Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Vestavné elektrospotřebiče  >  Vestavné mikrovlnné trouby  >  Amica TKI 44 AIX

Amica TKI 44 AIX

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 10 985 Kč
Porovnat 4 obchody
Vestavná mikrovlnná trouba TKI 44 AIX Ovládání elektronické Základní výhodou tohoto řešení je možnost precizního nastavení. Díky elektronickému ovladači lze přesně naprogramovat dobu práce zařízení. Automatické váhové rozmrazování Trouba sama určí čas rozmrazování podle hmotnosti a druhu potraviny. Dětská bezpečnostní pojistka Chrání proti náhodnému spuštění. Zapnutí funkce je signalizováno ...

Všechny nabídky pro Amica TKI 44 AIX

Popis Amica TKI 44 AIX

Vestavná mikrovlnná trouba TKI 44 AIX
Ovládání elektronické Základní výhodou tohoto řešení je možnost precizního nastavení. Díky elektronickému ovladači lze přesně naprogramovat dobu práce zařízení.
Automatické váhové rozmrazování Trouba sama určí čas rozmrazování podle hmotnosti a druhu potraviny.
Dětská bezpečnostní pojistka
Chrání proti náhodnému spuštění. Zapnutí funkce je signalizováno speciální kontrolkou. Zapnutí pojistky blokuje všechny ovládací prvky.
5 úrovní výkonu
Úroveň výkonu v mikrovlnných troubách lze nastavit v závislosti na tom, jaký pokrm chcete připravovat a kolik na to máte času. Kromě maximální, střední, minimální úrovně a udržení teplého jídla je velmi praktickou také funkce časového rozmrazování.
Specifikace
* Výška 45,5 cm
* Šířka 59,5 cm
* Hloubka 56,9 cm
* Kapacita 44 l
* Výkon 900 W
* Barva: Nerez
Funkčnost
* Ovládání elektronické
* Minutka elektronická 95 min.
* Automatické váhové rozmrazování
* Dětská bezpečnostní pojistka
* 5 úrovní výkonu
* Akustický signál ukončení programu

Parametry Amica TKI 44 AIX

Výrobce Amica

Podobné produkty

Podobné fráze: