Kde jsem: Katalog > Whirlpool AMW 850 IXL

Whirlpool AMW 850 IXL

Obrázek není k dispozici
Koupit za 17 990 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
17 990 Kč
Tato mikrovlnná trouba je vybavena technologií 6. smysl zaručující dokonalou přípravu pokrmů díky sensorům, sledujícím průběh úpravy jídla.V menu trouby jsou navíc přednastavené recepty, které vám pomohou dosáhnout těch nejlepších výsledků. Trouba kontroluje hodnoty a ve správnou chvíli vám dá signál, kdy je například třeba obrátit nebo podlít maso. AMW 850 IX z řady Cube Fusion v nerezovém prov...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 17 990 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Whirlpool AMW 850 IXL

Tato mikrovlnná trouba je vybavena technologií 6. smysl zaručující dokonalou přípravu pokrmů díky sensorům, sledujícím průběh úpravy jídla.V menu trouby jsou navíc přednastavené recepty, které vám pomohou dosáhnout těch nejlepších výsledků. Trouba kontroluje hodnoty a ve správnou chvíli vám dá signál, kdy je například třeba obrátit nebo podlít maso.
AMW 850 IX z řady Cube Fusion v nerezovém provedení dominuje výrazným dotykovým ovládacím panelem a displejem v nadčasovém černobílém provedení. Design dokresluje elegantně zapuštěná rukojeť. Díky speciální úpravě není třeba obávat se nepěkných otisků prstů na povrchu trouby.
Trouba obsahuje speciální programy jako Crisp (zapékací funkce), horký vzduch, gril, Steam (vaření v páře) či patentovaný program Jet Defrost (rychlé rozmrazování).
Trouba má objem 40l, celoskleněná dvířka SMART-CLEAN a černobílý textový displej s 30 přednastavenými recepty. V příslušenství naleznete mřížku, plech, Crisp talíř, Crisp držák, parní nádobku, otočný talíř a víko.
Tento spotřebič spadá do kategorie kompaktních spotřebičů. Kompaktní spotřebiče je možné různě kombinovat díky jejich jednotné výšce a využít tak maximálně prostor. Symetrické horizontální uspořádání v kuchyňské lince podtrhne elegantní vzhled celé kuchyně.
Typ vestavná
Kategorie elektronická
Druh trouby multifunční gril + crisp + horkovzdušní + pára
Vlastnosti
Senzorová technologie 6. smysl Pečení
Design CUBE Fusion
Barva nerez
Povrch iXelium™ ano
Displej trouby černobílý textový
Distribuce mikrovln 3D
Kontrola teploty elektronická
Kontrola času elektronická
Maximální pracovní teplota 220 °C
Funkce trouby
Nastavení jazyka ano
Automatické programy
Jet Start ano
Mikrovlnný ohřev ano
6. smysl ohřev ano
Gril ano
Kombinovaný gril ano
6. smysl Crisp ano
Crisp ano
6. Smysl vaření v páře ano
Quick Heat an...

Podobné fráze: