Kde jsem:  Katalog  >  Erotické zboží  >  Vakuové pumpy  >  Seven Creations Vakuová pumpa

Seven Creations Vakuová pumpa

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Vakuová pumpa červené transparentní barvy s cylindrem z umělé hmoty (délka 19,5 cm, Ø 5,5 cm) a manžetou z příjemného pružného materiálu, která váš penis pevně obepne. Jednoduché použití - penis zasunout přes gumovou manžetu do cylindru a pumpovat. Penis se tak prokrví a ztopoří a je připraven k okamžité akci. Podtlak uvolníte zmáčknutím pojistného ventilu u balonku....

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Seven Creations Vakuová pumpa

Popis Seven Creations Vakuová pumpa

sexshop.cd píše:

Penis Enlarger-Rudá vakuová pumpa. Odsátím vzduchu opakovaným stisknutím balónku vytvoříte podtlak, který způsobí příliv krve do penisu a dosáhne se jeho plného ztopoření. Pravidelné požívání je vhodné při poruše erekce tak i při dosáhnutí zvětšení penisu. Tubus je vyroben z kvalitního pevného průhledného plastového materiálu. Délka tubusu cca 20 cm, vnější průměr válce 5,5 cm. Manžeta je vyrobena z jemného gelového materiálu. Tato vakuová pumpa během krátké chvíle zajistí vaše perfektní ztopoření. Doporučujeme použít škrtící kroužek k udržení požadované erekce a lubrikační gel na vodní bázi. Materiál ABS/TPR

Sexshop 4sex píše:

Vakuová pumpa ve tvaru penisu s průhledným cylindrem z umělé hmoty a jemnou manžetou. Pumpa je lékaři doporučovanou erotickou pomůckou při poruchách erekce a léčbě prostaty. Za pomocí podtlaku se do penisu nahromadí více krve, což má za výsledek tolik žádanou erekci. Jak funguje vakuová pumpa? Použití je jednoduché. Penis zasuňte přes gumovou manžetu do cylindru, prstem utěsněte označenou díru na cylindru a pumpujte. Balónek, svojí roztažností vytváří podtlak a váš penis se tak prokrví a ztopoří - pak je připraven k okamžité akci. Pro jeho uvolnění pusťte do vakuové pumpy vzduch, tím, že odstraníte prst z díry na cylindru.
Současně s vakuovou pumpou doporučujeme použít zaškrcovací nebo erekční kroužek pro prodloužení a udržení erekce.
Parametry:
Barva: transparentní - tělová
Materiál: ABS pumpa, TPE - manžeta a balónek
Délka: 17,5 cm
Průměr vnitřní: 4 cm

Erotické zboží.eu píše:

Vakuová pumpa speciálně tvarovaná k použití při styku. Je zpĎsobilá odsátím vyduchu vztvořit podtlak a dosáhnout vlitím krve do penisu jeho ztopoření. Pravidelným používáním se dají odstranit, nebo alepoň zmírnit problény s erekcí. Vedlejším, ale ne nepodstatným účinkem je zvětšení penisu. Doporučováno lékaři jako osvědčený prostředek.

Evibrator.cz píše:

Vakuová pumpa pro muže obdařené větším penisem, kterým standardní velikosti cylindrů nedostačují. Pro tento účel pumpa disponuje válcem o délce 20 cm a vnitřním průměru 6 cm.
Podtlak vytváříte pomocí stiskacího balónku, který zároveň disponuje upouštěcím ventilkem pro regulaci podtlaku. Cylindr je lehce kouřený a dovoluje kontrolovat průběh akce. O udržení podtlaku, se stará manžeta vyrobená z latexového materiálu.
Vakuová pumpa pro muže s vyvinutým mužstvím
Kouřový cylindr pro kontrolu
Příjemná silikonová manžeta
Stiskací balonek s upouštěcím ventilkem
Doporučení: pro dlouhodobé udržení erekce, doporučujeme přikoupit erekční kroužek, zabraňující odtoku krve.
Pro komfortní aplikaci, použijte lubrikační gel na vodní bázi. Vyvarujete se nepříjemným pocitům při vytváření podtlaku.
Délka tubusu: 20 cm
Průměr tubusu: 6 cm
Materiál: plast, latex
Značka: Seven Creations, Německo

svadeni.cz píše:

Vakuová pumpa, která umožňuje odsátí vzduchu a vytvoření podtlaku. Tímto podtlakem se vlije více krve do penisu a zapříčiní jeho ztopoření.
Pravidelným používáním se dají odstranit, nebo alespoň zmírnit problémy s erekcí. Vedlejším, ale ne nepodstatným účinkem je zvětšení penisu.
Doporučováno lékaři jako osvědčený prostředek.
Použití: Před použitím potřete okraj manžety lubrikačním gelem, čímž zajistíte, aby pumpa nenasávala okolní vzduch.
Délka válce: 20cmPrůměr: 5 cmHmotnost: 294 g

Parametry Seven Creations Vakuová pumpa

Výrobce Seven Creations

Podobné produkty

Podobné fráze: