Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Bytové doplňky  >  Kuchyňské potřeby  >  Úklid  >  BUPI Baby Color tekutý prací prostředek pro citlivou pokožkou 1,5 l

BUPI Baby Color tekutý prací prostředek pro citlivou pokožkou 1,5 l

Načítám galerii...
Předchozí
Další
BUPI Baby Color tekutý prací prostředek pro děti a lidi s citlivou pokožkou 1,5L Popis: Novorozenec má jemnější pokožku než dospělý člověk, jeho pokožka je velmi citlivá a rychle se podráždí. Rozhodně se u malých dětí nespoléhejte na běžný prací prostředek, který je agresivní k pokožce a může způsobit alergie. A to jak při praní bílého, tak i barevného prádla. Přinášíme na trh nový spe...

Všechny nabídky pro BUPI Baby Color tekutý prací prostředek pro citlivou pokožkou 1,5 l

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis BUPI Baby Color tekutý prací prostředek pro citlivou pokožkou 1,5 l

BUPI Baby Color tekutý prací prostředek pro
děti a lidi s citlivou pokožkou 1,5L
Popis:
Novorozenec má jemnější pokožku než dospělý člověk, jeho pokožka
je velmi citlivá a rychle se podráždí. Rozhodně se u malých dětí nespoléhejte na běžný prací prostředek, který je agresivní k pokožce a může způsobit alergie. A to jak při praní bílého, tak i barevného prádla.
Přinášíme na trh nový speciální prací přípravek Bupi BABY COLOR
s obsahem mýdla, určený na šetrné praní kojeneckého a dětského prádla. Jeho složení nedráždí citlivou dětskou pokožku a je vhodný i pro alergiky, protože neobsahuje žádné enzymy, fosfáty, barviva, bělidla a optické zesvětlovače. Bupi BABY COLOR prací prostředek příjemně voní, parfém neobsahuje alergeny a je vhodný na praní v pračce i na ruční praní.
Vlastnosti:
* 0 % enzymů, fosfátů, barviv, bělidel a optických zesvětlovačů
* parfém bez alergenů
* dermatologicky testované
* chrání barvu prádla
* nedráždí citlivou pokožku děťátka
* použití od narození
* balení: 1,5 l (20 praní)
Důležitá informace:
Jemná vůně přidaná do pracího prostředku neobsahuje alergeny a je jen velmi decentní. Přípravek je vhodné použít při praní jemných barevných tkanin. Tekutý prací prostředek má tu výhodu, že se lépe rozpouští a proto na tkaninách zůstává po vyprání jen nepatrné množství přípravku. Určený na praní barevného dětského prádla a jemných tkanin, v ruce nebo v pračce.

Parametry BUPI Baby Color tekutý prací prostředek pro citlivou pokožkou 1,5 l

Výrobce Palma Group

Podobné produkty

Podobné fráze: