Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Bytové doplňky  >  Kuchyňské potřeby  >  Úklid  >  SUCITESA Suciwax REPAIR PK ochraná emulze na dřevěné, korkové a lamino podlahy 5 l

SUCITESA Suciwax REPAIR PK ochraná emulze na dřevěné, korkové a lamino podlahy 5 l

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 956 Kč
Suciwax REPAIR PK - ochraná emulze na dřevěné, korkové a lamino podlahy - 5 l Suciwax PK - ochraná emulze na dřevěné, korkové a lamino podlahy - 5 l Emulze pečuje a chrání podlahu čímž zajišťuje vysoký a dlouhotrvající lesk. Lesk je bez leštění. Odstraňuje škrábance a známky opotřebení. Není kluzký. Kvalitativní složení: Modifikátory povrchového napětí (tensioaktivy)....

Všechny nabídky pro SUCITESA Suciwax REPAIR PK ochraná emulze na dřevěné, korkové a lamino podlahy 5 l

Popis SUCITESA Suciwax REPAIR PK ochraná emulze na dřevěné, korkové a lamino podlahy 5 l

Suciwax REPAIR PK - ochraná emulze na dřevěné, korkové a lamino podlahy - 5 l
Suciwax PK - ochraná emulze na dřevěné, korkové a lamino podlahy - 5 l Emulze pečuje a chrání podlahu čímž zajišťuje vysoký a dlouhotrvající lesk. Lesk je bez leštění. Odstraňuje škrábance a známky opotřebení. Není kluzký. Kvalitativní složení:
Modifikátory povrchového napětí
(tensioaktivy). Zvláčňovadla. Polymery.
Syntetické vosky. Rozpouštědla.
Silikony. Konzervanty. Voda. Barviva.
Parfémy. Oblasti použití: Hotely. Restaurace. Kanceláře. Nákupní centra. Sály a posluchárny. Zdravotnických zařízeních. Školy. Sportovních zařízení. Vhodné na: Podlahy ze dřeva a korku, parkety, palubky a laminát. Návod: Ruční aplikace nebo rotostrojem 25-30 g/m2 výrobku na povrch. Rozetřít rovnoměrně mopem nebo aplikátorem vosků . Nechat zcela zaschnout (20-30 minut), než se vstoupí na podlahu .
Použití druhé vrstvy v kolmém směru zvyšujete lesk a ochranu podlahy. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 4 ks.


5 gVáha (g)

Parametry SUCITESA Suciwax REPAIR PK ochraná emulze na dřevěné, korkové a lamino podlahy 5 l

Výrobce Sucitesa

Podobné produkty