Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Hodinky  >  Unisex hodinky  >  CASIO BGA-110-7BER Baby-G

CASIO BGA-110-7BER Baby-G

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 339 Kč
Porovnat 7 obchodů
HODINKY CASIO BGA-110-7BER Baby-G Sklíčko: Minerální Rozměry: 44,2 x 39,8 x 12,9 mm Hmotnost: 40g * BARVA CIFERNÍKU: Stříbrno-šedá * BATERIE: SR726W x2 * DATUM: Ano * DRUH CIFERNÍKU: Kombinovaný (číslice-ručičky) * DRUH HODINEK: Sportovní * FUNKCE: 12/24 hodinový formát * FUNKCE: Budík 5x a hodinový signál * FUNKCE: Editace funkcí * FUNKCE: Fluorescenční vrstva * FUNKCE: Kalendář - automatický * ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CASIO BGA-110-7BER Baby-G

Popis CASIO BGA-110-7BER Baby-G

Helveti.cz píše:

Hodinky Casio Baby-G BGA 110-7B jsou dámské sportovní hodinky, které disponují bohatou výbavou, vysokou odolností a atraktivním vzhledem.
Casio Baby-G BGA 110-7B mají kombinovaný ciferník (analogový a digitální), který zobrazuje datum, stopky, budík a spoustu dalších užitečných funkcí. Pouzdro hodinek, včetně řemínku, je pryžové. Ciferník chrání minerální sklíčko. Díky průměru pouzdra 40 mm se řadí mezi středně velké dámské hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 100M, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat.
Modelová řada Casio Baby-G nabízí vhodné hodinky pro každou ženu, hledající kombinaci odolných, sportovních hodinek v atraktivním provedení, spojenými s bohatou nabídkou funkcí. Veškeré modely z této celosvětově populární řady jsou odolnější vůči otřesům a nárazům, než běžné hodinky.

MALL.CZ píše:

Hodinky Casio Baby-G BGA 110TR-7B jsou dámské sportovní hodinky, které jsou vybavené bohatou výbavou, vysokou odolností a atraktivním vzhledem. Casio Baby-G BGA 110TR-7B jsou zajímavé kombinací barev.

Parametry CASIO BGA-110-7BER Baby-G

Výrobce Casio
Materiál pouzdra Ocel
Typ Kombinované
Datumovka Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: