Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Bytové doplňky  >  Kuchyňské potřeby  >  Úklid  >  Leifheit Odmašťovač 0,5 l

Leifheit Odmašťovač 0,5 l

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Odmašťovač 0,5 l značky Leifheit. Odmašťuje a intenzivně čistí všechny povrchy. Použití hlavně na odstranění tuků, oleje, spáleného jídla. Rozprašovač se třemi úrovněmi ovládání (jemné, silné, stop). Bezpečnostní uzávěrka, objem 0,5 l.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Leifheit Odmašťovač 0,5 l

Popis Leifheit Odmašťovač 0,5 l

MALL.CZ píše:

Vynikající odmašťovač Leifheit v balení o objemu 0,5 l pro dokonalé vyčištění mastnoty ve vaší domácnosti. Své uplatnění tak nalezne ve všech kuchyních, kde se zbytky oleje, tuku a spáleného jídla hravě zatočí. S bezpečnostním uzávěrem a 3 úrovněmi rozprašovače.

Leifheit-online.cz píše:

Odmašťovač s objemem 0,5 l značky Leifheit.

- přípravek odmašťuje a intenzivně čistí všechny povrchy
- určený především na odstranění tuků, oleje, spáleného jídla
- rozprašovač se třemi úrovněmi ovládání (jemné, silné, stop)
- včetně bezpečnostního uzávěru
- objem: 0,5 l
- rozměr balení: 24,2 x 9 x 3,6 cm

SIKO.cz píše:

Univerzální odmašťovač je čistící a odmašťovací přípravek na bázi alkoholu, vhodný na běžnou domácí údržbu a čištění neporézních materiálů. Doporučujeme rovněž pro přípravu podkladu (odmaštění) před nano aplikacemi a pro jeho následnou údržbu. Čistí beze šmouh.

AMToleje.cz píše:

TECHNICKÝ BENZÍN

Určený na čistění a odmašťování kovových předmětů.
Vhodný na odstranění zbytků asfaltu.
Výborně odmašťuje a odstraňuje lepidlo po samolepkách.

POZOR
Hořlavina - dbejte pokynů výrobce na obalu!

Ageo.cz píše:

Přípravek Sgrassa e Brilla zaručeně odmastí veškeré povrchy a zanechá je lesknoucí se čistotou. Čistí kuchyňské trouby, dřezy, hrnce, kráječe, grily, obkládačky, pracovní plochy a podlahy. Účinně odstraní i veškerou mastnotu, a to i z motorů či převodovek.
Obsah: 5 l
Balení určeno pouze pro profesionální užití a není určeno pro prodej široké veřejnosti.

Katalog AMBRA píše:

DAS EXTRA PREMIUM, 5 l, odmašťující čisticí prostředek na podlahy.
Vysoce účinný čisticí alkalický přípravek se silnou odmašťovací schopností a se sníženou pěnivostí. Pro strojní i ruční čištění tvrdých podlahových ploch odolných vodě a alkáliím.
obsah 5 l
pH 11 - 12
ředění 10 ml na 1 l
silně odmašťující
pro strojní a ruční čištění
Při běžném znečištění dávkujte 10 ml na 1 l vody.
Při větším znečistění lze velikost dávky upravit až na 33 ml na 1 l vody.
V případě potřeby nechte roztok působit 10-15 minut, popř. použijte koncentrovaný přípravek a poté opláchněte vodou.
Schválen pro použití v potravinářství.
Při použití v potravinářských provozech je nutné povrchy a plochy přicházející do styku s nebalenými potravinami důkladně opláchnout pitnou vodou.

Alza.cz píše:

Čisticí prostředek odmašťovací
Univerzální čisticí prostředek Winni´s Sgrassatore o objemu 5 l je vhodný na všechny omyvatelné povrchy, dokonale z nich odstraňuje veškerou špínu a nečistoty. Univerzální čisticí prostředek Winni´s Sgrassatore o objemu 5 l je vhodný na všechny omyvatelné povrchy, dokonale z nich odstraňuje veškerou špínu a nečistoty. Odmašťovací tekutý prostředek účinně odmastí veškeré mastné skvrny, je ideální především pro trouby, grily, digestoře či hrnce. Prostředek můžete použíti na skvrny od tuku a maziv nacházejících se na vašem oblečení, přípravek jednoduše naneste před praním na znečištěná místa. Praktický čisticí prostředek se právem stane vaším dokonalým pomocníkem v boji proti špíně ve vaší domácnosti.VypnutoVynechat z LightBoxuNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Klíčové vlastnostiObjem 5 litrůHypoalergenníObal je recyklovatelnýCertifikáty SKINECO a VEGAN...

Obchod Nisa píše:

Cleamen 210 odmašťovač 5 l Tekutý prostředek je určený k čištění všech kuchyňských povrchů a zařízení včetně nerezu a laminátových povrchů. Tekutý prostředek je určený k čištění všech kuchyňských povrchů a zařízení včetně nerezu a laminátových povrchů. Prostředek není vhodný na povrchy citlivé na alkálie, zejména na hliník. V případě použití je nenechávejte dlouhodobě působit. Nepoužívejte na podlahy ošetřené metalickými vosky, došlo by k jejich odmytí.

HotAir CZ píše:

Curatech TN 6221 je univerzální tekutý odmašťovač určený pro ultrazvukové vany, který je vhodný pro kovy (železo, hliník, neželezné kovové povrchy), plasty a sklo. Curatech TN 6221 se používá především pro odstranění vazelín, olejů a leštících past. Čištěným předmětům poskytuje TN 6221 dočasnou antikorozní (hydrofóbní) úpravu.
TN 6221 se přilévá do vodní lázně v ultrazvukových vanách v doporučené koncentraci roztoku mezi 2% - 5%. Z jedné litrové lahve namícháte 100 - 250 litrů čistící lázně. Doba čistícího cyklu závisí na stupni znečištění a obvykle je 4 až 8 minut. Teplota vhodná pro aplikaci je mezi 50 a 70 °C. Lze uchovávat v ultrazvukové vaně a opakovaně v něm čistit. Tento čistící koncentrát najde uplatnění ve výrobě, v dílně či servisu.
Pro zesílení čistícího efektu doporučujeme použít spolu se smáčedlem Curatech TN 401.
Technický list
Obsah: 5 litrů
pH 1% roztoku: 8,5 - 9,5
Doporučená koncentrace: 2% - 5%  (1:49 - 1:19)
Vydatnost lahve (1litr) :
při koncentraci 2%: 250litrů
při koncentraci 5%: 100litrů
Doporučené smáčedlo: Curatech TN 401
Čistič je na vodní bázi, není hořlavý.
Čistič je na vodní bázi, není hořlavý. Je ekologicky šetrný, biologicky odbouratelný. Směs není klasifikovaná podle směrnice 1999/45/ES jako nebezpečná.
V naší nabídce naleznete také 1L balení. Pro větší balení neváhejte kontaktovat obchodní oddělení.

Parametry Leifheit Odmašťovač 0,5 l

Výrobce Leifheit
Druh Spotřební materiál

Podobné produkty

Podobné fráze: