Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tonery  >  HP CF413X

HP CF413X

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 831 Kč
Porovnat 21 obchodů
Tiskový spotřební materiál HP umožňuje tisk dokumentů a marketingových materiálů v profesionální kvalitě. Díky těmto spolehlivým kazetám si udržíte vysokou produktivitu a vyhnete se problémům, nákladům na opakovaný tisk i plýtvání časem a spotřebním materiálem. Výměna tonerové kazety je díky provedení kazet HP vše v jednom rychlá a snadná. Pro dosažení stejné profesionální kvality výtisků je ideá...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro HP CF413X

Popis HP CF413X

Patro.cz píše:

Tiskněte s HP
Pomozte chránit svou firmu před falešnými kazetami s exkluzivní
technologií zabezpečení proti podvodům od HP. Zvládejte firemní
náklady a zachovávejte standardy kvality pro tiskárny a
multifunkční zařízení HP LaserJet díky zásadám

Digiboss.cz píše:

HP 410X tisková kazeta purpurová velká, CF413X najdte na Digiboss.cz. HP 410X tisková kazeta purpurová velká, CF413X nabízíme i na splátky. Barvy tiskových kazet
Purpurová
Tisková technologie
Laser
Výtěžnost (barevně)
5 000 stran
Anotace k výtěžnosti v počtu stran
Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
kompatibilita
Barevná multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro M477fdn
(CF378A)
Barevná multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro...

MADER computer píše:

Originální tiskový toner purpurové barvy je určen pro laserové tiskárny HP LJ Pro M477fdn, M477fdw, M477fnw, M452dn, M452nw.
Toner je připraven pro každodenní tisk dokumentů, při kterém poskytne kvalitní výtisky po celou dobu životnosti.
Výdrž barvy je až 5000 stran A4 při 5% pokrytí.
Originální tonerové kazety HP s technologií JetIntelligence přesně odpovídají vysoké rychlosti tisku a zajišťují ty nejlepší výsledky oproti neznačkovým výrobkům.
Hlavní přednosti
výdrž barvy: 5000 str. A4
nejlepší výtěžnost
profesionální kvalita

S-Tonershop píše:

Originální tonerová kazeta HP CF413X purpurová / magenta vysoká kapacita pro barevné laserové tiskárny a multifunkční zařízení Hewlett Packard řady Color LaserJet Pro M452, M477. Kapacita toneru CF4

CDRmarket.cz píše:

Toner HP CF413X. Originální purpurový (magenta) toner HP CF413X . Originální tisková (tonerová) kazeta poskytuje mimořádné výsledky a v kombinaci s provozní spolehlivostí a maximálně snadnou obsluhou je předpokladem efektivního laserového tisku. Díky originálnímu spotřebnímu materiálu dosáhnete špičkové kvality tisku.

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Toner HP CF413X - purpurová od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. HPPCF413X - Typ cartridge/toner: toner Kapacita tisku: 5000str. Provedení: barevný toner Typ náplně: originální Originální tiskový toner purpurové barvy je určen pro laserové tiskárny HP LJ Pro M477fdn, M477fdw, M477fnw, M452dn, M452nw. Toner je připraven pro každodenní tisk dokumentů, při kterém poskytne kvalitní výtisky po celou dobu životnosti. Výdrž barvy je až...

všeprotisk.cz píše:

Toner HP 413X (410X) je originální purpurová tonerová kazeta do barevných laserových tiskáren. Výtěžnost kazety je 5000 stran.
Vhodný do barevných laserových tiskáren:
HP LJ Pro M452, LJ Pro MFP M477

MALL.CZ píše:

Spolehněte se na originální purpurové tonerové kazety HP 410X s technologií JetIntelligence, které přinášejí konzistentní kvalitu při vysokých rychlostech, cenově dostupnou vysokou výtěžnost a technologii proti podvodům. To vše zajišťuje konzistentní kvalitu HP – něco, s čím se konkurenční výrobky nemohou rovnat.

Printprofi píše:

Dosáhněte nejvyšší kvality tisku při použití originálního toneru HP CF413X


označení originálního toneru
barva toneru
kapacita toneru


HP CF413X - originál
magenta - červená
cca 5000 stran při 5% pokrytí papíru


Alternativní označení toneru: HP CF413X
Červený originální toner HP CF413X vám nabízí nejvyšší kvalitu tisknutí a kopírování. Díky originálnímu tonerovému prášku dosáhnete špičkové kvality tisku. Naše tonery pro tiskárny HP jsou testované a 100% určeny pro použití s uváděným druhem tiskárny a kopírky.

Parametry HP CF413X

Výrobce HP
Originální toner Ano
Výtěžnost stran Počet stran při standardním 5% pokrytí 5000
Barva Purpurová (Magenta)

Podobné produkty

Podobné fráze: