Kde jsem:     >  Katalog  >  Sport a hobby  >  Trofeje a poháry

Trofeje a poháry

Nalezeno:    164 produktů

Mažoretky

Lexikon mažoretky seznámí čtenáře s problematikou tohoto sportu pomocí více jak sto čtyřiceti abecedně seřazených článků. Texty kapitol se opírají o dlouholeté zkušenosti s doprovodem mažoretky od prvních krůčků k prvnímu zápisu.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Poklice 18cm

Poklice s otvory na cezení pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Poklička 24cm

Skleněná poklička BEPER PE321 TEKA 24 cm Skleněná poklička BEPER PE321 TEKA je vhodná pro hrnce, kastroly a pánve o průměru 24 cm z řady nádobí TekaLine. Poklička má průhledné sklo, které umožňuje kontrolu připravovaného pokrmu a její obvod je opatřen gumou, která zabraňuje úniku tepla. Pokličku je možné mýt v myčce na nádobí.skleněná poklička BEPER PE321 TEKAprůměr 24 cmmateriál sklo/guma Poklička je vhodná pro nádobí s průměrem 24 cm z řady TekaLine....

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Talířek 20cm

Talířek na pochutiny na párty i k televizi.    Talířek je vyroben ze 100% recyklovaného lisovaného skla.    Průměr 20cm.    Dopřejte si tu pravou párty s recyklovaným sklem Coca Cola.

Více informací
od 133 Kč
Koupit nejlevněji

Sametová etue zelená 8x8 na průměr 44,38 mm

Tato sametová etue zelené barvy pojme minci či medaili v kapsli o průměru 44,38 mm. Je proto ideální například pro uložení zlatých i stříbrných mincí Český lev o hmotnosti jedné trojské unce, které se kvůli svému investičnímu charakteru prodávají bez etue.

Více informací

Sáček z mikrovlákna s potiskem 14×11 cm

...e;ček o rozměru 14×11 cm se stahovací šňůrkou je vyrobený z mikrovlákna – příjemného a bezpečného materiálu. Elegantní oboustranný potisk napovídá, co si do sáčku můžete uložit – investiční slitky, mince a nejen to… Zapomeňte na papírové tašky – dárkové balení může být praktické, a přitom stylové.

Více informací

Sametová etue červená 6x6 na průměr 33,28 mm

Tato sametová etue červené barvy pojme minci či medaili v kapsli o průměru 33,28 mm.

Více informací

Ročenka České mincovny a.s. 2017 - 2018

...o boku 36 25 let České republiky: Jubilejní Dukátová řada 37 Svatební ražby: Tradiční, a přece originální dar 38 Naše mincovní čtvrtstoletí: Česká mincovna ve službách státu 41 Jak to všechno začalo: Vzpomínky zakladatelů České mincovny 42 Síň slávy 44 Kompletní přehled ražeb České mincovny za rok 2017

Více informací

Český lev - dřevěná hračka

...jvětším a nejstarším českým výrobcem dřevěných hraček, pracuje s kvalitním dřevem, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení používá pouze certifikované a ekologické barvy a laky, které nezatěžují životní prostředí. Dřevěný český lev splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 3 let.

Více informací

Žeton Česko-slovenský stand

... je věnována Praze a nese katedrálu svatého Víta na Pražském hradě, chrám svatého Mikuláše, Národní divadlo, Rudolfinum a Karlův most. Vedle ozdobných vlnek, které symbolizují Dunaj a Vltavu, nese každá strana ještě malý státní znak. Pamětní žeton představuje propracovanou, a přesto dostupnou památku na návštěvu měst v srdci Evropy.

Více informací

Dárková etue na průměr 39 mm (ø 30 mm Au, Ag)

...laté a stříbrné ražby o průměru 30 mm (například stříbrnou medaili Štěstíčko či stříbrnou medaili Čtyřlístek pro štěstí) Pod odklápěcí víčko krabičky, které je opatřené magnetem, lze vsunout certifikát pravosti. Zavřenou krabičku můžete převázat stuhou, která je její součástí, aby byl efekt zabaleného dárku dokonalý…

Více informací

Kožená etue modrá 6,5×6,5 na průměr 33,0 mm s logem ČM

Ztratili jste původní krabičku, která byla součástí produktu, nebo prostě máte jiný vkus? Tato kožená etue modré barvy pojme stříbrnou minci či medaili v kapsli o průměru 33 mm. Můžete do ní uložit například stříbrné mince z cyklu Pražské motivy: Národní divadlo Karlův most Staroměstský orloj Pražské jezulátko

Více informací

Santoro London - Set 2 misek 550ml - Gorjuss 2

Sada dvou misek od Santoro London zpříjemní každé Vaše stolování, ať už to bude doma, na zahradě nebo na pikniku v přírodě.Misky jsou lehké, laděné do jemných barev, vyrobené z přírodního materiálu – bambusového vlákna. Jsou vhodné na studené i teplé pokrmy (lze je používat při teplotách mezi 0 a 100 °C).Misky lze mýt v myčce na nádobí, nesmí se používat v mikrovlnné troubě. Neobsahují ftaláty a BPA.

Více informací

Dárková etue na průměr 27,60 mm (1/4oz Au)

...cute;cí mince či medaile: zlaté ražby o hmotnosti 1/4 trojské unce (například zlatou minci Český lev či zlatou medaili Čtyřlístek pro štěstí) Pod odklápěcí víčko krabičky, které je opatřené magnetem, lze vsunout certifikát pravosti. Zavřenou krabičku můžete převázat stuhou, která je její součástí, aby byl efekt zabaleného dárku dokonalý…

Více informací

Dárková etue na průměr 44,38 mm (1oz Au, Ag)

...následující mince či medaile: zlaté a stříbrné ražby o hmotnosti 1 trojské unce (například zlatou či stříbrnou minci Český lev) Pod odklápěcí víčko krabičky, které je opatřené magnetem, lze vsunout certifikát pravosti. Zavřenou krabičku můžete převázat stuhou, která je její součástí, aby byl efekt zabaleného dárku dokonalý…

Více informací

Karafa Coca Cola 1l

...te;c. Skleněné kuchynňské doplňky s vylisovaným nápisem známé značky Coca Cola a typickým tvarem doplní každý prostřený stůl a stanou se jistě jedním z nejoblíbenějších kusů jídelního servisu. Kvalitní a odolné sklo vhodné i do myčky nádobí. Ve stejném designu jsou v nabídce také sklenice Coca Cola.Rozměry: objem 1l Hmotnost: 770g

Více informací

Dárková etue na průměr 33 mm (1/2oz Au)

...ru 28 mm (například stříbrné mince z cyklu Pražské motivy – Národní divadlo, Karlův most, Staroměstský orloj, Pražské jezulátko) Pod odklápěcí víčko krabičky, které je opatřené magnetem, lze vsunout certifikát pravosti. Zavřenou krabičku můžete převázat stuhou, která je její součástí, aby byl efekt zabaleného dárku dokonalý…

Více informací

Kožená etue vínová 6,5×6,5 na průměr 33,0 mm s logem ČM

Tato kožená etue vínové barvy pojme zlatou minci či medaili v kapsli o průměru 33 mm. Je proto ideální například pro uložení zlatých mincí Český lev o hmotnosti jedné poloviny trojské unce, které se kvůli svému investičnímu charakteru prodávají bez etue.

Více informací

Sametová etue modrá 8x8 na průměr 57 mm

Tato sametová etue modré barvy pojme minci či medaili v kapsli o průměru 57 mm.

Více informací

Sběratelský box - Na kolech

...hlíkových lokomotiv po rozpadu Rakouska-Uherska. Stala se první československou konstrukcí po první světové válce a v osobní dopravě se používala až do konce 60. let. Každá mince je uložena do atraktivního balení plného zajímavostí a dobových fotografií. Jednotlivé ročníky si můžete po čtveřicích uložit do tohoto praktického sběratelského boxu.

Více informací

Sklenice Coca Cola 0,45l

...aacute;pisem známé značky Coca Cola a typickým tvarem doplní každý prostřený stůl a stanou se jistě jedním z nejoblíbenějších kusů jídelního servisu.   Kvalitní a odolné sklo vhodné i do myčky nádobí. Ve stejném designu jsou v nabídce také další sklenice a karafy.  Rozměry: výška 15cm, průměr 8cm Hmotnost: 850g

Více informací

Dárková etue na průměr 24,25 mm (1/25oz Au, ø 20 mm Ag)

...cute; lev) zlaté a stříbrné ražby o průměru 20 mm (například zlatou medaili Štěstí či zlatý dukát Čtyřlístek pro štěstí) Pod odklápěcí víčko krabičky, které je opatřené magnetem, lze vsunout certifikát pravosti. Zavřenou krabičku můžete převázat stuhou, která je její součástí, aby byl efekt zabaleného dárku dokonalý…

Více informací

Mincovní kapsle průměr vnitřní/vnější 66/72 mm (Jungwirth)

Mince a medaile z produkce České mincovny jsou dodávány v ochranných plastových pouzdrech, která je chrání před dotykem, prachem či oxidací. Tyto průhledné kapsle u nás zakoupíte i samostatně – můžete do nich uložit třeba svou sbírku historických mincí.

Více informací

Kožená etue modrá 7,5×7,5 na průměr 44,38 mm s logem ČM

...te; trojské unce, které se kvůli svému investičnímu charakteru prodávají bez etue. Do krabičky můžete uložit i jiné uncové stříbrné ražby České mincovny – například pamětní mince z cyklů Sluneční soustava, Vynálezy Leonarda da Vinci či Géniové 19. století. Krabička pojme také stříbrné tolary k narození dítěte a ke svatbě.

Více informací

Kožená etue vínová 6,5×6,5 na průměr 27,6 mm s logem ČM

...ute;ch mincí Český lev o hmotnosti jedné čtvrtiny trojské unce, které se kvůli svému investičnímu charakteru prodávají bez etue. Do krabičky můžete uložit i jiné čtvrtuncové zlaté ražby České mincovny – například dárkovou medaili se čtyřlístkem pro štěstí, pamětní mince z cyklu Cesta za svobodou či pamětní mince s hokejovými legendami.

Více informací

Mincovní kapsle průměr vnitřní/vnější 65/73 mm

Mince a medaile z produkce České mincovny jsou dodávány v ochranných plastových pouzdrech, která je chrání před dotykem, prachem či oxidací. Tyto průhledné kapsle u nás zakoupíte i samostatně – můžete do nich uložit třeba svou sbírku historických mincí.

Více informací

Kožená etue vínová 7,5×7,5 na průměr 44,38 mm s logem ČM

Tato kožená etue vínové barvy pojme zlatou minci či medaili v kapsli o průměru 44,38 mm. Je proto ideální například pro uložení zlatých mincí Český lev o hmotnosti jedné trojské unce, které se kvůli svému investičnímu charakteru prodávají bez etue.

Více informací

Skleněná poklička BEPER PE300 ORIGIN 20 cm

Skleněná poklička BEPER PE300 ORIGIN 20 cm Skleněná poklička BEPER PE300 ORIGIN je vhodná pro hrnce, kastroly a pánve o průměru 20 cm z řady nádobí Origin. Poklička má otvor pro únik páry a průhledné sklo umožňuje kontrolu připravovaného pokrmu. Pokličku je možné mýt v myčce na nádobí. skleněná poklička BEPER PE300 ORIGIN průměr 20 cmotvor pro únik párymateriál sklo/plast Poklička je vhodná pro nádobí s průměrem 20 cm z řady Origin.

Více informací

Skleněná poklička BEPER PE301 TEKA 20 cm

Skleněná poklička BEPER PE301 TEKA 20 cm Skleněná poklička BEPER PE301 TEKA je vhodná pro hrnce, kastroly a pánve o průměru 20 cm z řady nádobí TekaLine. Poklička má průhledné sklo, které umožňuje kontrolu připravovaného pokrmu a její obvod je opatřen gumou, která zabraňuje úniku tepla. Pokličku je možné mýt v myčce na nádobí. skleněná poklička BEPER PE301 TEKAprůměr 20 cmmateriál sklo/guma Poklička je vhodná pro nádobí s průměrem 20 cm z řady TekaLine.

Více informací

Tescoma napařovací síto PRESIDENT, ULTIMA

Napařovací košík pro: - Tlakový hrnec PRESIDENT 4.0 l (702744) - Tlakový hrnec PRESIDENT 6.0 l (702746) - Tlakový hrnec ULTIMA 4.0 l (702764) - Tlakový hrnec ULTIMA 6.0 l (702766) - Tlakový hrnec ULTIMA 7.5 l (702767) - Tlakový hrnec ULTIMA 4.0 l a 6.0 l (702768)

Více informací

Tescoma poklice SmartCOVER, ø 16 cm

Poklice s pružným okrajem pro odkládání naběraček, pěnovaček, lžic a vařeček během vaření a snadné cezení. Vhodné pro všechny linie nádobí TESCOMA. Vyrobeno bezpečnostního skla s okrajem ze žáruvzdorného silikonu. Vhodné do myčky, nepoužívejte v pečicí ani mikrovlnné troubě. 5 roků záruka.

Více informací

Tescoma poklice PRESTO ø 14 cm

Poklice pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací

Tescoma poklice PRESTO ø 16 cm

Poklice pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací

Tescoma poklice PRESTO ø 18 cm

Poklice pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací

Tescoma poklice PRESTO ø 22 cm

Poklice pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací

Tescoma poklice PRESTO ø 24 cm

Poklice pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací

Tescoma poklice s otvory na cezení, ø 14 cm

Poklice s otvory na cezení pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací

Tescoma poklice s otvory na cezení, ø 18 cm

Poklice s otvory na cezení pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací

Tescoma poklice s otvory na cezení, ø 20 cm

Poklice s otvory na cezení pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací

Tescoma poklice s otvory na cezení, ø 24 cm

Poklice s otvory na cezení pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací

Tescoma poklice VISION ø 14 cm

Poklice pro: - Sada VISION, 10 dílů (726010)

Více informací

Tescoma poklice PRESIDENT Stone ø 16 cm

Poklice pro: - Rendlík PRESIDENT Stone, 1.3 l (780341) - Sada nádobí PRESIDENT Stone, 8 dílů (780310)

Více informací

Tescoma poklice PRESIDENT Stone ø 20 cm

Poklice pro: - Hrnec PRESIDENT Stone, 3.0 l (780323) - Kastrol PRESIDENT Stone, 2.5 l (780333) - Sada nádobí PRESIDENT Stone, 8 dílů (780310)

Více informací

Tescoma poklice HOME PROFI ø14 cm

Z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10. Masivní úchyt pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Vhodné do myčky.

Více informací

Tescoma poklice HOME PROFI ø16 cm

Poklice pro: - Sada HOME PROFI, 13 dílů (725013) - Sada HOME PROFI, 9 dílů (725009)

Více informací

Tescoma poklice HOME PROFI ø22 cm

Poklice pro: - Sada HOME PROFI, 13 dílů (725013) - Sada HOME PROFI, 9 dílů (725009)

Více informací

Tescoma napařovací síto PRESIDENT, ULTIMA

Napařovací košík pro: - Tlakový hrnec PRESIDENT 4.0 l (702744) - Tlakový hrnec PRESIDENT 6.0 l (702746) - Tlakový hrnec ULTIMA 4.0 l (702764) - Tlakový hrnec ULTIMA 6.0 l (702766) - Tlakový hrnec ULTIMA 7.5 l (702767) - Tlakový hrnec ULTIMA 4.0 l a 6.0 l (702768)

Více informací

Tescoma dávkovací ventil, včetně těsnění

Dávkovací ventil pro: - Láhev na šlehačku DELÍCIA 0.25 l (630543) - Láhev na šlehačku DELÍCIA 0.5 L (630544) Upozornění: jedná se o náhradní díl pro nový typ láhve na šlehačku DELÍCIA s kovovou hlavou, která je v prodeji od března 2017

Více informací

Tescoma hrot plnícího ventilu

Hrot plnícího ventilu pro: - Láhev na šlehačku DELÍCIA 0.25 l (630543) - Láhev na šlehačku DELÍCIA 0.5 L (630544) Upozornění: jedná se o náhradní díl pro nový typ láhve na šlehačku DELÍCIA s kovovou hlavou, která je v prodeji od března 2017

Více informací

Tescoma vakuová vložka pro termosky s dávkovacím uzávěrem FAMILY 1.0l

Náhradní vakuová vložka pro: - Termoska s dávkovacím uzávěrem FAMILY 1.0 l (310505) - Termoska s dávkovacím uzávěrem FAMILY PASTEL 1.0 l (310555) - Termoska s dávkovacím uzávěrem FAMILY COLORI 1,0 l (310620)

Více informací

Tescoma náhradní víčko vč. těsnění pro 892170

Náhradní víčko včetně těsnění pro: - Dóza FRESHBOX GLASS 0.4 l, obdélníková (892170)

Více informací

Tescoma náhradní víčko vč. těsnění pro 892171

Náhradní víčko včetně těsnění pro: - Dóza FRESHBOX GLASS 0.6 l, obdélníková (892171)

Více informací

Tescoma náhradní víčko vč. těsnění pro 892172

Náhradní víčko včetně těsnění pro: - Dóza FRESHBOX GLASS 1.0 l, obdélníková (892172)

Více informací

Tescoma uzávěr pro dětskou láhev s brčkem BAMBINI 300 ml

Náhradní uzávěr pro Dětskou láhev s brčkem BAMBINI 300 ml (art. 668172) včetně silikonového brčka a těsnění. Vyrobeno z prvotřídního zdravotně nezávadného plastu, čistěte pod tekoucí vodou a nechejte oschnout. 3 roky záruka.

Více informací

Tescoma uzávěr pro termosku s brčkem BAMBINI 300 ml, nerez

Náhradní uzávěr pro Dětskou termosku s brčkem BAMBINI 300 ml, nerez (art. 668178) včetně silikonového brčka a těsnění. Vyrobeno z prvotřídního zdravotně nezávadného plastu, čistěte pod tekoucí vodou a nechejte oschnout. 3 roky záruka.

Více informací

Tescoma alkalická mikrotužková baterie GP Super AAA, 4 ks

Kvalitní 1.5V AAA baterie pro elektronické kuchyňské potřeby TESCOMA.

Více informací

nůž rybička 130-NZn-1 - Zn ŽL

Ideální první kapesní zavírací nůž rybička 130-NZn-1 pro každodenní použití, který se neztratí v žádné dětské kapse.

Více informací

Sběratelský box - Historie ražby mincí

...;m sochařem Janem Lukášem, který je už od roku 1997 uznávanou kapacitou v oblasti tvorby replik historických ražeb. Hravá prostorová leporela, do kterých jsou jednotlivé repliky uloženy, jsou dílem populární spisovatelky a ilustrátorky Lucie Seifertové, která s vtipem a nadsázkou vypráví zajímavé příběhy starých mincí i jejich uživatelů.

Více informací

Tescoma poklice SmartCOVER, ø 16 cm

Poklice s pružným okrajem pro odkládání naběraček, pěnovaček, lžic a vařeček během vaření a snadné cezení. Vhodné pro všechny linie nádobí TESCOMA. Vyrobeno bezpečnostního skla s okrajem ze žáruvzdorného silikonu. Vhodné do myčky, nepoužívejte v pečicí ani mikrovlnné troubě. 5 roků záruka.

Více informací

Tescoma poklice PRESTO ø 14 cm

Poklice pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací

Tescoma poklice PRESTO ø 16 cm

Poklice pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací

Tescoma poklice PRESTO ø 20 cm

Poklice pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací

Tescoma poklice PRESTO ø 22 cm

Poklice pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací

Tescoma poklice PRESTO ø 24 cm

Poklice pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací

Tescoma poklice s otvory na cezení, ø 18 cm

Poklice s otvory na cezení pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací

Tescoma poklice s otvory na cezení, ø 20 cm

Poklice s otvory na cezení pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací

Tescoma poklice s otvory na cezení, ø 24 cm

Poklice s otvory na cezení pro: - Sada PRESTO, 11 dílů (716511)

Více informací

Tescoma poklice PRESIDENT Stone ø 16 cm

Poklice pro: - Rendlík PRESIDENT Stone, 1.3 l (780341) - Sada nádobí PRESIDENT Stone, 8 dílů (780310)

Více informací

Tescoma poklice PRESIDENT Stone ø 18 cm

Poklice pro: - Kastrol PRESIDENT Stone, 1.8 l (780332) - Sada nádobí PRESIDENT Stone, 8 dílů (780310)

Více informací

Tescoma poklice PRESIDENT Stone ø 20 cm

Poklice pro: - Hrnec PRESIDENT Stone, 3.0 l (780323) - Kastrol PRESIDENT Stone, 2.5 l (780333) - Sada nádobí PRESIDENT Stone, 8 dílů (780310)

Více informací

Tescoma poklice HOME PROFI ø14 cm

Z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10. Masivní úchyt pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Vhodné do myčky.

Více informací

Tescoma poklice HOME PROFI ø16 cm

Poklice pro: - Sada HOME PROFI, 13 dílů (725013) - Sada HOME PROFI, 9 dílů (725009)

Více informací

Tescoma poklice HOME PROFI ø18 cm

Poklice pro: - Sada HOME PROFI, 13 dílů (725013) - Sada HOME PROFI, 9 dílů (725009)

Více informací

Tescoma poklice HOME PROFI ø22 cm

Poklice pro: - Sada HOME PROFI, 13 dílů (725013) - Sada HOME PROFI, 9 dílů (725009)

Více informací

Tescoma napařovací síto PRESIDENT, ULTIMA

Napařovací košík pro: - Tlakový hrnec PRESIDENT 4.0 l (702744) - Tlakový hrnec PRESIDENT 6.0 l (702746) - Tlakový hrnec ULTIMA 4.0 l (702764) - Tlakový hrnec ULTIMA 6.0 l (702766) - Tlakový hrnec ULTIMA 7.5 l (702767) - Tlakový hrnec ULTIMA 4.0 l a 6.0 l (702768)

Více informací

Tescoma dávkovací ventil, včetně těsnění

Dávkovací ventil pro: - Láhev na šlehačku DELÍCIA 0.25 l (630543) - Láhev na šlehačku DELÍCIA 0.5 L (630544) Upozornění: jedná se o náhradní díl pro nový typ láhve na šlehačku DELÍCIA s kovovou hlavou, která je v prodeji od března 2017

Více informací

Tescoma vakuová vložka pro termosky s dávkovacím uzávěrem FAMILY 1.0l

Náhradní vakuová vložka pro: - Termoska s dávkovacím uzávěrem FAMILY 1.0 l (310505) - Termoska s dávkovacím uzávěrem FAMILY PASTEL 1.0 l (310555) - Termoska s dávkovacím uzávěrem FAMILY COLORI 1,0 l (310620)

Více informací

Tescoma náhradní víčko vč. těsnění pro 892171

Náhradní víčko včetně těsnění pro: - Dóza FRESHBOX GLASS 0.6 l, obdélníková (892171)

Více informací

Tescoma náhradní víčko vč. těsnění pro 892172

Náhradní víčko včetně těsnění pro: - Dóza FRESHBOX GLASS 1.0 l, obdélníková (892172)

Více informací

Tescoma náhradní víčko vč. těsnění pro 892173

Náhradní víčko včetně těsnění pro: - Dóza FRESHBOX GLASS 1.5 l, obdélníková (892173)

Více informací

Tescoma uzávěr pro dětskou láhev s brčkem BAMBINI 300 ml

Náhradní uzávěr pro Dětskou láhev s brčkem BAMBINI 300 ml (art. 668172) včetně silikonového brčka a těsnění. Vyrobeno z prvotřídního zdravotně nezávadného plastu, čistěte pod tekoucí vodou a nechejte oschnout. 3 roky záruka.

Více informací

Tescoma alkalická mikrotužková baterie GP Super AAA, 4 ks

Kvalitní 1.5V AAA baterie pro elektronické kuchyňské potřeby TESCOMA.

Více informací

Podobné fráze: