Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Vestavné elektrospotřebiče  >  Vestavné varné desky  >  Electrolux EGH7353BOX

Electrolux EGH7353BOX

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 7 990 Kč
Porovnat 5 obchodů
Velmi kvalitníPlynová várná deska Electrolux EGH7353BOX nabízí dvě řady hořáků, které nabízejí různý výkon. Samozřejmostí je bezpečností pojistka.* různě silné hořáky * bezpečností pojistka Popis Plynová varná deska Electrolux EGH7353BOX:Plynová varná deska Electrolux EGH7353BOX Již žádná rozlití či vyvření na vaší pracovní ploše Stylově zkosený rám této varné desky zachytí jakékoli rozlití...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Electrolux EGH7353BOX

Popis Electrolux EGH7353BOX

SILVERHOME píše:

Vždy skvěle ladí s designem vašeho interiéru a potřebami při vaření.
Úzký profil a elegantní styl řady plynových varných desek Slim Profile zajišťuje, že plynule ladí s vaší kuchyní a skvěle vyhovují vašim potřebám při vaření.

Electro World s.r.o. píše:

Nerezová plynová varná deska Electrolux EGH7353BOX je vybavena komfortním elektronickým zapalováním hořáků. K dispozici je 5 hořáků s různým výkonem a průměrem. Díky tomu máte možnost zvolit si ten nejoptimálnější pro každou varnou nádobu. Stabilitu hrnců zajišťují litinové mřížky. Tento model je vybaven praktickou termopojistkou, která zajistí uzavření přívodu plynu v případě, že dojde k náhlému zhasnutí plamene. Údržba spotřebiče je jednoduchá a zvládnete ji běžnými čistícími prostředky. Ovládání je umístěno vpředu.

KASA.cz píše:

Vždy skvěle ladí s designem vašeho interiéru a potřebami při vaření
Již žádná rozlití či vyvření na vaší pracovní ploše
Stylově zkosený rám této varné desky zachytí jakékoli rozlití či vyvření na jejím povrchu, a okolní pracovní plocha tak zůstane vždy čistá.
Možnost připravit všechny chody najednou
Díky pěti varným zónám vám tato varná deska poskytuje flexibilitu, kterou potřebujete při přípravě několika jídel najednou.
Vynikající šíření tepla ke skvělému vaření jídel
Tento vysoce účinný hořák s výkonem 4 kW umožňuje stejnoměrné šíření tepla po celém varném povrchu. Oceníte ho hlavně tehdy, když budete s vařením spěchat.
Maximální bezpečnost při vašem vaření
Design prodloužených mřížek pod nádoby u tohoto spotřebiče zajišťuje lepší stabilitu hrnců a pánví všech velikostí, které na varnou desku položíte.

Bezpečnější, pohodlnější - a přesnější
Pečlivě navržené ergonomické umístění a prostor kolem ovladačů zajišťuje nejbezpečnější, nejpohodlnější a nejpřesnější možnou regulaci plamene. Širokoúhlé plynové ventily jsou ideálně nakonfigurovány pro lepší kontrolu nad přesnou regulací teploty.
Typ desky: Plynová
Otočné ovládací knoflíky
Levá přední zóna: středně silný hořák , 2000W/70mm
Levá zadní zóna: středně silný hořák , 2000W/70mm
Střední zadní zóna: trojitý silný hořák , 4000W/122mm
Pravá přední zóna: slabý hořák , 1000W/54mm
Pravá zadní zóna: silný hořák , 3000W/100mm
Integrované elektrické zapalování přímo z ovladače
Bezpečnostní termopojistka: plyn je uzavřen při zhasnutí hořáku
Litinové podpěry pánví
Sada pro připojení plynu
Hlavní barva: Nerez ocel

VEDE.cz píše:

Barva: nerez, Materiál desky: nerez, Materiál mřížky: litina, Šířka: 74,4 cm, Hloubka: 51 cm, Počet varných zón: 5, Ovládání: mechanické, Rychlohořák: ano, WOK hořák: ne, Bezpečnostní pojistka: ano, Zapalování: v ovládacím knoflíku, Český návod: ano, Distribuce: oficiální pro ČR, Záruka: 24 měsíců

Parametry Electrolux EGH7353BOX

Výrobce Electrolux
Typ plynové
Typ ovládání Mechanické

Podobné produkty

Podobné fráze: