brýle mají kolem oblasti očí měkké pěnové vycpávky, které vám zajistí nejen větší pohodlí, ale také lepší přilnutí brýlí k vaší hlavě. Pro úplně dokonalé přilnutí můžete vše doladit jednoduše nastavitelným popruhem, který lze díky jeho mobilitě také nastavit pro různé velikosti hlavy. Pohodlné nošení navíc podporuje i nízká hmotnost celého headsetu.
Připojení USB Type-C a micro USB
Brýle Gear VR (2016) jsou vybaveny možností výběru připojení USB Type-C nebo micro USB. Díky tomuto rozšíření jsou nyní kompatibilní s telefonem Galaxy Note7 využívající právě nový oboustranný konektor typu C a zároveň zůstávají kompatibilní s micro USB telefony Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy Note5, Galaxy S6, Galaxy S6 edge a Galaxy S6 edge+.
Displej Super AMOLED a touchpad
Díky displeji Super AMOLED v podporovaných telefonech Samsung Galaxy, širokému zornému poli, přesnému sledování hlavy a nízké latenci se virtuální realita blíží skutečnosti. Brýle jsou navíc vybaveny touchpadem pro snadnější a přesnější ovládání.
Použití
Použití adaptéru je velmi jednoduché. Stačí jednoduše vložit chytrý telefon do přední části brýlí a zaklapnout. Poté stačí jen nasadit na hlavu a užívat si perfektní efekty virtuálního světa.
Klíčové vlastnosti
Brýle pro virtuální realitu s chytrými telefony Samsung Galaxy Note7, Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy Note5, Galaxy S6, Galaxy S6 edge a Galaxy S6 edge+. Brýle mají kolem oblasti očí měkké pěnové vycpávky a jeden nastavitelný popruh pro snadné nastave...

Parametry Samsung Gear VR R323

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: