Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Vestavné elektrospotřebiče  >  Vestavné varné desky  >  Electrolux EGH6342BOX

Electrolux EGH6342BOX

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 990 Kč
Porovnat 11 obchodů
Maximální bezpečnostPlynová varná deska Electrolux EGH6342BOX poskytuje novou úroveň flexibility při různě velkých hrncích a maximální bezpečnost při vašem vaření.* nová úroveň flexibility * zkosený rám Popis Plynová varná deska Electrolux EGH6342BOX:Plynová varná deska s moderním designem a vynikajícím šířením tepla, slouží ke skvělému vaření jídla. Vlastnosti * Stylově zkosený rám * Inte...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Electrolux EGH6342BOX

Popis Electrolux EGH6342BOX

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Varná deska plyn. Electrolux EGH6342BOX od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ELEEGH6342BOX - Úzký profil a elegantní styl řady plynových varných desek Slim Profile zajišťuje, že plynule ladí s vaší kuchyní a skvěle vyhovují vašim potřebám při vaření. Klíčová specifikace...

DATART.cz píše:

Electrolux EGH6342BOX je plynová varná deska vyhotovena v klasickém designu nerezové barvy. Takto vyhotovena bude vždy ladit s interiérem vaší kuchyně. Designově patří do třídy Slim Profile. O čistotu vaší desky se postará stylový zkosený rám, který zachytí různé rozlití a podobně. Plocha tak zůstane vždy čistá. Design prodloužených mřížek pod nádobami zajistí lepší stabilitu hrnců a pánví různých velikostí. Hořáky jsou vyhotoveny ve třech velikostech, a tak vám umožní Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

elektrospecialista.cz píše:

Vždy skvěle ladí s designem vašeho interiéru a potřebami při vaření
Úzký profil a elegantní styl řady plynových varných desek Slim Profile zajišťuje, že plynule ladí s vaší kuchyní a skvěle vyhovují vašim potřebám při vaření.
Již žádná rozlití či vyvření na vaší pracovní ploše
Stylově zkosený rám této varné desky zachytí jakékoli rozlití či vyvření na jejím povrchu, a okolní pracovní plocha tak zůstane vždy čistá.
Maximální bezpečnost při vašem vaření
Design prodloužených mřížek pod nádoby u tohoto spotřebiče zajišťuje lepší stabilitu hrnců a pánví všech velikostí, které na varnou desku položíte.
Bezpečnější, pohodlnější - a přesnější
Pečlivě navržené ergonomické umístění a prostor kolem ovladačů zajišťuje nejbezpečnější, nejpohodlnější a nejpřesnější možnou regulaci plamene. Širokoúhlé plynové ventily jsou ideálně nakonfigurovány pro lepší kontrolu nad přesnou regulací teploty.
Nová úroveň flexibility při použití hrnců a pánví různých velikostí
Hořáky třech velikostí vám umožňují flexibilně používat různě velké hrnce a pánve.
Jednou rukou stisknete a otočíte ovladačem zapalování na všech zónách
Tuto vynikající varnou desku spustíte snadno a rychle. Jednoduše aktivujte požadovaný hořák lehkým otočením a stisknutím ovladače a dojde k zapálení plamene.
Typ varné desky: Plynová
Otočné knoflíky
Levá přední: velký hořák, 3000W/100mm
Levá zadní: střední hořák, 2000W/70mm
Pravá přední: malý hořák, 1000W/54mm
Pravá zadní: střední hořák, 2000W/70mm
Integrované elektrické zapalování ovladačem
Bezpečnostní termopojistka
Litinové podpěry
Souprava pro připojení k plynu
Barva a provedení: Nerez
Vlastnosti
Instalace Independent
Instalace Vestavěný spotřebič
Typ výrobku plynová varná deska
Designová řada Inspiration
Barva Nerez
Materiál ovládacího panelu výlisek
Barva ovladačů Nerez
Ovládání...

Nakupka.cz píše:

Produkt Plynová varná deska Electrolux EGH6342BOX zařazený v: Varné desky > Varné desky samostatné, Objednací kód: EB-112568, výrobce: Electrolux, šířka: 59,4 cm, počet plotýnek: 4, hloubka: 51 cm, typ desky: samostatná, typ varných zón: plynová

Alza.cz píše:

Varná deska plynová, 4 hořáky 1/2/2/3kW, termoelektrická pojistka zhasnutí plamene, integrované zapalování v ovládacím knoflíku, litinové rošty
Plynová varná deska Elektrolux se 4 hořáky se může pyšnit úzkým profilem Slime Profile a elegantním stylem. Velice vás potěší důmyslně zpracované integrované zapalování. Již se nebudete muset trápit se sirkami, či zapalovačem. Díky elegantně zkosenému rámu již nehrozí nebezpečí jakéhokoliv rozlití tekutin při vaření. Flexibilitu vaření zajišťují 4 hořáky různých velikostí a výkonů, proto bude vaření na této varné desce vždy potěšením. Klíčové vlastnostiplynová varná deska s úzkým profilem Slime ProfileIntegované zapalovánízkosený rám proti vytečení tekutin při vaření4 hořáky různých velikostí Bezpečný při vařeníDůmyslný design prodloužených litinových mřížek zajišťuje dokonalou stabilitu pánví i hrnců všech velikostí.Rozložení hořáků:levá přední: velký hořák 3000...

Electro World s.r.o. píše:

Nerezová plynová varná deska Electrolux EGH6342BOX je vybavena stylově zkoseným rámem, který zachycuje jakékoliv rozlité pokrmy. K dispozici máte 4 hořáky s různým výkonem takže si vyberete vždy nejoptimálnější hořák podle velikosti hrnce a podle druhu pokrmu. Varná deska je vybavena komfortním elektronickým zapalováním hořáků. Ovládání je zajištěno otočnými knoflíky. Termopojistka zajišťuje bezpečnost při provozu spotřebiče. Litinové mřížky se dají komfortně umýt i celá varná deska.

ElektroMedia.CZ píše:

-Typ desky: Plynová-Otočné ovládací knoflíky-Levá přední zóna: silný hořák , 3000W/100mm-Levá zadní zóna: středně silný hořák , 2000W/70mm-Pravá přední zóna: slabý hořák , 1000W/54mm-Pravá zadní zóna: Středně velký hořák , 2000W/70mm-Integrované elektrické zapalování přímo z ovladače-Bezpečnostní termopojistka: plyn je uzavřen při zhasnutí hořáku-Litinové podpěry pánví-Sada pro připojení plynu-Hlavní barva: Nerez ocel -Typ ohřevu desky Plynová-Frekvence (Hz) 50-60-Napájecí napětí (V) 220-240Rozměry a instalace-Šířka (mm) 594-Hloubka (mm) 510-Obecná velikost (cm) 60-Vestavná výška (mm) 40-Prostor pro instalaci VxŠxH (mm) x560x480-Rozměry desky ŠxH (mm) 594x510-Šířka výřezu (mm) 560-Hloubka výřezu (mm) 480-Čistá hmotnost (kg) 10.2-Hmotnost včetně obalu (kg) 10.8

KASA.cz píše:

Vždy skvěle ladí s designem vašeho interiéru a potřebami při vaření
Úzký profil a elegantní styl řady plynových varných desek Slim Profile zajišťuje, že plynule ladí s vaší kuchyní a skvěle vyhovují vašim potřebám při vaření.
Již žádná rozlití či vyvření na vaší pracovní ploše
Stylově zkosený rám této varné desky zachytí jakékoli rozlití či vyvření na jejím povrchu, a okolní pracovní plocha tak zůstane vždy čistá.
Maximální bezpečnost při vašem vaření
Design prodloužených mřížek pod nádoby u tohoto spotřebiče zajišťuje lepší stabilitu hrnců a pánví všech velikostí, které na varnou desku položíte.
Nová úroveň flexibility při používání pánví různých velikostí
Jelikož má tato varná deska hořáky o třech velikostech, poskytuje vám tak novou úroveň flexibility při účinnějším používání různě velkých hrnců a pánví.
Typ desky: Plynová
Otočné ovládací knoflíky
Levá přední zóna: silný hořák , 3000W/100mm
Levá zadní zóna: středně silný hořák , 2000W/70mm
Pravá přední zóna: slabý hořák , 1000W/54mm
Pravá zadní zóna: Středně velký hořák , 2000W/70mm
Integrované elektrické zapalování přímo z ovladače
Bezpečnostní termopojistka: plyn je uzavřen při zhasnutí hořáku
Litinové podpěry pánví
Sada pro připojení plynu
Hlavní barva: Nerez ocel

MALL.CZ píše:

AKCE: získejte zpět až 3000 Kč za nákup (po registraci, platí do 7. 5. 2018)
Plynová varná deska Electrolux EGH6342BOX se 4 hořáky a litinovými podpěrami. Deska disponuje integrovaným zapalováním a bezpečnostními termopojistkami hořáků.

Parametry Electrolux EGH6342BOX

Výrobce Electrolux
Typ plynové
Materiál desky Nerezová
Integrované zapalování Popisuje způsob zapalování elektrického hořáku. Zapalování se ve většině případů provádí piezoelektrickým způsobem, a jeho iniciování může probíhat buď otočením příslušného ovladače hořáku, nebo je tlačítko pro zapalování umístěné odděleně. Ano
Typ ovládání Mechanické

Podobné produkty

Podobné fráze: