Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Naučná literatura  >  Věda - literatura  >  The Harley-Davidson Motor Co.

The Harley-Davidson Motor Co.

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Jedinečná publikace o společnosti Harley-Davidson a jejích výrobcích poprvé představuje archivní sbírku více než 460 motocyklů značky Harley-Davidson vyrobených od roku 1903 do současnosti. Zakladatelé firmy archivovali od roku 1915 alespoň jeden kus od každého modelu a tato tradice pokračuje dodnes. Žádný jiný výrobce motocyklů nebyl tak prozíravý, aby uchoval svoje výrobky v rozsahu, v jakém se...

Všechny nabídky pro The Harley-Davidson Motor Co.

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis The Harley-Davidson Motor Co.

Jedinečná publikace o společnosti Harley-Davidson a jejích výrobcích poprvé představuje archivní sbírku více než 460 motocyklů značky Harley-Davidson vyrobených od roku 1903 do současnosti. Zakladatelé firmy archivovali od roku 1915 alespoň jeden kus od každého modelu a tato tradice pokračuje dodnes. Žádný jiný výrobce motocyklů nebyl tak prozíravý, aby uchoval svoje výrobky v rozsahu, v jakém se to během víc než sto let podařilo firmě Harley-Davidson. Archivní předměty nejsou jen kronikou historie společnosti, ale symbolizují též vývoj techniky, designu i reklamy. Nejdůležitější je však, že sbírka odráží životy těch, kdo stavěli, prodávali a osedlávali skutečnou americkou legendu.

Parametry The Harley-Davidson Motor Co.

Podobné produkty

Podobné fráze: