Kde jsem: Katalog > Přesná digitální váha do 30g/0,001g

Přesná digitální váha do 30g/0,001g

Obrázek není k dispozici
Koupit za 1 150 Kč
Dostupnost: Skladem
1 150 Kč

Doporučujeme

Popis Přesná digitální váha do 30g/0,001g

Velice přesná digitální váha s LCD displejem s modrým LED podsvícením pro lepší čitelnost za všech světelných podmínek a přesností 0.001 gramu (d=0,001g) s váživostí 30g.
Vážit lze předměty, které lze umístit na kruhovou vážící plochu (misku) o průměru 26mm. Součástí balení je i větší miska o průměru 33mm o váze pouhých 2.4g, která po vytarování rozšíří a vyvýší vážící plochu.
Váha disponuje přepínatelným zobrazením jednotek a dokáže vážit gramy, unce, trojské unce, pennyweight, grainy a karáty (g, gn, c, dwt, oz, ozt).
Pro bezpečné přenášení je váha vybavena odklopným plastovým transparentním krytem, který chrání kovovou vážící misku před nechtěnými tlaky během transportu. 
Tato přesná digitální váha nepostrádá ani pokročilé funkce jako je tarování (odečet váhy zváženého předmětu), funkci zobrazení vybité baterie, zobrazení přetížení a funkci automatického vypnutí po 60 vteřinách neaktivity k úspoře baterie. Součástí váhy je také praktická bublinková vodováha, která slouží k vyrovnání váhy pro ještě přesnější měření.
K dispozici je i funkce kalibrování pro přesné seřízení váhy, ke které je součástí balení také 20g referenční závaží.
Váha je dodávána v černé polstrované kartonové krabici, která poskytuje dostatečnou ochranu proti poškození během transportu. Součástí balení je také praktický koženkový pytlík, do kterého lze váhu umístit a ochránit ji tak před poškrábáním.
Vhodná pro vážení drobných předmětů, především šperků, cenných kovů, směsí, léků a k přesnému vážení chemických substancí. Ideální pomocník do laboratoří, zastaváren, lékáren, k výuce do škol a pro výzkumné účely.
 
Parametry výrobku: váživost: 30 g , dílek d=: 0.001 g , dílek: d=0,001g , měrné jednotky: c, ct (karát) dwt (pennyweight) g (gramy) gn (grainy) oz (unce) ozt (trojské unce) , zobrazení: modře podsvícené LCD , funkce: TARE vodováha přepínání měrných jednotek automatické vypnutí indikace vybitých baterií , hmotnost: 0.112 kg , n...

Podobné fráze: