Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Alkoholické nápoje  >  Víno  >  Frizzante 0.75

Frizzante 0.75

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Základní informace: * Kód: 20110103

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Frizzante 0.75

Popis Frizzante 0.75

VinoVyhodně píše:

Toto mírně šumivé víno je vyrobeno z bílých hroznů, které rostou na italských svazích východních Alp. Jasně lesklá, svěží bílo zlatá barva a jemné bubliny. Výrazná ovocná vůně hrušek a bílých květů. Šumivě čisté a svěží, bublinkové s křupavým, hladkým závěrem. Vino Frizzante Frizzante je lehké šumivé víno o tlaku asi 2,5 baru a s relativně nízkým obsahem oxidu uhličitého. Toto víno se vyrábí různými metodami. Metoda v nádrži je nejobvyklejší, kdy oxid uhličitý vzniká během částečného druhého kvašení v nerezových nádržích. Tímto způsobem se zachovává ovocný charakter vína. Dokonalé jako aperitiv!

Velkovinotéka.cz píše:

Perlivé víno světlé, slámově žluté barvy. Vůně je atraktivně intenzivní, velmi ovocná a aromatická s nádechem květin a jablek. Chuť je dobře vyvážená, svží s příjemnou jemnou pěnou.
Doporučujeme podávat jako aperitiv nebo do míchaných nápojů jako je Aperol Spritz.

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C
Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Vinologie.cz píše:

Celkový dojem: Sladší frizzante z oblíbené aromatické odrůdy. Jistě potěší milovníky perlivých vín. Vůně: Středně intenzivní aroma, které připomíná citrusy, sladké květy a koření. Chuť: Sladší, příjemně perlivá, s vyváženou kyselinou. Zaujme nádechem sladkých hroznů a citrusů. Ochutnali jsme: V srpnu 2017.

Bexpert.cz píše:

Růžová barva i svěží, ovocná vůně připomínají lesní jahody. V chuti je ovocné, svěží, kulaté a lahodné. V aroma opět chuť jahod. Menší podíl alkoholu, lehká kulatost a méně intenzivní perlení než v běžných sektech.Velmi líbivé, růžové Frizzante z odrůdy Pinot Nero. Víno, které zpříjemní pobyt na letní terase. Vychlazení na 4–6 °C je samozřejmostí. Doporučujeme.Fermentace v nerezových tancích.

Původ vína

Země původu:
Italská vína

Vinařská oblast:
Veneto

Vinařství:
Sacchetto

Vlastnosti vína


Typ:
Růžové víno

Odrůda:
Jednoodrůdová růžová vína

Klasifikace:
IGT (Italská klasifikace)

Obsah alkoholu :
11 %

Ročník :
2015

Objem :
0,75 L

Konzumace :
do 3 letArchivace :
ne

Druh vína :
Suché

Počet v kartonu :
6 ks

Složení :
obsahuje siřičitany, neobsahuje jiné alergeny (mléko, vejce) i když je láhev označena starou verzí štítku (kde se tento údaj původně uváděl)

vínogalerie píše:

Název Frizzante znamená jemně perlivé víno. Nižší obsah oxidu uhličitého podporuje ovocnou chuť a svěžest vína. Základem je vždy tiché odrůdové víno, které primárně určuje vůni a chuť. Pro naše Frizzante jsme vybrali odrůdy, které svým charakterem v souladu s jemným perlením nabídnou prvotřídní chuťový zážitek. Jemně perlivé víno vyrobené z odrůd Ryzlink rýnský a Müller Thurgau, je živé, ovocné a velmi dobře pitelné víno, které vás osvěží a potěší zároveň.

Parametry Frizzante 0.75

Podobné produkty

Podobné fráze: