Zahradní set RATTAN - STŮL 180x76 PŮL + 4x ŽIDLE Stůl - Rozměr: 180x76 cm, půlený - Výška: 74 cm - Instalace za 4 vteřiny - Nosnost - plošné zatížení až 280 kg - Baleno v kartonové krabici, rozměr: 91x77x9 cm (0.063m3) - Váha: 13 kg, 14 kg s kartonem - Materiál: kovové do hněda lakované podnože - profil 25x1,00 mm + odolná HDPE deska tmavě hnědé barvy - se vzorem IMITACE RATANU - tloušťka 4,0 cm - Vhodný i pro použití v exteriéru, odolnost vůči vodě, odolnost vůči UV záření - HDPE /polyethylen/... Celý popis

Koupit za 4 399 Kč

Popis

Zahradní set RATTAN - STŮL 180x76 PŮL + 4x ŽIDLE

Stůl

- Rozměr: 180x76 cm, půlený

- Výška: 74 cm

- Instalace za 4 vteřiny

- Nosnost - plošné zatížení až 280 kg

- Baleno v kartonové krabici, rozměr: 91x77x9 cm (0.063m3)

- Váha: 13 kg, 14 kg s kartonem

- Materiál: kovové do hněda lakované podnože - profil 25x1,00 mm + odolná HDPE deska tmavě hnědé barvy - se vzorem IMITACE RATANU - tloušťka 4,0 cm

- Vhodný i pro použití v exteriéru, odolnost vůči vodě, odolnost vůči UV záření

- HDPE /polyethylen/ deska NENÍ vyrobena z recyklátu, nýbrž z nového, čistého vysokopevnostního polyethylenu

Židle

- Rozměry: 49x48x87 cm

- Výška sedáku od země: 50 cm

- Instalace za 2 vteřiny

- Nosnost: 140 kg

- Baleno v kartonové krabici po 4 ks, rozměr: 114x27x47 cm (0.14m3)

- Na přání pošleme ale i 1,2 nebo 3 ks židlí

- Váha 1 ks - 4,75 kg, váha 4 ks -19 kg/ 21 kg s kartonem

- Materiál: kovové do hněda lakované podnože - profil 25x1,00 mm + odolný HDPE sedák a opěrátko tmavě hnědé barvy - se vzorem IMITACE RATANU - tloušťka 4,0 cm

- Vhodný i pro použití v exteriéru, odolnost vůči vodě, odolnost vůči UV záření

- Nýtované, žádné malé šroubečky

- HDPE sedák a opěrátko nejsou vyrobeny z recyklátu, nýbrž z nového, čistého vysokopevnostního polyethylenu

Tento zahradní set je ideální volbou pro vaši zahradu. Ratanový zahradní nábytek je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům. Ratanová souprava se skládá ze stolu a čtyř židlí, které lze snadno skládat a skladovat. Zahradní nábytek z ratanu je jednoduchý na údržbu a omyvatelný.

Židle ratan jsou pohodlné a nabízejí vysokou nosnost až 140 kg, což zaručuje bezpečnost při užívání. Ratanový stůl je prostorný a nabízí dostatek místa pro pohodlné stolování čtyř osob. Ratanová židle a stůl jsou navíc odolné vůči UV záření, takže si můžete být jisti, že si barvy zachovají svou intenzitu i po delším používání.

Vyberte si tento zahradní set pro svou zahradu a užijte si pohodlné posezení s rodinou nebo přáteli.

Sestava výborně poslouží při setkání s přáteli, rodinných oslavách a dále chatařům, kempařům, rybářům, závodníkům v jejich zázemí, školám, školkám, obecním a městským kulturním centrům, firmám na akce - všude tam, kde potřebujete dočasně i trvale zvýšit kapacitu k usazení hostů a zároveň si nenaplnit skladovací prostory nebo tam, kam klasický nábytek určitě nepovláčíte s sebou - kamkoliv do přírody. Stolová deska, tak jako opěrátko a sedák židle nabízí vysokou odolnost polyethylenu, vše je jednoduše  omyvatelné a dezinfikovatelné. V porovnání s konvenčním nábytkem je stůl mnohem snadněji manipulovatelný. Chytíte ho za poutko jak "aktovku" a jdete. Už žádná odřená futra v domě. Projdete s ním do všech dveří. Židle vezmete do druhé ruky za otvor v opěrátku. Výhodou je perfektní skladnost a mobilita. Sbalíte si vše pohodlně i do auta. Samozřejmostí je možnost opakovaných instalací a deinstalací. Uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na provoz jak v rental byznysu, tak v gastru.

     Popisovanou zahradní sestavu intenzivně využíváme již dvě dekády na naší půjčovně www.party-stan.eu, kde dostává pořádně zabrat! Musí vydržet více než 200 instalací, manipulací a  přeprav ročně. Velmi úspěšně obstává! Drží! Důvod? Dlouhá léta spolupracujeme s jedním jediným výrobcem, kterému předáváme naše zkušenosti z oblasti pronájmů v podobě požadavků na technické provedení výrobku. Náš výrobce nepoužívá recyklát pro výrobu vrchní plastové desky, nýbrž čistý, zcela nový POLYETHYLEN s vysokou hustotou. Naše stoly a židle NEJSOU vyrobené z recyklátu, oproti jiným konkurenčním výrobkům. Pro potřeby půjčovny nelze disponovat tím nejlevnějším s nízkou odolností, tím, co je kdesi v Asii vyrobeno z rozemletých pet lahví! Vyžadujeme maximální možnou odolnost materiálů. Vše, co sami vyrábíme nebo prodáváme, je používáno v našem rental byznysu.

Proč nakoupit Výhodný zahradní set v imitaci ratanu u nás?

1) Veškerý prodávaný sortiment nábytku dlouhá léta i pronajímáme. Jedná se tedy o vyzkoušené a prověřené profesionální výrobky. Díky těmto osobním zkušenostem můžeme garantovat jejich odolnost, výdrž a funkčnost. Naše židle má až o 40% vyšší užitné zatížení než podobné konkurenční výrobky, protože není vyrobena z polyethylenového recyklátu a jednotlivé díly jsou spojeny nýtováním.

2) Nenabízíme židle a židle s nejnižší cenou v pochybné kvalitě a původu, nýbrž nábytek, který je vyráběn a dimenzován na nejvyšší odolnost, spolehlivost, životnost a reprezentativní vzhled. Poměr cena/kvalita je u nás na bezkonkurenční úrovni. Dostupnost všech náhradních dílů je u nás samozřejmostí - pouze však na stoly a židle zakoupené u nás.

3) V případě, že plánujete nákup většího objemu nábytku, dovezeme vybraný produkt na Vámi určené místo k prezentaci a  konfrontaci s konkurenčními exponáty. U zamýšlených menších objemů Vás rádi uvítáme v našem show roomu, kde můžete porovnat naše výrobky s vystavenými kounkurenčními kusy. Na živo a  na vlastní oči můžete posoudit, jak si naše technika stojí v porovnání s konkurencí. Do třetice - další možností, kde si můžete naše stoly vyzkoušet, jsou všemožné eventy, kam náš nábytek v sezoně pronajímáme. V tomto případě se informujte na e-mailové adrese info@tentino.cz.

4) Jako jedni z mála na trhu zveřejňujeme kompletní přesný výčet  všemožných parametrů a vlastností.  Podáváme přesné informace zákazníkovi o tom, co si kupuje tak, aby mohl naše židle a stoly  fundovaně porovnat s konkurencí. Nemlžíme, nezastíráme, nelžeme.

5) Nákupem skládacího nábytku značky TENTino® získáváte produkt, který v sobě obsahuje 20 let zkušeností v oboru, 20 let inovací a vývoje. Jsme eventový partner té nejnáročnější klientely požadující nekompromisní kvalitu. 

V případě, že nastane situace, kdy Vámi objednaný produkt není skladem, zapůjčíme Vám zdarma stejný kus  z naší půjčovny do doby naskladnění vyprodaných položek - pokud to kapacity půjčovny umožní.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TENTino