Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Vestavné elektrospotřebiče  >  Vestavné mikrovlnné trouby  >  Amica TKI 44 AIX

Amica TKI 44 AIX

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 10 285 Kč
Porovnat 9 obchodů
Vestavná mikrovlnná trouba TKI 44 AIX Ovládání elektronické Základní výhodou tohoto řešení je možnost precizního nastavení. Díky elektronickému ovladači lze přesně naprogramovat dobu práce zařízení. Automatické váhové rozmrazování Trouba sama určí čas rozmrazování podle hmotnosti a druhu potraviny. Dětská bezpečnostní pojistka Chrání proti náhodnému spuštění. Zapnutí funkce je signalizováno ...

Všechny nabídky pro Amica TKI 44 AIX

Popis Amica TKI 44 AIX

MALL.CZ píše:

Vestavná mikrovlnná trouba Amica TKI 44 AIX o objemu 44 l. Nerezové provedení s výklopným otevíráním a velkým madlem. Elektronickou minutku je možné nastavit až na 95 minut. Precizní nastavení díky elektronickému ovládání. Díky elektronickému ovladači lze přesně naprogramovat dobu práce zařízení.

ElektroCR píše:

Popis produktu:
Typ: elektrická s funkcí mikrovlnné trouby
Šířka: 59,5 cm
Výška: 45,5 cm
Hloubka: 56,9 cm
Kapacita: 44 l
Barva: nerez
Gril: ano
Horkovzduch: ano
Časovač: ano
Rozmražování: ano
Výkon: 3,35 kW
napájecí napětí: 230 V
- chladící skříň
- signál ukončení pečení

Okay.cz píše:

Hledáte výkonnou a zároveň stylovou mikrovlnou troubu? V tom případě je tu pro vás vestavná mikrovlnná trouba Amica TKI 44 AIX v nerezovém provedení s objemem 44 litrů. Výkon spotřebiče činí 900 W, nicméně vybrat si můžete až mezi pěti úrovněmi výkonu. Na ukončení programu vás upozorní akustický signál. Elektronické ovládání Velká výhoda tohoto řešení spočívá v možnosti precizního nastavení. Pomocí elektronického ovladače lze přesně naprogramovat dobu práce zařízení. Automatické váhové rozmrazování...

Spořílek.CZ píše:

Vestavná mikrovlnná trouba s 13 přednastavenými programy, funkcí horkovzdušného pečení a LED displejem. Objem 44 litrů, maximální příkon 1750 wattů a otočný talíř o průměru 36 centimetrů.

KASA.cz píše:

Vestavná mikrovlnná trouba
TKI 44 AIX
Ovládání elektronické
Základní výhodou tohoto řešení je možnost precizního nastavení. Díky elektronickému ovladači lze přesně naprogramovat dobu práce zařízení.
Automatické váhové rozmrazování
Trouba sama určí čas rozmrazování podle hmotnosti a druhu potraviny.
Dětská bezpečnostní pojistka
Chrání proti náhodnému spuštění. Zapnutí funkce je signalizováno speciální kontrolkou. Zapnutí pojistky blokuje všechny ovládací prvky.
5 úrovní výkonu
Úroveň výkonu v mikrovlnných troubách lze nastavit v závislosti na tom, jaký pokrm chcete připravovat a kolik na to máte času. Kromě maximální, střední, minimální úrovně a udržení teplého jídla je velmi praktickou také funkce časového rozmrazování.
Specifikace
Výška 45,5 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 56,9 cm
Kapacita 44 l
Výkon 900 W
Barva: Nerez
Funkčnost
Ovládání elektronické
Minutka elektronická 95 min.
Automatické váhové rozmrazování
Dětská bezpečnostní pojistka
5 úrovní výkonu
Akustický signál ukončení programu

Parametry Amica TKI 44 AIX

Výrobce Amica

Podobné produkty

Podobné fráze: