Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Videokamery  >  SJCAM SJ4000 PLUS

SJCAM SJ4000 PLUS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 490 Kč
Porovnat 2 obchody
* Dokonalá kamera Hledáte outdoorovou kameru, která dokáže pořídit skvělé video a přitom je její cena přijatelná? Pak je outdoorová kamera SJCAM SJ4000 PLUS to pravé zařízení právě pro vás. * Úžasná výbava Outdoorová kamera SJCAM SJ4000 PLUS je zařízení, které vám umožní snímat jakýkoli adrenalinový zážitek, který budete prožívat. Hodí se samozřejmě i pro běžné natáčení všedního života. N...

Všechny nabídky pro SJCAM SJ4000 PLUS

Popis SJCAM SJ4000 PLUS

* Dokonalá kamera
Hledáte outdoorovou kameru, která dokáže pořídit skvělé video a přitom je její cena přijatelná? Pak je outdoorová kamera SJCAM SJ4000 PLUS to pravé zařízení právě pro vás.
* Úžasná výbava
Outdoorová kamera SJCAM SJ4000 PLUS je zařízení, které vám umožní snímat jakýkoli adrenalinový zážitek, který budete prožívat. Hodí se samozřejmě i pro běžné natáčení všedního života. Navíc tento model umožňuje připojení přes Wi-Fi a díky tomu můžete kameru ovládat prostřednictvím chytrého telefonu.
Uvnitř této kamery se skrývá výkonný procesor Novatek 96660, jenž pohání celé zařízení. Senzor OV4689 s rozlišením 4 Mpx je úžasný čip s jedinečnými vlastnostmi pro zachycení každého okamžiku. Má totiž zorný úhel 170° a světelnost F2,0. Senzor spolu s procesorem zvládnou zaznamenávat video o rozlišení úctyhodných 2K při 30 fps, 1080p při 60 fps nebo 720p při 120 fps. Video je ukládáno ve formátu mov nebo mp4. Tento model má i stabilizaci videa pomocí gyroskopu.
Displej této kamery má 1,5" což je dostačující pro navolení potřebných parametrů a předběžné zhlédnutí vašich záběrů. Baterie o kapacitě 900 mAh udrží zařízení na živu až 70 minut při natáčení FullHD. O uložení vašich dat se bude starat paměťová karta, kterou si do ní vložíte, a která může mít velikost až 128 GB.:
* Hromada příslušenství
Příslušenství k outdoorové kameře SJCAM SJ4000 PLUS zahrnuje například vodotěsné pouzdro, držák na kolo nebo třeba úchyt na helmu. Každé toto příslušenství lze jednoduše přichytit k předmětu, ke kterému je určeno. Kamera tak bude vždy připravena pro použití v jakékoli situaci. 
Soubory
Uživatelská příručka CZ (2,88 MB)
Další

Parametry SJCAM SJ4000 PLUS

Výrobce Sjcam
Rozlišení snímače 4Mpix
Outdoor Zvýšená odolnost kamery - vodotěsnost, nárazuvzdornost, atp. Vhodná pro sportovce a fyzickou aktivitu. Ano
Full HD Ano
Slot na paměťovou kartu Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: