Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Hudební nástroje  >  Dechové nástroje  >  Trubky

Trubky

Výrobci:

Yamaha
Nalezeno:    19 produktů

Yamaha YTR 4435

<p>Trubka</p>&nbsp;Japonská firma Yamaha patří ve světě dechových nástrojů ke známým a velmi vyhledávaným značkám. Jejich výrobky spojují moderní technologie s tradiční řemeslnou prací.</p> <p>Cenově dostupné modely trubek s označením 4335 představují ideální nástroje pro začínající trumpetisty, kteří si na nich snadno osvojí správné návyky (nátisk, pozice rukou, práce s dechem).</p> <p>Ladění C/Bb trubky YTR-4335II můžete kdykoliv pomocí přídavných dolaďovačů (jsou součástí balení) změnit z C ...

Více informací
od 22 550 Kč
Koupit nejlevněji

Yamaha YTR 6335

<p>Trubka</p>&nbsp;Japonská firma Yamaha patří ve světě dechových nástrojů ke známým a velmi vyhledávaným značkám. Jejich výrobky spojují moderní technologie s tradiční řemeslnou prací.</p> <p>Modely s označením 6335 představují jednu ze základních řad profesionálních trubek značky Yamaha. Standardní vrtání (11,65 mm) a jednodílný ozvučník zhotovený ze žluté mosazi poskytují nástrojům velký zvuk se skvělou projekcí, který se prosadí v menších tělesech, orchestrech i při studiové práci. </p> <p>...

Více informací
od 49 690 Kč
Koupit nejlevněji

Yamaha YTR 8335

<p>Trubka</p>&nbsp;Japonská firma Yamaha patří ve světě dechových nástrojů ke známým a velmi vyhledávaným značkám. Jejich výrobky spojují moderní technologie s tradiční řemeslnou prací.</p> <p>Řada Xeno Series Trumpets představuje profesionální nástroje, které jsou spojnicí řemeslné zručnosti, moderních výrobních postupů, zkušeností, talentu a vizí respektovaných muzikantů z celého světa. Jejich síla a zvuková projekce v kombinaci s jemným odporem a citlivou odezvou dávají základ pro výjimečnou...

Více informací
od 62 720 Kč
Koupit nejlevněji

Yamaha YTR 8335S

<p>Trubka</p>&nbsp;Japonská firma Yamaha patří ve světě dechových nástrojů ke známým a velmi vyhledávaným značkám. Jejich výrobky spojují moderní technologie s tradiční řemeslnou prací.</p> <p>Řada Xeno Series Trumpets představuje profesionální nástroje, které jsou spojnicí řemeslné zručnosti, moderních výrobních postupů, zkušeností, talentu a vizí respektovaných muzikantů z celého světa. Jejich síla a zvuková projekce v kombinaci s jemným odporem a citlivou odezvou dávají základ pro výjimečnou...

Více informací
od 57 710 Kč
Koupit nejlevněji

Yamaha YTR-5335GSII

...erem profesionálních trubek. Představuje tak skvělou volbu pro pokročilé hráče a studenty hudebních škol, co hledají kvalitní, cenově dostupnou, trubku, která jim umožní další hudební rozvoj. Bb trubku YTR-5335GSII zdobí povrchová úprava v podobě postříbření. Disponuje dvoudílným ozvučníkem ze zlatomosazi, který poskytuje nástroji bohatý tón se širokou škálu zvukových barev, tradiční opěrkou palce a kroužkem na dolaďovačích a dvěma vodními klapkami. Součástí balení je nátrubek TR-14B4 a pouzdro.

Více informací

B&S 3137-S Challenger II reverse

...tepaný ozvučník poskytuje nástrojům bohatý, barevný, zvuk a volnou rezonanci. Svým tradičním zpracováním a kvalitou zcela jistě zaujmou pokročilé hráče, studenty hry i trumpetisty s léty praxe. Tato mosazná trubka je opatřena povrchovou úpravou v podobě stříbrného plátování. Disponuje zlatomosaznou ústnicí, monelovými ventily, dvěma vodními klapkami, palcovým hákem na prvním snižci a prstovým kroužkem na třetím snižci. Dodává se včetně pevného pouzdra, nátrubku a kosmetiky pro dechové nástroje.

Více informací

Yamaha YTR-6345GS

...elmi vyhledávaným značkám. Jejich výrobky spojují moderní technologie s tradiční řemeslnou prací. Modely s označením 6345GS představují jednu ze základních řad profesionálních trubek značky Yamaha. Široké vrtání (11,73 mm) a zlatomosazný jednodílný ozvučník poskytují nástrojům bohatý vřelý tón se širokou škálu zvukových barev, který organicky splyne s téměř jakýmkoliv hudebním tělesem. Bb trubku YTR-6345G zdobí povrchová úprava v podobě postříbření. Součástí balení je nátrubek TR-14B4 a pouzdro.

Více informací

Yamaha YTR-6345G

...a velmi vyhledávaným značkám. Jejich výrobky spojují moderní technologie s tradiční řemeslnou prací. Modely s označením 6345G představují jednu ze základních řad profesionálních trubek značky Yamaha. Široké vrtání (11,73 mm) a zlatomosazný jednodílný ozvučník poskytují nástrojům bohatý vřelý tón se širokou škálu zvukových barev, který organicky splyne s téměř jakýmkoliv hudebním tělesem. Bb trubku YTR-6345G zdobí povrchová úprava v podobě zlatolaku. Součástí balení je nátrubek TR-14B4 a pouzdro.

Více informací

Yamaha YTR-436G

...ětě dechových nástrojů ke známým a velmi vyhledávaným značkám. Jejich výrobky spojují moderní technologie s tradiční řemeslnou prací. B trubka YTR-436G představuje cenově nejdostupnější model z nabídky značky disponující otočnými (rotačními) ventily. Nabízí dobré herní vlastnosti, přesnou intonaci a charakteristický kulatý temnější tón. Nástroj zdobí povrchová úprava v podobě čirého laku. Disponuje ozvučníkem ze zlatomosazi a dvěma vodními klapkami. Součástí balení je nátrubek TR-15E4 a pouzdro.

Více informací

Yamaha YTR-8345

... jednodílného mosazného ozvučníku Bb trubky Xeno 8345 zlepšuje hratelnost ve vyšších registrech, užší písty zlepšují odezvu (chod ventilů) a poskytují hráčům ideální odpor. Trumpeta dále disponuje povrchovou úpravou v podobě čirého laku, širším vrtáním (11,73 mm) pro dosažení plného silného tónu, palcovou opěrkou a kroužkem na dolaďovačích a dvěma vodními klapkami s výše umístěnou páčkou spoušti pro dosažení optimálního odporu. Nátrubek TR-16C4 a pouzdro s ramenními popruhy jsou součástí balení.

Více informací

Arnolds & Sons ATR-6600GS Terra

...í jednoduchost ve zpracování s funkcemi profesionálních modelů. Tato C trubka z dílny firmy Arnolds&Sons je určena profesionálním hráčům a pokročilým studentům, kteří to myslí se cvičením vážně. Nástroj je vyroben z mosazi plátované stříbrem. Disponuje zlatomosazným ozvučníkem, ručně broušenými ocelovými ventily, dvěma vodními klapkami Amado, palcovým hákem na prvním snižci a prstovým kroužkem na třetím snižci. Ozvučník nástroje zdobí ruční rytina. Dodává se včetně obalu s popruhy a nátrubku 7C.

Více informací

Yamaha YTR-5335GII

...akterem profesionálních trubek. Představuje tak skvělou volbu pro pokročilé hráče a studenty hudebních škol, co hledají kvalitní, cenově dostupnou, trubku, která jim umožní další hudební rozvoj. Bb trubku YTR-5335GII zdobí povrchová úprava v podobě zlatolaku. Disponuje dvoudílným ozvučníkem ze zlatomosazi, který poskytuje nástroji bohatý tón se širokou škálu zvukových barev, tradiční opěrkou palce a kroužkem na dolaďovačích a dvěma vodními klapkami. Součástí balení je nátrubek TR-14B4 a pouzdro.

Více informací

Yamaha YTR-8310Z Bobby Shew

... zvládne zahrát úplně vše – od sól po balady, od klasiky po jazz. Bb trubku YTR-8310Z z řady Custom Z zdobí povrchová úprava v podobě zlatého laku. Nabízí unikátní design vrtání (Step Bore), který poskytuje hráčům maximální svobodu při tvorbě tónů, jednodílný ozvučník ze žluté mosazi s hranou zakončenou technikou French Bead a bočním švem, dvoudílný design krytů pístů, tradiční opěrku palce a kroužek na dolaďovačích a dvě vodní klapky. Součástí balení je nátrubek TR-SHEW-JAZZ a pouzdro TRC-801E.

Více informací

Yamaha YTR-8310ZS Bobby Shew

... zvládne zahrát úplně vše – od sól po balady, od klasiky po jazz. Bb trubku YTR-8310ZS z řady Custom Z zdobí povrchová úprava v podobě postříbření. Nabízí unikátní design vrtání (Step Bore), který poskytuje hráčům maximální svobodu při tvorbě tónů, jednodílný ozvučník ze žluté mosazi s hranou zakončenou technikou French Bead a bočním švem, dvoudílný design krytů pístů, tradiční opěrku palce a kroužek na dolaďovačích a dvě vodní klapky. Součástí balení je nátrubek TR-SHEW-JAZZ a pouzdro TRC-801E.

Více informací

Bach VBS1S

... trubka představuje spojnici mezi profesionálními modely Stratovarius a řadou Student. Je ideální volbou pro pokročilé hráče a studenty konzervatoří. Disponuje mosazným ozvučníkem ze dvou částí, zlatomosaznou ústnicí, písty z monelu, opěrkou pro palec na prvním snižci, kroužkem na třetím snižci, věma vodními klapkami, mechanikou z profesionálních modelů Stratovarius a povrchovou úpravou v podobě stříbrného plátování. Ozvučník zdobí rytina. Nátrubek Vincent Bach 3C a měkké pouzdro jsou součástí.

Více informací

Getzen 490S

...tem, zlatomosaznou ústnici, ručně broušené/leštěné dolaďovače z pakfongu a povrchovou úpravu v podobě postříbření. Trubka je dodávána v pouzdru. Součástí balení je nátrubek 7C. Americká značka Getzen s tradicí sahající do hloubi 20. století patří ke známým pojmům na poli výrobců dechových nástrojů. Všechny trubky jsou zhotovovány se stejným řemeslným umem s cílem nabídnout muzikantům to nejlepší – a to v případě profesionálních BB a C trubek ze série Custom, tak i základních studentských modelů.

Více informací

Getzen 900 Eterna

...broušené pístové mechaniky z pakfongu, které zaručují rychlý plynulý chod, a povrchovou úpravu v podobě čirého laku. Trubka je dodávána v kufru. Součástí balení je nátrubek 7C. Americká značka Getzen s tradicí sahající do hloubi 20. století patří ke známým pojmům na poli výrobců dechových nástrojů. Všechny trubky jsou zhotovovány se stejným řemeslným umem s cílem nabídnout muzikantům to nejlepší – a to v případě profesionálních BB a C trubek ze série Custom, tak i základních studentských modelů.

Více informací

Getzen 900 S Eterna

...broušené pístové mechaniky z pakfongu, které zaručují rychlý plynulý chod, a povrchovou úpravu v podobě postříbření. Trubka je dodávána v kufru. Součástí balení je nátrubek 7C. Americká značka Getzen s tradicí sahající do hloubi 20. století patří ke známým pojmům na poli výrobců dechových nástrojů. Všechny trubky jsou zhotovovány se stejným řemeslným umem s cílem nabídnout muzikantům to nejlepší – a to v případě profesionálních BB a C trubek ze série Custom, tak i základních studentských modelů.

Více informací

Getzen 590-S Silver

...broušené pístové mechaniky z pakfongu, které zaručují rychlý plynulý chod, a povrchovou úpravu v podobě postříbření. Trubka je dodávána v kufru. Součástí balení je nátrubek 7C. Americká značka Getzen s tradicí sahající do hloubi 20. století patří ke známým pojmům na poli výrobců dechových nástrojů. Všechny trubky jsou zhotovovány se stejným řemeslným umem s cílem nabídnout muzikantům to nejlepší – a to v případě profesionálních BB a C trubek ze série Custom, tak i základních studentských modelů.

Více informací

Podobné fráze:

uhlikove trubky  •  vodni trubky  •  papirove trubky  •  duralove trubky  •  zelezne trubky  •  pevnostni trubky  •  pochromovane trubky  •  sklenene trubky  •  trubky silikon  •  trubky 35mm  •  trubky 45mm  •  trubky kopos  •  hydraulicke trubky  •  karbonove trubky  •  nejlevnejsi trubky  •  oem trubky  •  ohybacka trubky  •  silent trubky  •  kleste trubky  •  saci trubky  •  trubky 200mm  •  trubky electrolux  •  pristresek trubky  •  multifunkcni trubky  •  barove trubky  •  geometrie trubky  •  nosnost trubky  •  obloukove trubky  •  trubky 140  •  trubky 180  •