Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tonery  >  Canon CRG-725BK - kompatibilní

Canon CRG-725BK - kompatibilní

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Značka PRINT IT je velice mladou, ale již za krátkou dobu se dokázala prosadit na trhu a nabízí řadu zajímavých produktů, které dokážou snížit vaše tiskové náklady. Využívá Německý inkoust OCP a spojení značek Mitsubishi a LG u tonerů, což zaručuje vysokou kvalitu tisku. Pro laserové tiskárny Canon si firma Print IT připravila náhradní toner v podobě klasické černé barvy s kapacitou pro až 1 600 ...

Všechny nabídky pro Canon CRG-725BK - kompatibilní

Popis Canon CRG-725BK - kompatibilní

Značka PRINT IT je velice mladou, ale již za krátkou dobu se dokázala prosadit na trhu a nabízí řadu zajímavých produktů, které dokážou snížit vaše tiskové náklady. Využívá Německý inkoust OCP a spojení značek Mitsubishi a LG u tonerů, což zaručuje vysokou kvalitu tisku.
Pro laserové tiskárny Canon si firma Print IT připravila náhradní toner v podobě klasické černé barvy s kapacitou pro až 1 600 stran papíru. Slouží jako náhrada originálního toneru Canon CRG-725BK. Tento toner je určen pro tiskárnu Canon LBP-6000.
Tento alternativní toner černé barvy je vhodný pro kancelářský i domácí tisk. Tisknout lze bez problémů na jakýkoliv druh papíru při zachování dobré tiskové kvality.
Technické parametry
Parametry
Typ spotřebního materiálu:
Toner
Pokrytí (%) / Počet stran:
5/1600
Barva toneru (náplně):
Černá
Originální příslušenství:
Ne
Pro tiskárny výrobce:
Canon

Parametry Canon CRG-725BK - kompatibilní

Výrobce Print It
Výtěžnost stran Počet stran při standardním 5% pokrytí 1600
Barva Černá (Black)
Originální toner Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: