Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Teraristika  >  Technika do terária  >  Teploměry do terária  >  Lucky Reptile

Teploměry do terária Lucky Reptile

Výrobci:

Hagen  •  Lucky Reptile
Nalezeno:    8 produktů

Lucky Reptile Glass Thermometer

Může být připevněn na přední stranu terária, kde je velmi dobře čitelný.Velmi atraktivní a zároveň nenápadný.

Více informací
od 221 Kč
Koupit nejlevněji

Lucky Reptile Teploměr s vlhkoměrem

Analogové přístroje pro měření teploty a vlhkosti v teráriích i pokojích s vysokou vlhkostí.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Min/Max

Tři různě barevné ručičky ukazují tedy nejen aktuální teplotu, ale také nejnižší a nejvyšší naměřenou. Aktuální vlhkost je zobrazována samostatně.Již nepotřebujete digitální zařízení, abyste mohli kontrolovat rozmezí teplot i během Vaší nepřítomnosti. Ihned vidíte přehledné rozmezí teplot.Teploměr s vlhkoměrem je poměrně velký pro snadné odečítání údajů. Nepotřebujete žádný návod, ani nemusíte nic nastavovat - zařízení pouze umístíte tam, kde si přejete vlhkost a teplotu monitorovat....

Více informací
od 467 Kč
Koupit nejlevněji

Lucky Reptile Thermo-Hygrometer PRO

Profi digitální teploměr s vlhkoměrem. Zařízení je velmi tenké s estetickým designem.

Více informací
od 629 Kč
Koupit nejlevněji

Lucky Reptile Thermometer Deluxe

Teploměr je vybaven externím senzorem, měří tedy teplotu na dvou místech současně.Tento senzor je vhodný také k měření teploty vody.Snadné odečtení naměřených hodnot umožňuje velké provedení displeje.

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Lucky Reptile Thermometer

Teploměrl by měl být instalován uvnitř terárií (pokojů), protože jednotlivé údaje jsou zaznamenávány a zobrazovány přímo na tomto přístroji.Ideální pro měření v prostředí s vysokou vlhkostí.Adhesivní pásek na zadní straně každého měřícího přístroje usnadňuje jeho připevnění prakticky kamkoliv.

Více informací

Lucky Reptile Hygrometer

Vlhkoměr by měl být instalován uvnitř terárií (pokojů), protože jednotlivé údaje jsou zaznamenávány a zobrazovány přímo na tomto přístroji.Ideální pro měření v prostředí s vysokou vlhkostí.Adhesivní pásek na zadní straně každého měřícího přístroje usnadňuje jeho připevnění prakticky kamkoliv.

Více informací

Lucky Reptile Thermometer & Hygrometer

Měly by být instalovány uvnitř terárií (pokojů), protože jednotlivé údaje jsou zaznamenávány a zobrazovány přímo na těchto přístrojích.Ideální pro měření v prostředí s vysokou vlhkostí.Adhesivní pásek na zadní straně každého měřícího přístroje usnadňuje jeho připevnění prakticky kamkoliv.

Více informací

Podobné fráze: