Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Videokamery  >  Eken H2R

Eken H2R

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 599 Kč
Popis produktu Sportovní outdoorová kamera Eken H2R slouží k natáčení videí a pořizování fotografií. Díky svým výkonným parametrům je vhodná i pro akční záběry různých adrenalinových sportů, jako je potápění, paragliding nebo třeba lyžování. Všechny vaše zážitky s rodinou nebo partou přátel můžete mít navždy zaznamenané v té nejlepší kvalitě a realitě. Kamera podporuje rozlišení 4K při 25fps,...

Všechny nabídky pro Eken H2R

Popis Eken H2R

Popis produktu
Sportovní outdoorová kamera Eken H2R slouží k natáčení videí a pořizování fotografií. Díky svým výkonným parametrům je vhodná i pro akční záběry různých adrenalinových sportů, jako je potápění, paragliding nebo třeba lyžování. Všechny vaše zážitky s rodinou nebo partou přátel můžete mít navždy zaznamenané v té nejlepší kvalitě a realitě.
Kamera podporuje rozlišení 4K při 25fps, 2K při 30fps a FullHD při 60fps pro natáčení videí, a pořizuje fotografie s rozlišením 1920 x 1080 pix. Využívá širokoúhlý objektiv 170° s A++ čočkami. Na jedno nabití vydrží v provozu až 80 minut, doba nabíjení se pohybuje kolem 3 hodin. Kamera Eken H2R podporuje paměťovou kartu typu microSD s kapacitou až 32 GB.
Velkým benefite kamery Eken HR2 je Wi-Fi modul, který komunikuje s aplikací Ez Icam, v níž si můžete prohlížet videa a fotky, které jste pomocí kamery pořídili, a zároveň můžete pomocí této aplikace provádět nastavení kamery a spouštění videí a fotek.
Kromě kamery dostanete v balení poměrně široké příslušenství. Součástí jsou 4 popruhy na přichycení, zdrhováky a kovové lanko, dále dva nalepovací úchyty na helmu, sada úchytů pro připojení obalu a držáku, úchyt na pásek a otevřený držák a úchyt na řidítka. Kromě toho ještě dostanete vodotěsný obal, náhradní dvířka k obalu s průduchy, nabíjecí kabel a nabíječku, čistící hadřík a také baterii s kapacitou 1050 mAh. Samozřejmostí je manuál v českém jazyce a dálkové ovládání.
Kamera má černou barvu a rozměry činí 59,3 x 24,6 x 41,1 mm. Váha je 60 gramů.

Parametry Eken H2R

Výrobce Eken
4K Ano
Outdoor Zvýšená odolnost kamery - vodotěsnost, nárazuvzdornost, atp. Vhodná pro sportovce a fyzickou aktivitu. Ano
Full HD Ano
Slot na paměťovou kartu Ano
Zabudovaný fotoaparát Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: