Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Naučná literatura  >  Věda - literatura  >  Červená královna

Červená královna

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Sexualita a vývoj lidské přirozenosti Kniha předkládá teorii vývoje lidské přirozenosti a sexuality. Anatomie, fyziologie, chování a sociální prostředí všech organismů včetně člověka jsou od základu ovlivněny reprodukčním imperativem. Květiny kvetou a voní, ptáci zpívají, ženy si kupují parfémy a muži drahá auta (a myslí si při tom různé věci) - to vše a mnohem víc se týká toho, jak předat své ge...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Červená královna

Popis Červená královna

Megaknihy.cz píše:

Červená kráľovná je napínavý román od Victorie Aveyard, ktorý sa stal svetovým bestsellerom už v 25 krajinách po celom svete.
Svet je rozdelený na dve strany - Strieborných špičkových bojovníkov s

Beletrie.eu píše:

U nás dobře známý autor Matt Ridley přinesl v této knize nový pohled na evoluční psychologii pohlavního výběru. Od svého prvního vydání v roce 1993 významně přispěla ke změně chápání mnoha aspektů evoluční teorie a stala se klasickým textem. Červená královna je poutavě napsaná encyklopedie nejnovějších vědeckých názorů na lidskou přirozenost. Pojmenována je podle Červené královny z Carrollovy Alenky, která zůstává na místě, ať utíká seberychleji – podobný efekt v evoluci vysvětluje Teorie červené královny, podle níž závody organismů vedou ke stabilní rovnováze. Kniha, která se stala klasikou již krátce po svém vydání, patří do knihovny každého přemýšlivého člověka.

MALL.CZ píše:

U nás dobře známý autor Matt Ridley přinesl v této knize nový pohled na evoluční psychologii pohlavního výběru. Od svého prvního vydání v roce 1993 významně přispěla ke změně chápání mnoha aspektů evoluční teorie a stala se klasickým textem.

KNIHCENTRUM.CZ píše:

Autor : Victoria Aveyard, V záverečnej časti bestsellerovej série Červená kráľovná začína Mare Barrow chápať, že ak chce zvíťaziť, bude musieť niečo obetovať.
Niečo veľmi cenné. Tentoraz je však odhodlaná ochrániť svoje srdce a zaistiť slobodu pre Červených. Aby to dosiahla, bude musieť raz a navždy zvrhnúť kráľovstvo Norty, a to počnúc korunou na Mavenovej hlave.
Žiadnu bitku však nevyhráva jednotlivec a skôr než Červení zjednotene povstanú, musí sa Mare pridať na stranu človeka, ktorý jej zlomil srdce. Len tak môže poraziť toho, kto ju takmer zničil. Calovi Strieborní spojenci spolu s Mare a so Šarlátovou gardou sformujú priam ničivú silu.
Maven je však taký zaslepený svojou nehynúcou posadnutosťou, že sa nezastaví pred ničím. Je pevne odhodlaný dostať Mare, aj keď by to malo znamenať, že zničí všetko a všetkých, ktorí mu stoja v ceste.
Vojna sa blíži, a to, za čo Mare bojovala, je zrazu v ohrození. Bude víťazstvo vo vojne stačiť na zničenie Strieborného kráľovstva? Alebo Bleskové dievčatko navždy umlčia jeho nepriatelia?
Druh sortimentu : Kniha, Vojna rodov (Červená kráľovná 4), Jazyk : Slovenština, Počet stran : 536

Parametry Červená královna

Podobné produkty

Podobné fráze: