Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Alkoholické nápoje  >  Víno  >  Frizzante 0.75

Frizzante 0.75

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Základní informace: * Kód: 20110103

Všechny nabídky pro Frizzante 0.75

Popis Frizzante 0.75

Vinologie.cz píše:

Celkový dojem: Na osvěžení a uspokojení chuťových buněk je toto lehčí víno jako dělané. Vůně: Středně intenzivní, příjemná, s typickými muškátovými tóny. Chuť: Suchá, osvěžující, s výraznější kyselinkou. Ochutnali jsme: V červnu 2016.

Bexpert.cz píše:

Je to příjemné, čerstvé, ovocné, aromatické, zakulacené a jemně šumivé víno pro jakoukoli oslavu nebo jako sklenka na přivítanou. Je ovocné a elegantní s příjemnými tóny zralých broskví.Velmi příjemné víno z regionu Marca Trevigiana. Je výbornou alternativou k sektům. Vhodně doprovodí jednoduché saláty.Fermentuje ve velkých tancích charmatovou metodou.

Původ vína

Země původu:
Italská vína

Vinařská oblast:
Veneto

Vinařství:
Sacchetto

Vlastnosti vína


Typ:
Šumivé víno

Odrůda:
Prosecco

Klasifikace:
DOC (Italská klasifikace)

Obsah alkoholu :
10.5 %

Ročník :
2013

Objem :
0,75 L

Konzumace :
do 3 letArchivace :
ne

Druh vína :
Suché

Počet v kartonu :
6 ks

Složení :
obsahuje siřičitany, neobsahuje jiné alergeny (mléko, vejce) i když je láhev označena starou verzí štítku (kde se tento údaj původně uváděl)

ALKOHOLshop.cz píše:

Buket vistárie, typické aroma odrůdy Glera, harmonicky doplňuje chuť s delikátním projevem medu. Nejklasičtější řada vín Mionetto vyjadřuje sepětí s historií prostřednictvím elegantní láhve s šikmou etiketou, která byla vždy charakteristickým znakem tohoto vinařství

VinoVyhodně píše:

Vinařství 94Wines je synonymem pro exkluzivní, současná a kvalitní vína. Fantastická k pití a snadno zapamatovatelná. Lahve mají moderní vzhled, jsou barevně odlišené a každý druh vína má jiné číselné označení; jedinečný design na tradičním trhu s vínem. Ať už je to skvělá chuť nebo unikátní vzhled, ihned poznáte vaše oblíbené víno. Toto šumivé Secco je ideální alternativa k šampaňskému a ostatním šumivým vínům. Má světlou slámově žlutou barvu se zelenými odstíny a vytříbenou jemnou pěnu. Vůně je lahodně bujná, svěží a ovocná. Chuť je překvapivě svěží a suchá s náznaky tropického ovoce. Dlouhý, svěží a pikantní závěr s trochou příjemné sladkosti. Pěkná rovnováha mezi sladkostí a kyselostí dělá toto víno velmi přátelským a přístupným. Secco Limited Edition Secco Limited Edition je šumivé víno s lehkou sladkostí. Secco udává sladkost vína a tento termín se často používá u španělské Cavy, kde pracují s různými kategoriemi. Sladkost závisí na obsahu množství cukru před druhou fermentací. Od velmi suchého až po sladké, celkem existuje sedm kategorií. Vína v kategorii Secco obsahují asi 17 až 35 gramů na litr. Benátsko Měřeno objemem vyrobeného vína je Benátsko největší italskou oblastí s označením DOC. Nejznámější vína jsou Prosecco a Amarone, a deset procent veškerého vína vyrobeného v Itálii pochází z této oblasti. Vinice jsou položeny na kopci mezi Benátkami, Veronou a jezerem Garda. Vzhledem k poloze mezi jezerem, mořem a Alpami je podnebí převážně mírné.

Parametry Frizzante 0.75

Podobné produkty

Podobné fráze: