Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Vestavné elektrospotřebiče  >  Vestavné varné desky  >  Electrolux EHR8540FHK

Electrolux EHR8540FHK

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 13 990 Kč
Porovnat 6 obchodů
Indukční zóny s funkcí zesílení výkonuIndukční deska Electrolux EHR8540FHK s funkcí EcoTimer™, která zajišťuje vypínání varné zóny před ukončením nastaveného času.* funkce STOP and GO * funkce CleverHeat™ Popis Indukční varná deska Electrolux EHR8540FHK:Nezávislá indukční deska se skosenými hranami s technologií dotykového posuvného ovládání. Vlastnosti * Podsvícené ukazatele * Indukční zó...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Electrolux EHR8540FHK

Popis Electrolux EHR8540FHK

DATART.cz píše:

Indukční varná deska Electrolux EHR8540FHK se zajímavým rozložením varných zón vás nadchne svou rychlostí, s jakou zvládne například ohřát vodu, a zároveň i svou nízkou spotřebou. Varná deska je opatřena 4 značkami, na které umístíte nádobí. Díky tomu můžete vařit bez problémů v těch nejmenších kastrůlcích až po objemné hrnce či dokonce v oválných pekáčcích. Díky šířce 78 cm desku využijí i vícečetné rodiny. Ovládání desky je velice intuitivní. Stačí na ovládací panel Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Electro World s.r.o. píše:

Indukční varnou desku EHR8540FHK v luxusním tmavém provedení přináší společnost Electrolux. Varná deska vás nadchne svou rychlostí, s jakou zvládne například ohřát vodu a zároveň i svou nízkou spotřebou. Ovládání desky je velmi intuitivní. Stačí na ovládací panel přiložit prst a snadno posunout a můžete začít vařit.

ElektroMedia.CZ píše:

Varná deska, která popustí uzdu vaší kreativitě-S indukční varnou deskou Infinite dosáhnete maximální volnosti. Dokud zakrývají jednu ze čtyř značek, můžete pánve různých rozměrů a tvarů položit, kamkoliv chcete.Vždy dokonale čistá - díky indukční technologii-Díky profesionální indukční technologii této varné desky nedosahuje její povrch nikdy vysokých teplot. Rozlitá jídla se proto nikde nepřipečou a lze ji vyčistit krátkým otřením.Zcela intuitivní ovládání - stačí se dotknout a posunout-Tato varná deska je vybavena ovládáním DirectAccess, které nabízí zcela intuitivní způsob nastavení úrovně vaření - stačí se dotknout a posunout přímo na správné nastavení.Přímý přístup ke všem ovládacím prvkům - díky panelu na varné desce-Ovládací prvky této varné desky jsou navržené tak, aby k nim byl vždy okamžitý a jednoduchý přístup. Stačí se natáhnout a provést úpravy. Technické parametry:-Nezávislá deska s vlastním ovládáním-Typ desky: indukční-Deska se skosenými hranami-Okamžité nastavení: technologie dotykového posuvného ovládání-Podsvícené ukazatele-Indukční zóny s funkcí zesílení výkonu-Detekce hrnců a pánví-Levá přední zóna: Indukční , 2300/3200W/210mm-Levá zadní zóna: indukční , 2300/3200W/210mm-Pravá přední zóna: indukční , 2300/3200W/210mm-Pravá zadní zóna: Indukční , 2300/3200W/210mm-Automatické rychlé zahřátí-Funkce STOP and GO pro ryhlé zastavení a opětovné spuštění zóny-Zámek funkcí.-Dětská bezpečnostní pojistka-Zabezpečení desky: Automatické vypnutí-Zvukový signál s funkcí vypnutí-Přičítací časovač-Časová funkce EcoTimer™-Časové funkce-Funkce CleverHeat™-Jednoduchá instalace díky přichycovacímu systému-Hlavní barva: ČernáEnergie-Levá přední zóna - výkon/průměr 2300/3200W/210mm-Levá zadní zóna - výkon/průměr 2300/3200W/210mm-Střední zóna vpředu - výkon/průměr 0W/0mm-Střední zóna vzadu - výkon/průměr 0W/0mm-Pravá přední zóna - výkon/průměr 2300/3200W/210mm-Pravá zadní zóna - výkon/průměr 2300/3200W/210mm-Max. příkon (W) 7400-Typ ohřevu desky Plně indukční-Frekven...

elektrospecialista.cz píše:

Varná deska, která popustí uzdu vaší kreativitě
S indukční varnou deskou Infinite dosáhnete maximální volnosti. Dokud zakrývají jednu ze čtyř značek, můžete pánve různých rozměrů a tvarů položit, kamkoliv chcete.
Vždy dokonale čistá – díky indukční technologii
Díky profesionální indukční technologii této varné desky nedosahuje její povrch nikdy vysokých teplot. Rozlitá jídla se proto nikde nepřipečou a lze ji vyčistit krátkým otřením.
Zcela intuitivní ovládání – stačí se dotknout a posunout
Tato varná deska je vybavena ovládáním DirectAccess, které nabízí zcela intuitivní způsob nastavení úrovně vaření – stačí se dotknout a posunout přímo na správné nastavení.
Přímý přístup ke všem ovládacím prvkům – díky panelu na varné desce
Ovládací prvky této varné desky jsou navržené tak, aby k nim byl vždy okamžitý a jednoduchý přístup. Stačí se natáhnout a provést úpravy.
Nezávislá deska s vlastním ovládáním
Typ desky: indukční
Deska se skosenými hranami
Okamžité nastavení: technologie dotykového posuvného ovládání
Podsvícené ukazatele
Indukční zóny s funkcí zesílení výkonu
Detekce hrnců a pánví
Levá přední zóna: Indukční, 2300/3200W/210mm
Levá zadní zóna: indukční, 2300/3200W/210mm
Pravá přední zóna: indukční, 2300/3200W/210mm
Pravá zadní zóna: Indukční, 2300/3200W/210mm
Automatické rychlé zahřátí
Funkce STOP and GO pro ryhlé zastavení a opětovné spuštění zóny
Zámek funkcí.
Dětská bezpečnostní pojistka
Zabezpečení desky: Automatické vypnutí
Zvukový signál s funkcí vypnutí
Přičítací časovač
Časová funkce EcoTimer™
EcoTimer™ vypíná varnou zónu před ukončením nastaveného času tak, aby optimálně využil zbytkové teplo zóny.
Časové funkce
Funkce CleverHeat™
3 stupňová kontrolní funkce pro zbytkové teplo
Jednoduchá instalace díky přichycovacímu systému
Vlastnosti
Instalace Samosta...

VEDE.cz píše:

Barva: černá, Provedení: zkosená hrana, Materiál desky: sklokeramika, Šířka: 78 cm, Hloubka: 52 cm, Počet varných zón: 4, Multi zóna: ne, Oválná zóna: ne, Flexibilní zóny: ano, Ovládání: dotykové, Booster: ano, Časový spínač zón: ano, Příkon max.: 7400 W, Český návod: ano, Distribuce: oficiální pro ČR, Záruka: 24 měsíců

Parametry Electrolux EHR8540FHK

Výrobce Electrolux
Typ indukční
Typ ovládání Dotykové
Dětská pojistka Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: