Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tonery  >  Xerox Canon CRG 718

Xerox Canon CRG 718

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 551 Kč
Porovnat 9 obchodů
Alternativní tonerová cartridge Xerox je kvalitní náhradou za originální cartridge Canon CRG718 s černým tonerem. Výtěžnost této alternativy se pohybuje na hranici až 3400 stran při 5% pokrytí. Tento toner je kompatibilní s tiskárnami Canon MF8330 a 8350. Alternativní toner je vhodný pro kancelářský i domácí tisk. Tisknout lze bez problémů na běžné druhy papíru při zachování dobré tiskové kvalit...

Všechny nabídky pro Xerox Canon CRG 718

Popis Xerox Canon CRG 718

Alternativní tonerová cartridge Xerox je kvalitní náhradou za originální cartridge Canon CRG718 s černým tonerem. Výtěžnost této alternativy se pohybuje na hranici až 3400 stran při 5% pokrytí.
Tento toner je kompatibilní s tiskárnami Canon MF8330 a 8350. Alternativní toner je vhodný pro kancelářský i domácí tisk. Tisknout lze bez problémů na běžné druhy papíru při zachování dobré tiskové kvality.
Díky mnohaleté tradici disponuje Xerox portfoliem produktů a šíří služeb, které jsou schopny pokrýt požadavky všech typů zákazníků - od domácího uživatele tiskárny až po reprografická studia. Její produkty se vyznačují vysokou kvalitou a přijatelnou cenou.
Technické parametry
Parametry
Typ spotřebního materiálu:
Toner
Pokrytí (%) / Počet stran:
5/3400
Barva toneru (náplně):
Černá
Originální příslušenství:
Ne
Pro tiskárny výrobce:
Canon

Parametry Xerox Canon CRG 718

Výrobce Armor
Výtěžnost stran Počet stran při standardním 5% pokrytí 3400
Originální toner Ne
Barva Černá (Black)

Podobné produkty

Podobné fráze: