Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Videokamery  >  AEE Magicam S50+

AEE Magicam S50+

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Outdoor kamera AEE Magicam S50+ Profesionální akční kameru MagiCam S50+ si s sebou můžete vzít kamkoli díky jejím malým rozměrům a nízké hmotnosti. Kameru ocení všichni nadšení dobrodruzi a sportovci. S kamerou budete moci pořizovat Full HD záznamy a díky vysoké snímací frekvenci dokážete zpomalit záběr a docílit efektu slow motion. Vysoké rozlišení Kamera se může pochlubit vysoce kvalitním...

Všechny nabídky pro AEE Magicam S50+

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis AEE Magicam S50+

Outdoor kamera AEE Magicam S50+
Profesionální akční kameru MagiCam S50+ si s sebou můžete vzít kamkoli díky jejím malým rozměrům a nízké hmotnosti. Kameru ocení všichni nadšení dobrodruzi a sportovci. S kamerou budete moci pořizovat Full HD záznamy a díky vysoké snímací frekvenci dokážete zpomalit záběr a docílit efektu slow motion.
Vysoké rozlišení
Kamera se může pochlubit vysoce kvalitními záběry v rozlišení Full HD (1080p). S vysokou snímkovací frekvencí budete moci vaše záběry zpomalit dvakrát, resp. až čtyřikrát a pořídit tak profesionální slow-motion videa. Každý záznam akce si díky tomu můžete později přehrát a prohlédnout i ty nejmenší detaily. K dispozici vám také bude variabilní úhel záběru až 150°, který si sami zvolíte dle konkrétní situace.
Wi-Fi
Díky zabudované Wi-Fi lze kameru ovládat na dálku. Tuto funkci oceníte při pořizování záběrů z obtížně dostupných míst. S aplikací AEE MagiCam lze kameru ovládat přes váš chytrý telefon či tablet se systémem Android nebo iOS. Na displeji vašeho zařízení můžete pozorovat pořizovaný záznam v reálném čase a nastavovat kameru.
Vodotěsnost do 100m
Základní balení obsahuje speciální vodotěsné pouzdro, se kterým pořídíte úchvatné záběry i pod vodní hladinou, a to až v hloubce 100m. Obal nejen dokonale chrání kameru před poškozením, ale s plochou čočkou také zajišťuje výrazně lepší podvodní záběry, než jaké pořídíte se zakřivenou čočkou. Zabraňuje nežádoucím odrazům světla.
Klíčové vlastnosti
Profesionální akční kamera s nízkou hmotností umožňuje pořizovat záznam v rozlišení Full HD (1080p30fps). Kamera disponuje TFT displejem pro snadné ovládání. Kameru lze ovládat na dálku díky Wi-Fi rozhraní. Kamera nabízí vynikající stabilizaci obrazu a natáčení i při slabém osvětlení. Kamera je vybavena vysokokapacitní 1500 mAh baterií s výdrží 3,5 hod. Do kamery je možné použít paměťové karty typu micro SD a micro SDHC až do velikosti 32 GB.
Rozměry kamery včetně d...

Parametry AEE Magicam S50+

Výrobce Magicam
Outdoor Zvýšená odolnost kamery - vodotěsnost, nárazuvzdornost, atp. Vhodná pro sportovce a fyzickou aktivitu. Ano
HDMI Rozhraní (konektor), kterým lze do přístroje přivádět digitální AV signál. Disponují jím některé moderní televizory (například plazmové), kde je výrobci počítáno se signálem obsahující televizní vysílání ve velmi vysokém rozlišení. Ano
Typ záznamu Uvádí jakým způsobem videokamera zapisuje data: *Interní paměť - Pamět zabudovaná ve videokameře
*Paměťová karta - Výmněnné médium / dobrá dostupnost možnost / rozšíření podle potřeby
*Mini Dv - Malé kazetky / levné a dostupné
*HDD - Velká kapacit
Paměťová karta
Full HD Ano
Slot na paměťovou kartu Ano
Zabudovaný fotoaparát Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: