Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  TV karty a přijímače do PC  >  Univerzální ovládač Logitech Harmony One,Retail

Univerzální ovládač Logitech Harmony One,Retail

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 248 Kč
Porovnat 6 obchodů
Univerzální ovládač Logitech Harmony One,Retail Vylepšené dálkové ovládání s dotykovou obrazovkou v plných barvách pro celý systém domácí zábavy * Dotyková obrazovka v plných barvách poskytuje jedním dotykem snadný přístup k aktivitám. * Modelovaná podsvícená tlačítka umožňují snadnou navigaci, dokonce i ve tmě. * Nahrazuje až 15 dálkových ovládání a tím zvyšuje pořádek v obývacím pokoji. * Ergon...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Univerzální ovládač Logitech Harmony One,Retail

Popis Univerzální ovládač Logitech Harmony One,Retail

TimKutil píše:

Harmony Ultimate One nabízí kompletní kontrolu nad všemi zařízeními ve Vaší domácnosti. Oproti plné verzi Logitech Logitech Harmony Ultimate není součástí balení Logitech Harmony Hub a přídavné IR extendery, tudíž je možné ovládat pouze viditelné IR zařízení. Logitech Harmony Hub lze dokoupit později zvlášt a získat tak možnost ovládat další zařízení uschovaná ve vestavěných skříňkách, za zdí atp.
Jediný dotyk na ovladači Harmony Ultimate Vám umožní najednou vypnout PC, zároveň zapnout TV a spustit DVD.
Přejetím nebo poklepáním ikon na displeji vašeho telefonu můžete upravovat hlasitost, přepínat stanice, přetáčet vpřed, vzad, pozastavit, pustit, přeskočit, stejně tak, jak to znáte u klasického dálkového ovladače.
Exkluzivně u Harmony Ultimate jsou možné unikátní funkce, které možnosti ovládání ještě vylepší. Lze naprogramovat ovladač k rozpoznávání krátkých a dlouhých stisků a tak virtuálně zdvojnásobit počet tlačítek.
Vestavěný gyroskop automaticky zapne podsvícení displeje a tlačítek, kdykoliv vezmete ovladač do ruky. A jemné vibrace Vás upozorní na zmáčkutí tlačítka na dotykovém displeji.
2.4” barevný displej s podporou vibrací Vám umožní přepínat kanály na TV, měnit hlasitost, přetáčet pořad dopředu-dozadu.
Vše lze samozřejmě nastavit tak, aby Vám to vyhovovalo.
* Plus lze upravovat seznam Vašich oblíbených stanic, umístit jejich logo na hlavní obrazovku dálk. ovladače a přepínat pak mezi nimi bez nutnosti hledání správného kanálu.
Všechny tlačítka jsou podsvíceny, můžete tak vše pohodlně ovládat i ve tmě.
Harmony je kompatibilní s více než 225 000 zařízeními a umožňuje nyní spojit až 15 dálkových ovladačů do jednoho ovladače.
Obsah balení:
Dálkový ovladač (s nabíjecí baterií)
Nabíjecí stanice
USB kabel
1x AC napájecí adaptér...

Alza.cz píše:

Dálkový ovladač - nabíjecí stanice, možnost spojit až 15 dálkových ovladačů, 2.4” barevný displej s podporou vibrací, vestavěný gyroskop
Elegantní ovladač schopný ovládat až 15 jiných spotřebičů. Možnost nastavení aktivit. Disponuje barevným dotykovým displejem. Společnost Logitech vyvinula novou řadu univerzálních ovladačů, s kterými bude manipulace s vašimi spotřebiči opravdu hračkou. Harmony One je skvělý kousek, který zvládne ovládat až patnáct zařízení a umožní vám tak jednoduchou práci s televizí, videem, domácím kinem set top boxem a podobnými věcmi bez nutnosti potřeby dalších ovladačů. Klíčové vlastnostiElegantní provedeníVysoká kompatibilitaMožnost nastavení aktivitDotykový barevný displejPodsvícená tlačítka Perfektní uživatelské rozhraníHarmony One je vybaven velmi praktickým a přehledným dotykovým barevným displejem. Na něm se vám zobrazí například oblíbené kanály, aplikace a...

Parametry Univerzální ovládač Logitech Harmony One,Retail

Výrobce Logitech

Podobné produkty

Podobné fráze: