Tumai  Terre di Maria Pia Custoza DOC 2018 Lahodné suché italské víno z oblasti Veneto z podoblasti Bianco di Custoza. Z této oblasti pochází spousta slavných vín. Kopcovitá a sluncem zalitá lokalita Custoza se nachází poblíž vesnice Custoza, jižně od Gardského jezera. Podnebí ovlivněné Gardským jezerem je mírné a vytváří tak nejlepší podmínky pro tyto bílá vína. Složení hroznů Malvasia, Trebbiano, Cortese, Garganega,  Friulano, Chardonnay, Pinot Bianco, Riesling pro Tumai vedlo ke komplexnímu... Celý popis

Koupit za 357 Kč

Popis

Tumai  Terre di Maria Pia Custoza DOC 2018

Lahodné suché italské víno z oblasti Veneto z podoblasti Bianco di Custoza. Z této oblasti pochází spousta slavných vín.

Kopcovitá a sluncem zalitá lokalita Custoza se nachází poblíž vesnice Custoza, jižně od Gardského jezera. Podnebí ovlivněné Gardským jezerem je mírné a vytváří tak nejlepší podmínky pro tyto bílá vína.

Složení hroznů Malvasia, Trebbiano, Cortese, Garganega,  Friulano, Chardonnay, Pinot Bianco, Riesling pro Tumai vedlo ke komplexnímu bílému vínu. 

Svěží, elegantní, nekomplikované - a přesto plné chuti a těla.

Vlastnosti vína Tumai Terre di Maria Pia Custoza DOC 2018

Barva vína je slámově žlutá. Vyznačuje se intenzivní vůní vonící po čerstvých broskvích, zelenám jablíčku a jarních květech. Chuť je jemná, suchá, ovocná a svěží.

Vychutnejte si jej jako aperitiv či s dobrým zeleninovým salátem se sýrovou zálivkou. Terre di Maria Pia Custoza DOC 2018 nabízí začátečníkům i znalcům vína spoustu zábavy a krásných zážitků.

Doporučení servírovací teplota je 8-10 stupňů. 
Zobrazit více