Kde jsem:  Katalog  >  Erotické zboží  >  Vibrátory a dilda  >  magic-wand

magic-wand

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 361 Kč
Porovnat 4 obchody
Magic Wand Magic wand lze využít dvěma způsoby: MASÁŽNÍ PŘÍSTROJ - První účel, ke kterému byl primárně určen na začátku své kariéry, je masírování zad, krku, ramen a svalů a nervů, ať už pro relaxaci nebo při rekonvalescenci. Je to jeden z mála masážních přístrojů, který si opravdu získal popularitu díky svému výkonu. EROTICKÁ POMŮCKA - Druhý způsob využití přišel časem, ale získal si velikou...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro magic-wand

Popis magic-wand

Magic Wand
Magic wand lze využít dvěma způsoby:
MASÁŽNÍ PŘÍSTROJ - První účel, ke kterému byl primárně určen na začátku své kariéry, je masírování zad, krku, ramen a svalů a nervů, ať už pro relaxaci nebo při rekonvalescenci. Je to jeden z mála masážních přístrojů, který si opravdu získal popularitu díky svému výkonu.
EROTICKÁ POMŮCKA - Druhý způsob využití přišel časem, ale získal si velikou oblibu zejména u žen. Lze jej totiž používat jako erotickou pomůcku. Díky silnému motoru mu nemůže žádný jiný vibrátor konkurovat a pro řadu lidí je zárukou neuvěřitelných orgasmů. Pozor, tato hračka je silně návyková, což jste mohli vidět i v oblíbeném seriálu "Sex ve městě", kdy Samantha málem nepřežila poruchu svého vibrátoru magic wand. Na své si ale přijdou i muži, a to nejen díky vibracím, ale i díky řadě speciálně tvarovaného příslušenství. Magic wand má standardně zaoblenou vibrační hlavu pokrytou silikonovým potahem. Tento potah může být sundán a místo něj nasazeno jiné příslušenství, které vám umožní další možnosti použití.
Vyzkoušejte, nebude zklamáni!
Magic wand není napájen bateriemi, ale přímo z elektrické sítě. Proto ho nikdy nepoužívejte ve vodě ani ve sprše!!!
Vlastnosti:
zástrčka: dvoukolíková
barevné provedení: bílo / modré
délka: 32 cm
kabel: 2,40 m
váha: 0,54 kg
Ø hlavy: 6 cm
max. doporučená doba použití: 25 min
motor: 6 rychlostí
materiál: hlava - kov, potah hlavy - silikon, motor - kov

POUŽITÍ:
Magic wand se výborně hodí k dráždění klitorisu a anální oblasti. Díky vysokým otáčkám - 5tis. otáček za minutu na nižší rychlost a 6tis. otáček na vyšší rychlost, vám může přivodit velmi návykový orgasmus, jaký Vám jiná hračka nedopřeje.
Nebojte se ho, nekouše. Jen je zatraceně rychlý, výkonný a účinný!!!
Upozornění: nepřesahujte prosím dobu použití - 25 minut, mohlo by dojít k poškození motoru. Magic wand není vod...

Parametry magic-wand

Výrobce Magic-wand
Vodotěsnost Ano
S vibracemi Ano
Délka 32

Podobné produkty

Podobné fráze: