Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Videokamery  >  CamLink CL-AC20

CamLink CL-AC20

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 878 Kč
Porovnat 2 obchody
Hledáte kvalitní akční kameru pro zachycení nejrůznějších akčních dobrodružství?  Kamera Camlink CL-AC20 je ideální pro celou řadu sportů a volnočasových aktivit díky své robustní konstrukci. Veškeré záznamy jsou pořizovány ve Full HD kvalitě (1080p), kdy 5 MP CMOS snímač dosahuje rozlišení fotografií až 8 MP. Během záznamu oceníte i kvalitní zvuk díky vestavěnému mikrofonu. Díky vestavěné fun...

Všechny nabídky pro CamLink CL-AC20

Popis CamLink CL-AC20

Hledáte kvalitní akční kameru pro zachycení nejrůznějších akčních dobrodružství? 
Kamera Camlink CL-AC20 je ideální pro celou řadu sportů a volnočasových aktivit díky své robustní konstrukci. Veškeré záznamy jsou pořizovány ve Full HD kvalitě (1080p), kdy 5 MP CMOS snímač dosahuje rozlišení fotografií až 8 MP. Během záznamu oceníte i kvalitní zvuk díky vestavěnému mikrofonu. Díky vestavěné funkci Wi-Fi je možný přenos videa přímo do vašeho chytrého zařízení. Díky vodotěsnosti pouzdra až do 50 metrů může být využita i během potápění. Pozorovací úhel kamery je pevných 120°. Vestavěná nabíjecí lithiová baterie poskytuje dostatek energie pro delší videozáznamy. Kamera je kompatibilní s paměťovými kartami Micro SDHC s kapacitou až 32 GB. Aplikace pro iOS a Android je bezplatná a velmi jednoduchá na ovládání. 
S touto kamerou budete pořizovat videa a fotografie jako pravý profesionál. Veškeré náhledy, přehrávání a sdílení oblíbených snímků je možné prostřednictvím zpráv, Facebooku, Instagramu a dalších. Balení dále obsahuje kompletní sadu pro upevnění příslušenství. 
Hodnocení zákazníků (1)
Napište další hodnocení
* Ondřej Terzijský
12.04.2016
100%
5/5 hvězdiček
Doporučujeme

Parametry CamLink CL-AC20

Výrobce Camlink
Rozlišení snímače 5Mpix
Full HD Ano
Slot na paměťovou kartu Ano
Zabudovaný fotoaparát Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: