Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Vestavné elektrospotřebiče  >  Vestavné varné desky  >  AEG HKP85410XB

AEG HKP85410XB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 18 990 Kč
Porovnat 8 obchodů
Indikátory zbytkového teplaTato vysoce kvalitní varná deska s indukčním ohřevem se může pochlubit dotykovým ovládáním, časovačem a funkcí rychlého zahřátí.* dotykové ovládání * funkce rychlého zahřátí Popis Indukční varná deska AEG HKP85410XB:Varná deska AEG se 4 indukčními varnými zónami a indikátory zbytkového tepla. MaxiSense®Plus indukční deska umožňuje naprosto dokonalou flexibilitu a m...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 18 990 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Všechny nabídky pro AEG HKP85410XB

Popis AEG HKP85410XB

elektrospecialista.cz píše:

CONCEPT CW1000 OKENNÍ VYSAVAČ ZDARMA JAKO DÁREK
Záruka 5 let
Pro získání prodloužené záruky je potřeba registrovat spotřebič u výrobce: www.aeg.cz/prodlouzenezaruky.
Specifikace
Jednoduchá instalace pomocí příchytek
ProBox™: ProBox™ je jednoduché a bezpečné řešení pro připevnění varné desky do kuchyňské desky. Zajistí dobré a jednoduché upevnění s dodržením bezpečnostních vzdáleností.
Rámeček OptiFit Frame™: Nový XL koncept rámečku OptiFit Frame™ umožní dokonalé upevnění a zakrytí vestavného výřezu. Pokryje případně i široké spektrum dřívějších vestavných výřezů při výměně desky.
Zámek funkcí.
Časovač Eco
Podsvícené ukazatele
Indukční zóny s funkcí zvýšení výkonu
Direct Control
Detekce hrnců a pánví
Časové funkce
Zvukový signál
Indikace zbytkového tepla OptiHeat: 3-stupňová kontrola zbytkové teploty
Dětská pojistka
Nezávislá deska s vlastním ovládáním
Funkce Stop+Go
Přičítací časoměr CountUp
Typ desky: indukční
Extrémně jednoduchý koncept instalace OptiFix™
Výkon
Typ ohřevu desky: Plně indukční
Indikátory zbytkového tepla: 4
Pravá přední zóna - výkon/průměr: 1800/2800W/180mm
Levá přední zóna - výkon/průměr: 2300/3200W/220mm
Pravá zadní zóna - výkon/průměr: 0W/0mm
Levá zadní zóna - výkon/průměr: 2300/3200W/220mm
Střední zóna vzadu - výkon/průměr: 2300/3200W/210mm
Střední zóna vpředu - výkon/průměr: 0W/0mm
Ostatní
PNC: 949 597 089
Pravá přední zóna - ovládání: posuvné dotykové ovládání
EAN kód produktu: 7332543449811
Napájecí napětí (V): 220-240
Délka kabelu (m): 1.5

Nakupka.cz píše:

Produkt Indukční varná deska AEG Mastery HKP85410XB zařazený v: Varné desky > Varné desky samostatné, Objednací kód: EB-116682, výrobce: AEG, šířka: 76,6 cm, ovládání: dotykové, počet plotýnek: 4, barva: černá, rámeček: nerezový, hloubka: 51,6 cm, typ desky: samostatná, typ varných zón: indukční, max. příkon: 7400 W

Okay.cz píše:

Profesionální výsledek s flexibilní a prostornou varnou plochou Indukční varná deska AEG HKP85410XB vyniká flexibilitou, která vám při vaření poskytne širokou škálu možností. Její varná plocha se automaticky přizpůsobí velikosti a tvaru vašich varných nádob, abyste mohli připravovat ty nejlahodnější pokrmy. Díky dostatečně velkému prostoru si můžete užívat pohodlné vaření s rozměrnými profesionálními pánvemi. Maximálně prostorná varná plocha Čtyři samostatné segmenty varné desky lze pomocí funkce...

Electro World s.r.o. píše:

Připravujte své oblíbené pokrmy pro sebe i své blízké na této výkonné indukční varné desce Aeg HKP85410XB. Svým XL provedením zaručuje opravdu vysoký komfort po celou dobu. Široká varná plocha umožňuje používat i profesionální nádobí bez jakýchkoliv omezení. Z dalších vlastností, které nelze opomenout jsou například dětská pojistka, časové funkce, zvukový signál či detekce hrnců a pánví. Výkon čtyř varných zón se pohybuje v rozmezí od 1800 W až po 3200 W a jejich průměr od 180 do 220 milimetrů.

VEDE.cz píše:

Barva: černá, Provedení: nerez rám, Materiál desky: sklokeramika, Šířka: 76,6 cm, Hloubka: 51,6 cm, Počet varných zón: 4, Multi zóna: ne, Oválná zóna: ne, Flexibilní zóny: ano, Ovládání: dotykové, Booster: ano, Časový spínač zón: ano, Příkon max.: 7400 W, Wi-fi připojení: ne, Propojení s odsavačem: ano, Český návod: ano, Distribuce: oficiální pro ČR, Záruka: 24 měsíců

KASA.cz píše:

MaxiSense®Plus indukční deska umožňuje naprosto dokonalou flexibilitu a možnosti pro vaření.
Například, varná plocha se automaticky nastaví podle velikosti a tvaru Vaší nádoby a umožňuje Vám servírovat ty nejchutnější pokrmy.
FlexiBridge pro maximální flexibilitu při vaření
Speciální čtyřsegmentová varná plocha FlexiBridge vám umožňuje zvolit, které ze segmentů se propojí, aby pojaly jakkoliv malé či velké varné nádoby.
Přejděte z varu na perlení jednoduchým přesunutím vaší pánve
Pomocí funkce ProCook můžete vytvořit speciální varnou plochu s přednastavenými teplotami. Díky tomu můžete rychle přejít z varu na perlení bez přenastavování teploty.
Bezpečné a účinné využití zbytkového tepla
U každé varné zóny sleduje funkce OptiHeat úroveň zbytkového tepla a umožňuje vám toto teplo bezpečněji a účinněji využít.
Okamžitá kontrola nad varnou deskou
Dotykové ovládací prvky s posuvným designem na této varné desce umožňují téměř okamžitou změnu nastavení ohřevu. Jednoduše posuňte prst na správnou úroveň.

Profesionální výkon díky větší využitelné ploše
Větší využitelná plocha této indukční varné desky poskytuje potřebný prostor k profesionální práci a umožňuje používat větší, profesionální pánve pro dosažení dokonalých výsledků.
Specifikace
Jednoduchá instalace pomocí příchytek
ProBox™: ProBox™ je jednoduché a bezpečné řešení pro připevnění varné desky do kuchyňské desky. Zajistí dobré a jednoduché upevnění s dodržením bezpečnostních vzdáleností.
Rámeček OptiFit Frame™: Nový XL koncept rámečku OptiFit Frame™ umožní dokonalé upevnění a zakrytí vestavného výřezu. Pokryje případně i široké spektrum dřívějších vestavných výřezů při výměně desky.
Zámek funkcí.
Časovač Eco
Podsvícené ukazatele
Indukční zóny s funkcí zvýšení výkonu
Direct Control
Detekce hrnců a pánví
Časové funkce
Zvukový signál
Indikace zbytkového ...

Parametry AEG HKP85410XB

Výrobce AEG
Typ indukční
Typ ovládání Dotykové

Podobné produkty

Podobné fráze: