Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tonery  >  SAMSUNG MLT-D2082L/ELS

SAMSUNG MLT-D2082L/ELS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 929 Kč
Porovnat 3 obchody
Firma Samsung je společnost s dlouholetou tradicí, která se již dlouhou dobu zabývá výrobou nejrůznějších produktů, mezi které patří i tiskových zařízení, jako jsou tiskárny a multifunkční zařízení. Pro své produkty samozřejmě vyrábí i různé spotřební příslušenství. Výhodou originálního příslušenství je 100% kompatibilita s produkty a maximální kvalita tisku, kterou nelze s neoriginálním přísluše...

Všechny nabídky pro SAMSUNG MLT-D2082L/ELS

Popis SAMSUNG MLT-D2082L/ELS

Firma Samsung je společnost s dlouholetou tradicí, která se již dlouhou dobu zabývá výrobou nejrůznějších produktů, mezi které patří i tiskových zařízení, jako jsou tiskárny a multifunkční zařízení. Pro své produkty samozřejmě vyrábí i různé spotřební příslušenství. Výhodou originálního příslušenství je 100% kompatibilita s produkty a maximální kvalita tisku, kterou nelze s neoriginálním příslušenstvím dosáhnout.
MLT-D2082L/ELS představuje černý toner pro černobílé laserové multifunkční tiskárny Samsung SCX-5635FN a SCX-5835FN, které umožňují pohodlný tisk, kopírování a skenování nejrůznějších dokumentů. Samozřejmostí je vysoká tisková spolehlivost a především vysoce kvalitní a ekonomický tisk.
Pro tento toner černé barvy se udává výdrž až cca 10 000 stránek při 5% krytí.
Technické parametry
Parametry
Typ spotřebního materiálu:
Toner
Pokrytí (%) / Počet stran:
5/10000
Barva toneru (náplně):
Černá
Originální příslušenství:
Ano
Pro tiskárny výrobce:
Samsung

Parametry SAMSUNG MLT-D2082L/ELS

Výrobce Samsung
Originální toner Ano
Výtěžnost stran Počet stran při standardním 5% pokrytí 10000
Barva Černá (Black)

Podobné produkty

Podobné fráze: