Total Multis Complex S2A je polosyntetické víceúčelové mazivo pro extrémní tlaky a vysoké teploty s lithiovým komplexem. Produkt je určen k mazání zatížených kluzných, kuličkových a válečkových ložisek, ložisek kol, univerzálních kloubů, podvozků a různých nárazově zatížených nebo vibrujících aplikací v dopravě, zemědělství a terénních vozidlech. Je polosyntetické lithiové komplexní plastické mazivo určené k mazání různých aplikací ve všech typech provozních podmínek, zejména však tam, kde je vysoká... Celý popis

Koupit za 20 563 Kč

Popis

Total Multis Complex S2A je polosyntetické víceúčelové mazivo pro extrémní tlaky a vysoké teploty s lithiovým komplexem.
Produkt je určen k mazání zatížených kluzných, kuličkových a válečkových ložisek, ložisek kol, univerzálních kloubů, podvozků a různých nárazově zatížených nebo vibrujících aplikací v dopravě, zemědělství a terénních vozidlech.
Je polosyntetické lithiové komplexní plastické mazivo určené k mazání různých aplikací ve všech typech provozních podmínek, zejména však tam, kde je vysoká provozní teplota a použití běžných lithiových plastických maziv je omezeno.
Vhodné jako univerzální plastické mazivo pro průmyslové aplikace vyžadující plastické mazivo pro extrémní tlaky třídy NLGI 2, odolné vůči zvýšeným a nízkým teplotám.

Specifické vlastnosti:

Díky svému propracovanému složení splňuje výrobek nejrůznější požadavky.
Jeho rozsah použití je široký, což umožňuje racionalizaci zásob a zjednodušení údržby.
Splňuje požadavky většiny výrobců originálního vybavení automobilů. 
Vytváří trvanlivý mazací film, který je odolný vůči vlhkosti, teplotním výkyvům a znečištění, a tím snižuje náklady na údržbu. 
Mísitelný s většinou ostatních běžných mýdlových plastických maziv.
Neobsahuje olovo ani jiné těžké kovy považované za škodlivé pro lidské zdraví a životní prostředí.

Výkonové třídy, specifikace:

NLGI 2
DIN 51502 KP2P-30
ISO 6743-9:L-XCEHB 2
SANY

Balení:

400g
18kg
50kg
180kg

Technický list
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Total
Specifikace ISO 6743-9: L-XCEHB 2