Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Alkoholické nápoje  >  Víno  >  Frizzante 0.75

Frizzante 0.75

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Základní informace: * Kód: 20110103

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Frizzante 0.75

Popis Frizzante 0.75

Vinologie.cz píše:

Celkový dojem: Sladší frizzante z oblíbené aromatické odrůdy. Jistě potěší milovníky perlivých vín. Vůně: Středně intenzivní aroma, které připomíná citrusy, sladké květy a koření. Chuť: Sladší, příjemně perlivá, s vyváženou kyselinou. Zaujme nádechem sladkých hroznů a citrusů. Ochutnali jsme: V srpnu 2017.

Bexpert.cz píše:

Toto polosuché víno má světle žlutou barvu. Perlení je jemné a bohaté, tvořené jemnými perličkami. Vůně je bohatá a čistá s aroma sušených meruněk a broskví, také čerstvých hroznů, bílých květů a jemného tónu koření. Chuť je jemně nasládlá a živá, s tóny po žlutém melounu a zralých hroznech. Dlouhá dochuť s hroznovou marmeládou a jemnou stopou citrusů.
fermentace v nerezových tancích
Doporučujeme k letní relaxaci u bazénu.
Původ vína

Země původu:
Český republika

Vinařská oblast:
Velkopavlovická oblast

Vinařství:
Rodinné vinařství Sedlák, Velké Bílovice


Vlastnosti vína


Typ:
Bílé víno

Odrůda:
Muškát moravský

Ročník :
2017

Objem :
0,75 L

Konzumace :
po 1. roce
Druh vína :
Polosuché

Složení :
obsahuje siřičitany

ALKOHOLshop.cz píše:

Buket vistárie, typické aroma odrůdy Glera, harmonicky doplňuje chuť s delikátním projevem medu. Nejklasičtější řada vín Mionetto vyjadřuje sepětí s historií prostřednictvím elegantní láhve s šikmou etiketou, která byla vždy charakteristickým znakem tohoto vinařství

vínogalerie píše:

Název Frizzante znamená jemně perlivé víno. Nižší obsah oxidu uhličitého podporuje ovocnou chuť a svěžest vína. Základem je vždy tiché odrůdové víno, které primárně určuje vůni a chuť. Pro naše Frizzante jsme vybrali odrůdy, které svým charakterem v souladu s jemným perlením nabídnou prvotřídní chuťový zážitek. Jemně perlivé víno vyrobené z odrůd Ryzlink rýnský a Müller Thurgau, je živé, ovocné a velmi dobře pitelné víno, které vás osvěží a potěší zároveň.

Parametry Frizzante 0.75

Podobné produkty

Podobné fráze: