Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Akvaristika  >  Úprava vody v akváriích  >  Tetra Aqua Safe 250ml

Tetra Aqua Safe 250ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Umožňuje, že i voda dodaná do akvária z vodovodního potrubí je pro rybičky bezpečná. Pro rybičky škodlivé přísady a těžké kovy ve vodě z vodovodního potrubí se zneškodní podobně jako filtrem. Přidají se pozitivně působící, vitalizující vitamíny B. Dávkování: 5 ml na 10 l vody.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Tetra Aqua Safe 250ml

Popis Tetra Aqua Safe 250ml

ElektroMedia.CZ píše:

Umožňuje, že i voda dodaná do akvária z vodovodního potrubí je pro rybičky bezpečná. Pro rybičky škodlivé přísady a těžké kovy ve vodě z vodovodního potrubí se zneškodní podobně jako filtrem. Přidají se pozitivně působící, vitalizující vitamíny B. Dávkování: aplikujte 5 ml na 10 l vody.

Časkrmení.cz píše:

Pro bezpečnou úpravu vody z vodovodu na vodu do akvária, použijte prostředek Tetra AquaSafe. Ten mění vodu z vodovodu s okamžitým účinkem na přírodní akvarijní vodu bezpečnou pro rybičky. Nové složení Tetra - Aqua Safe 250 ml podporuje zdravou vodu a zdraví rybiček jedinečnou kombinací vitamínů, přírodních biopolymerů a stopových prvků.
Použití:
Vodu z vodovodu ošetřete 5 ml přípravku AquaSafe na 10 litrů vody. Přípravek do akvárií, při výměně vody nebo transportu rybiček. Látky obsažené ve vodě z vodovodního potrubí, které rybám škodí, se po použití Tetra AquaSafe okamžitě neutralizují. Chlor a chloramin se eliminují a těžké kovy jako meď, zinek a olovo se navážou na komplexotvorné činidlo. Podporuje čistou a zdravou vodu. Působí během několika vteřin s dlouhodobým efektom.
Velikost balení:
250 ml

Parametry Tetra Aqua Safe 250ml

Výrobce Tetra

Podobné produkty

Podobné fráze: